favore.pl
Cleaning - team. pl: kompleksowe usługi porządkowe

Cleaning - team. pl: kompleksowe usługi porządkowe nr 360078

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Bartosz Kiełbasiewicz
Cleaning-Team
Wyślij e-mail
Parkowa 25 (pok. 020)
51-616 Wrocław

tel: (71) 328 31 41(71) 328 31 41
fax: (71) 328 31 41
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 00:00-24:00
sb: 00:00-24:00
nd: 00:00-24:00
Dostosujemy się do indywidualnych wymagań
rozwiń
OPIS USŁUGI

Firma porządkowa Cleaning-Team powstała w 2004 roku. Od początku istnienia firmy współpracowaliśmy z wieloma Klientami. Nasze doświadczenie nagromadzone przez lata pozwala nam uważać, że jesteśmy jedną z najbardziej wszechstronnych firm z branży porządkowej w Polsce. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie sprzątania zarówno dla małych firm, jak i dużych zakładów o zróżnicowanym profilu działalności. Wśród naszych Klientów znajdują się przedsiębiorstwa z sektora spożywczego oraz z branży przemysłowej.

 

Cleaning-Team zatrudnia profesjonalnie przeszkolony i doświadczony personel. Nasi pracownicy przestrzegają wysokich standardów wykonywania usług, a ponadto dostosowują się do oczekiwań naszych Klientów i Partnerów.
 

Mamy pewność, że nasze doświadczenie i wiedza pomogą rozwiązać Państwa problemy związane z utrzymaniem czystości. Zapewnimy Państwu profesjonalną obsługę oraz komfort pracy w idealnie czystych pomieszczeniach.

 

Kompleksowe usługi porządkowe

 

Jeśli szukają Państwo profesjonalistów do utrzymania czystości w Państwa firmie - zapraszamy do kontaktu. Bardzo poważnie podchodzimy do kwestii przygotowania i szkolenia personelu. Każdy członek naszego zespołu pracuje zgodnie naszymi wewnętrznymi standardami, co gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług.

 

Codzienne kompleksowe czyszczenie obiektów ma na celu utrzymanie porządku i higieny. Umyta podłoga, czyste wykładziny oraz otarte z kurzu i wypolerowane do blasku meble, stworzą przyjemną atmosferę i zapewnią zdrowe warunki pracy. Państwa toalety spełniać będą higieniczne normy - zaopatrzymy je w mydła w płynie, ręczniki i papier toaletowy. Ponadto, nigdy nie będziecie czuć w nich nieprzyjemnego zapachu chloru lub innych środków odkażających.

 

Zapewnimy codzienny pełny serwis porządkowy w Państwa biurze, sklepie i zakładzie produkcyjnym.

Nasza firma nigdy nie zostawi bez nadzoru obsługiwanego obiektu. Stałą kontrolę nad naszymi pracownikami sprawować będzie wyznaczony na Państwa obiekt koordynator usługi.

 

Zadowolenie każdego Klienta jest naszym głównym celem. Skorzystaj z naszych usług i oddaj ciężar opieki nad czystością swoich pomieszczeń w doświadczone ręce profesjonalistów!

 

 

Mycie okien i elewacji

 

Wpływ środowiska zdecydowanie wpływa na wygląd elewacji. Cleaning-Team przywróci elewacjom należącym do Państwa budynków ich pierwotny wygląd.

 

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi mycia i czyszczenia elewacji oraz usuwania z fasad śladów wszelkich zanieczyszczeń atmosferycznych. Zajmujemy się oczyszczaniem elewacji z cegły, kamienia i gipsu ze złóż soli, wykonujemy mycie okien, szyb, witryn, witraży, billboardów i powierzchni lustrzanych.

 

Usługi mycia okien świadczymy niezależnie od pory roku. Prace te są wykonywane przez wykwalifikowanych pracowników, specjalnie wyszkolonych i uprawnionych do mycia okien na wysokości.

 

Prace wysokościowe

 

Wiele budynków wymaga regularnego wysokościowego mycia oszklenia i fasad. Jest to procedura skomplikowana, ponieważ wiele rodzajów zanieczyszczeń jest niemożliwych do usunięcia tradycyjnymi metodami.

 

Mycie oszklenia na znacznej wysokości to duże wyzwanie, zwłaszcza w trudno dostępnych miejscach. Dlatego z tym zadaniem mogą poradzić sobie tylko fachowcy, tacy jak specjaliści firmy Cleaning-Team.

 

Tradycyjnym sposobem walki z zanieczyszczeniami fasad i oszklenia na dużej wysokości jest zastosowanie przemysłowego alpinizmu. W odróżnieniu od przestarzałego sposobu oczyszczenia, kiedy specjaliści schodzą z dachu w specjalnym podnośniku, przemysłowi alpiniści potrzebują mniejszej robotniczej przestrzeni. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu mniej zależą od wiatru, który na dużej wysokości może stanowić dużą przeszkodę w myciu oszklenia.

 

Doczyszczanie po budowie

 

Sprzątanie pobudowlane to nasza specjalność. Przeprowadzimy je dla Państwa skutecznie, ale jednocześnie bardzo starannie, aby uchronić wyremontowane powierzchnie przed zniszczeniem.

 

Specjaliści Cleaning-Team pomogą Państwu doprowadzić remont do końca -  doczyszczą zabrudzone powierzchnie, sprzątną śmieci, usuną pył i kurz. Efekt końcowy z pewnością Państwa zadowoli.

  

Mycie i dezynfekcja basenów

 

Regularne czyszczenie basenów jest ważne przede wszystkim ze względów higienicznych. Każdy basen, nawet ten z najlepszymi filtrami i nowoczesnym wyposażeniem, potrzebuje starannego oczyszczania.

 

Czyszczenie basenu najdogodniej jest przeprowadzić od razu po spuszczeniu z niego wody. Zaschnięty osad na ścianach utrudnia oczyszczanie i wymaga zastosowania dodatków środków chemicznych. Mają one niekorzystny wpływ szczególnie na baseny kaflowe, lepiej więc unikać ich używania.

 

Nasza firma może przeprowadzić czyszczenie ręczne lub z wykorzystaniem maszynowego wyposażenia - ręcznego odkurzacza. Usuniemy zalegające na dnie i ścianach basenu wodorosty, wapno, sól i tłuszcz.

 

Usługi specjalistyczne

 

1. Pranie dywanów, tapicerek, kanap i krzeseł

Nasi specjaliści przeprowadzają czyszczenie dywanów i mebli. W zależności od poziomu zanieczyszczeń i rodzaju wykładziny, wykonujemy głębokie pranie chemiczne, oczyszczenie pianką lub stosujemy mieszane metody czyszczenia.


2. Usuwanie graffiti

Niedbałe malunki niszczą wizerunek budynków i osiedli. Dzięki najnowszym metodom jesteśmy w stanie usunąć graffiti z elewacji, pomników, bram itd. Dodatkowo, na oczyszczone powierzchnie kładziemy warstwy antygraffiti, dzięki którym farba jest łatwo zmywalna za pomocą maszyny wysokociśnieniowej z gorącą wodą.

3. Zabezpieczanie posadzek

Usługa ta polega na nakładaniu powłok polimerowych na wykładziny PCV i posadzki kamienne oraz impregnacji posadzek betonowych. Taki zabieg zmniejsza zużycie podłoża, zabezpiecza przed odbarwieniami, ułatwia pielęgnację.

4. Czyszczenie żaluzji pionowych i poziomych

Cleaning-Team zajmuje się czyszczeniem żaluzji pionowych i poziomych. 
Stosujemy profesjonalny sprzęt i najnowsze technologie. Przy użyciu specjalnych narzędzi możemy usunąć wszelkie plamy - od kawy, wina, szminki i czekolady. Unikalna technologia pozwala skutecznie usunąć zanieczyszczenia.

 

Wyślij e-mailZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INFORMACJE
Kontakt
Bartosz Kiełbasiewicz
Cleaning-Team
Wyślij e-mail
Parkowa 25 (pok. 020)
51-616 Wrocław

tel: (71) 328 31 41(71) 328 31 41
fax: (71) 328 31 41
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 00:00-24:00
sb: 00:00-24:00
nd: 00:00-24:00
Dostosujemy się do indywidualnych wymagań
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Cleaning-Team
Cleaning - team. pl: kompleksowe usługi porządkowe - galeria
Cleaning - team. pl: kompleksowe usługi porządkowe Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 12)
Poprzednia usługa: Auto Pomoc Holowanie Pojazdów Gorzów   Następna usługa: HOUSE PIZZA - SUPER PIZZA W SUPER CENIE!!!