favore.pl
J. A. Golf Design  -  melioracja i nawadn. ZOBACZ!!

J. A. Golf Design - melioracja i nawadn. ZOBACZ!! nr 3551

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Postępu 14A, 02-676Warszawa.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
ul. Goplańska 29/92A
02-954 Warszawa

tel: 22 642403822 6424038
tel: 602 747703602 747703
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
OPIS USŁUGI
 

Firma J. A. Golf Design jest związana z powojennym polskim golfem od samego początku jego istnienia (Jacek Gazecki jest współzałożycielem PGA-POLAND - pierwszego polskiego Związku Profesjonalnych Golfistów).

Celem J. A. Golf Design jest, oprócz propagowania i nauczania gry w golfa, tworzenie pól golfowych o unikalnych walorach, pól przyjaznych zarówno dla graczy początkujących, jak i stanowiących wyzwanie dla profesjonalistów. J. A. Golf Design kładzie również duży nacisk na stworzenie odpowiedniego zaplecza treningowego, umożliwiającego wyszkolenie nowych kadr polskich golfistów.
>> Melioracja i nawadnianie <<

Najważniejszym kryterium funkcjonowania pola golfowego jest umożliwienie gry w każdych warunkach atmosferycznych. Każdorazowe zamknięcie pola z powodu zalania lub wysuszenia, oznacza nie tylko utratę przychodów, lecz również wydatki na naprawę szkód, które mogą czasem równać się kosztom ponownej budowy greenów lub tee, lub przygotowania i obsiania fairway’ów. W celu uniknięcia zbędnych kosztów, J. A. Golf Design, przy współpracy z firmą Łukomet, oferuje usługi w zakresie projektowania i zakładania nawadniania, melioracji oraz zabezpieczeń przeciwpowodziowych.
Na życzenie klienta J. A. Golf Design może przedstawić ofertę systemu nawadniania takich firm jak Perrot lub Rainbird.

Wyślij e-mail


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
ul. Goplańska 29/92A
02-954 Warszawa

tel: 22 642403822 6424038
tel: 602 747703602 747703
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
J. A. Golf Design - melioracja i nawadn. ZOBACZ!! - galeria
J. A. Golf Design - melioracja i nawadn. ZOBACZ!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: KLUB SNOOKEROWY Frame KRAKÓW pool bilard   Następna usługa: Projektowanie i tworzenie stron internetowych