Inwestycje, czyli jak korzystnie oszczędzać.

Inwestycje, czyli jak korzystnie oszczędzać. nr 363246

Lokalizacja: Radomsko (woj. łódzkie)Więcej: plac NOMI

INFORMACJE
Użytkownik
multiagencjakpbis ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Paweł Biś
Multi Agencja ubezpieczeniowo - finansowa K.P. Biś
Wyślij e-mail
ul. Kopiec 19
97-500 Radomsko

tel: 535440552
tel: 500535083
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-19:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Korzystnie inwestujemy - dzięki wiedzy i doświadczeniu specjalistów, Nordea skutecznie pomnaża powierzone im środki, dlatego jestest liderem pod względem osiągniętych zysków z inwestycji wśród zarządzających ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi. Sam decydujesz jak mamy inwestować Twoje pieniądze: ograniczając ryzyko czy dynamicznie. Możesz też zmienić fundusz w dogodnym dla Ciebie momencie. Do wyboru masz jeden z najszerszych na rynku wachlarzy funduszy, dzięki czemu możesz korzystać z doświadczenia najlepszych zarządzających funduszami na świecie, w tym: Nordea, HSBC Investment, Schroders, ING TFI S.A., Union Inwestment TFI S.A., SKARBIEC TFI S.A., PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA., BZ WBK AIB TFI S.A. Jeśli jesteś mniej doświadczonym inwestorem proponujemy ci do wyboru 9 portfeli modelowych zarządzanych przez najlepszych ekspertów Nordea, którzy dokonują aktywnych zmian składu portfela, w zależności od sytuacji rynkowej. Oferujemy regularne oszczędzanie. Regularne wpłaty składki pozwalają skutecznie powiększać inwestowany kapitał, przy zmniejszonym ryzyku inwestycji w długim okresie czasu. Regularne oszczędzanie z Nordea Strateg pozwoli Ci szybciej spłacić kredyt hipoteczny lub inne zobowiązania, możesz także przeznaczyć środki na zapewnienie sobie dostatniej emerytury. Zakres ochrony ubezpieczeniowej: Śmierć ubezpieczonego oraz śmierć ubezpieczonego w skutek nieszczęśliwego wypadku, w trakcie okresu ubezpieczenia. Co możesz zmienić w umowie? W trakcie trwania umowy można zmieniać: Ubezpieczeniowy Fundusz Kapitałowy, częstotliwość opłacania składek, uposażonego, zawiesić na pewien czas opłacanie składki regularnej aż na 12 miesięcy, już po 5 latach. Składka: Składka płatna w ratach miesięcznych, kwartalnych, półrocznych i rocznych. Minimalna wysokość składki, w zależności od częstotliwości wynosi: miesięczna: 200 zł, kwartalna: 600 zł, półroczna: 1200 zł, roczna: 2400 zł. Minimalna wysokość składki dodatkowej wynosi 200 zł.

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


PLIKI DO POBRANIA
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU multiagencjakpbis
Inwestycje, czyli jak korzystnie oszczędzać. - galeria
Inwestycje, czyli jak korzystnie oszczędzać. Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Szkolenia z opalania natryskowego   Następna usługa: Masaże wykonam