DESK - PLAST Pracownia stolarstwa :Schody, balustrady

DESK - PLAST Pracownia stolarstwa :Schody, balustrady nr 3558

Lokalizacja: Rzeszów (woj. podkarpackie)

INFORMACJE
Cena
39 /
Kontakt
DESK-PLAST
Wyślij e-mail
Skrajna 9
35-231 Rzeszów

tel: 604 058868
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

 

           Podstawowym profilem działalności przedsiębiorstwa DESK-PLAST jest wykonywanie usług stolarskich głównie w zakresie produkcji schodów z drewna.

           Firma rozpoczęła swoją działalność w 1999 roku z inicjatywy dwóch osób: Stanisława Pyski - doświadczonego stolarza i Mirosława Nicponia - stolarza plastyka. Ta owocna współpraca dała nam możliwość bezspornego podziału ról. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu propozycję w pełni satysfakcjonującą tzn. połączenie artystycznej wizji projektu z solidnością jego wykonania.

           Od początku naszego istnienia stawiamy na: jakość, solidność, oraz oryginalność wykonania. Dzięki temu możemy się poszczycić wypracowaną dobrą opinią u dotychczasowych klientów. Szczególnym jej elementem jest zaufanie, dotyczące głównie estetycznej formy wykończeń.

Podejmujemy się każdego zadania, zajmujemy się wykonaniem i montażem nietypowych schodówWyślij e-mail

Zapraszamy do odwiedznia Naszej strony internetowej.

Ofertę naszą kierujemy do osób ceniących estetykę wnętrza, jak również indywidualistów, którym gwarantujemy niepowtarzalny projekt.

Schody

Balustrady

Wykończenia           Doświadczenie, którym możemy się poszczycić jest niemałe, zdobyte jest bowiem poprzez ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań estetycznych jak i technicznych. Odzwierciedla się ono w coraz to lepszej jakości naszych wyrobów i ciekawszej formie.

           Schody projektujemy metodą tradycyjną, opartą na rysunku technicznym, wspomaganym wizualizacją komputerową. Realizujemy również projekty architektów. Ponieważ schody ze swojej natury są dość uciążliwym elementem do pokonania, tak więc naszym zadaniem jest nadanie im takiego charakteru by chodzenie po nich było przyjemnością.

CENNIK
Stopień 1 mb
Klasa
Dąb, jesion
Buk
S
150 zł
---
1
110 zł
96 zł
2
80 zł
---
Podstopień 1 mb
S
45 zł
39 zł
1
37 zł
33 zł
Kapinos 1 mb
0
50 zł
44 zł
Deski odbojowe
0
60 zł
52 zł
Cokół
0
50 zł
44 zł
Wanga nośna
0
200 zł
175 zł
Poręcz
0
40 zł
35 zł

 

Ceny schodów w układzie przelicznikowym, kwotę należy pomnożyć przez ilość stopni. Suma obejmuje wykonanie wraz z montażem (kompleksowo) bez balustrady.

Schody okładzinowe od 280zł od 280zł
Schody samonośne od 346zł od 400zł

Schody gięte wymagają indywidualnej kalkulacji.

Balustrada drewniana za 1mb: od 180zł
Balustrada kuta za 1mb: od 550zł
Balustrada chromoniklowa za 1mb: od 530zł

Powyższe kwoty dają nam tylko przybliżoną informację co do wartości usługi. Do dokładnego oszacowania wartości schodów zalecany jest pomiar dokonany przez przedstawiciela naszej firmy. Oferujemy możliwość wyceny na podstawie danych otrzymanych od Państwa, (uwaga, cena może się wahać w zależności od znanych nam szczegółów)

Schody samonośne

Proszę podać wymiary:

  • wysokość od podłogi do sufitu,
  • grubość stropu,
  • wymiary otworu w stropie lub miejsca przeznaczonego na schody dot. przypadku kiedy schody mogą wychodzić poza światło otworu,
  • długość balustrady na antresoli (piętrze),
  • podać informacje o układzie ścian oraz wszelkich przeszkodach znajdujących się w obszarze schodów np: (drzwi, okna, kominek itp.)

Schody okładzinowe

Proszę podać wszystkie wymiary oraz układ konstrukcji betonowej. Mile widziany projekt (szkic) lub zdjęcie.

Zapraszamy do współpracy!Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
DESK - PLAST Pracownia stolarstwa :Schody, balustrady - galeria
DESK - PLAST Pracownia stolarstwa :Schody, balustrady Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 10)
Poprzednia usługa: Projektowanie stron WWW   Następna usługa: Usługowy Zakład Ślusarski Andrzej Byjoś !!