Lehmann Agrotechnika  -  usługi rolnicze!

Lehmann Agrotechnika - usługi rolnicze! nr 3568

Lokalizacja: Buk (woj. wielkopolskie)

INFORMACJE
Kontakt
LEHMANN Agrotechnika
Wyślij e-mail
ul. Otuska 47
64-320 Buk

tel: 61 8949001
tel: 61 8940109
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

LEHMANN

AGROTECHNIKA

Usługi

Schyłek ubiegłego wieku, rok 1999 był pierwszym rokiem działalności naszej Firmy.
Od samego początku, swoją działalność opieramy na szeroko rozumianym handlu maszynami rolniczymi oraz na usługach świadczonych na rzecz rolnictwa.

Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży używanych maszyn najbardziej znanych światowych producentów.
Podstawowym kryterium wyboru jest stan techniczny i cena oferowanego sprzętu. Kryteria jakimi się kierujemy w poszukiwaniach maszyn to atrakcyjna cena w połączeniu z niskim stopniem zużycia, niewielkim przebiegiem, dobrą marką towaru oraz co istotne - indywidualnym zapotrzebowaniem każdego z klientów.

W swojej ofercie posiadamy również nowy sprzęt rolniczy tak znanych firm jak Merlo, Geringoff, Landini, Horsch.

Działalność usługowa jest drugim najistotniejszym filarem naszej Firmy. Opierając się na własnych doświadczeniach i wykorzystując pustkę na krajowym rynku usług rolniczych w ciągu kilku lat stworzyliśmy wyspecjalizowaną firmę usługową działającą na najwyższym poziomie.
Dziś po blisko 7 latach działalności stanowimy jedną z największych , profesjonalnych firm usługowych w Polsce, ze szerokim spectrum działalności.
Uzupełnieniem naszej oferty skierowanej do sektora rolniczego jest sprzedaż części zamiennych, świadczenie usług serwisowych, specjalistyczny transport ciężarowy, oraz szeroko rozumiane doradztwo techniczne i pomoc w pozyskaniu środków na finansowanie inwestycji.
Podstawą sukcesu zarówno w handlu jak i usługach, jest oddana pracy , młoda, doskonale przygotowana grupa ludzi, mobilność, elastyczność w podejmowaniu wyzwań, oparta na doświadczeniach i sprzęcie najnowszej generacji.

Firma oparta w 100% na polskim kapitale, a swą wiarygodność podkreśla nazwiskiem właściciela, a największym jej bogactwem jest bardzo dobra opinia naszych klientów.

Dziękując za odwiedzenie naszej strony internetowej serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całością oferty.

 

Firma Lehmann Agrotechnika świadczy usługi rolnicze w następującym zakresie:

Średniorocznie wykonujemy zbiór zbóż i rzepaków z powierzchni około 8000 hektarów, zbiór kukurydzy na ziarno z około 2000 hektarów, kukurydzy na kiszonkę z kolejnych 3500 hektarów oraz buraków cukrowych z powierzchni około 1500 hektarów.

Potencjał możliwości wyżej wymienionych oraz pozostałych usług, stawia naszą Firmę w ścisłej czołówce największych polskich przedsiębiorstw usługowych w branży rolnej.

Sukces w pozyskiwaniu Zleceniodawców zapewnia nam użytkowany, nowoczesny sprzęt, doskonale przygotowana grupa operatorów-mechaników, elastyczność w ustalaniu terminów oraz wyważone ceny za najwyższej jakości usługi. Usługi rolnicze wykonujemy na bazie wieloletnich umów, gwarantujących terminowość i jakość, a także stabilność cen.

Usługi Usługi

Usługi Usługi

Siew buraków cukrowych

Siewy buraków cukrowych wykonujemy przy użyciu ciągników firm Fendt, JCB, Case oraz specjalistycznych siewników punktowych firmy Kleine.

Siew kukurydzy

Siew kukurydzy wykonujemy przy użyciu ciągników firm Fendt, JCB, Case oraz specjalistycznych siewników punktowych firm Becker, Accord, Kleine z jednoczesnym wysiewem nawozu lub bez na redlicach zwykłych lub talerzowych.

Zbiór traw i zielonek

Zbiór traw i zielonek z pokosu wykonujemy samojezdnym sieczkarniami polowymi firmy Claas o mocach silników od 316 kM wzwyż. Dodatkowo zapewniamy zestawy transportowe służące do odwozu od sieczkarni.

Zbiór zbóż, rzepaków i kukurydzy na ziarno

Zbiór zbóż, rzepaków i kukurydzy wykonujemy kombajnami Claas Lexion. Kombajny wyposażone są w hedery o szerokościach roboczych od 6,60 do 9,00 metra, przystawki do rzepaku, siekacze słomy.

Prasowanie słomy siana i sianokiszonek

Usługa wykonywana ciągnikami Fendt, JCB, Case oraz prasami wielkobalotowymi Krone Big Pac, Vicon oraz prasami zwijającymi walcowymi Claas Rollant.

Zbiór kukurydzy na kiszonkę

Zbiór kukurydzy na kiszonkę wykonujemy samojezdnym sieczkarniami polowymi firmy Claas o mocach silników od 316 kM wzwyż. Sieczkarnie wyposażone są w rzędowe lub bezrzędowe przystawki do kukurydzy, zgniatacze ziarna i detektory metalu. Dodatkowo zapewniamy zestawy transportowe służące do odwozu od sieczkarni.

Zbiór buraków cukrowych

Zbiór buraków cukrowych wykonujemy samojezdnymi 6-cio rzędowymi kombajnami firmy Ropa, w rozstawie 45 cm, o pojemności zbiornika na korzenie około 40 metrów sześciennych.

Pakowanie pasz objętościowych i ziarna w rękawy foliowe

Usługa wykonywana jest prasą silosującą firmy AG BAG. Prasa zaopatrzona jest we własny silnik. Worki o średnicy 3,00 metra i długości 60 oraz 75 metrów o pojemności 280-330 ton kiszonki z całej kukurydzy, z kolb kukurydzy, traw, lucerny lub ziarna kukurydzy.

Wapnowanie pól

Wapnowanie wykonujemy samojezdnym rozsiewaczem wapna firmy Gebo. Pojemność zbiornika wynosi 12 metrów sześciennych, szerokość wysiewu 12-36 metrów w zależności od rodzaju wysiewanego wapna.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Lehmann Agrotechnika - usługi rolnicze! - galeria
Lehmann Agrotechnika - usługi rolnicze! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 18)
Poprzednia usługa: WITREDOM Pracownia Witrażu i Kowalstwa ! !   Następna usługa: J. A. Golf Design - turystyka golfowa - ZAPRASZAM