Skrzynka na listy z bramofonem  -  czytnik kart

Skrzynka na listy z bramofonem - czytnik kart nr 364500

Lokalizacja: cała Polska

INFORMACJE
Cena
948 / sztuka
Kontakt
radbit
PPH Elektronik-Radbit
Wyślij e-mail
ul. Limanowskiego 62
26-600 Radom

tel: 48 363-85-35
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Jesteśmy producentem nowoczesnych, eleganckich skrzynek na listy z bramofonem.

Produkowane przez nas skrzynki na listy z bramofonem i czytnikiem kart zbliżeniowych RFID UNIQUE do otwierania furtki wykonane są w wersji przelotowej, dostosowanej do montażu w murowanym słupku bramowym.

skrzynka + bramofon z czytnikiem kart UNIQUE       skrzynka + bramofon z czytnikiem kart unique
 

Bramofon - skrzynka na listy posiada 

  • 1 lub 2 podświetlane przyciski wywoławcze, wraz z podświetlanymi szyldami na nazwisko,
  • metalowy, chromowany czytnik pastylek DALLAS, 
  • podświetlany moduł wyświetlacza LCD, na którym wyświetlane są wszystkie komunikaty związane z obsługą i programowaniem bramofonu.

Płyta czołowa i tylna klapka wykonane są z anodowanej blachy aluminiowej o grubości 2mm.
Bramofon wyposażony jest w kompletną elektronikę, a wszystkimi funkcjami zarządza mikroprocesor.

karty UNIQUE

Do skrzynki dołączone są dwie karty UNIQUE.

Na życzenie użytkownika możemy przed sprzedażą zaprogramować wyświetlanie się na ekranie powitalnym dowolnego komunikatu tekstowego (2x16 znaków). Może to być np.: adres miejsca montażu bramofonu - dzięki czemu, w przypadku kradzieży, staje się on bezużyteczny - gdyż komunikatu tego nie można zmienić, nie usuwając całego programu mikroprocesora. Może to być również np.: nazwa i telefon kontaktowy firmy instalującej bramofon - co stanowi dodatkową, doskonałą reklamę.

Kompatybilność

Bramofon można połączyć z unifonami analogowymi 4 (3+1) i 5 (4+1) żyłowymi. Otwarcie może następować przez podanie masy na dodatkowy zacisk lub przez zwarcie linii mikrofonowej do masy.

Interkom (rozmowy wewnętrzne)

Urządzenie posiada funkcję interkomu. Lokatorzy mogą zadzwonić do siebie z mieszkania, a rozmowa nie będzie słyszalna w kasecie domofonowej (tę funkcję posiada niewiele domofonów). Interkom jest wbudowany w elektronikę domofonu, nie jest więc konieczne instalowanie dodatkowych urządzeń interkomowych. Nasze unifony posiadają dodatkowy przycisk, który można wykorzystać właśnie do tego celu.

 

Czytnik pastylek DALLAS jest podświetlany diodą LED, kolor świecenia zmienia się w zależności od realizowanej funkcji. Ruchoma klapka wrzutowa posiada podświetlany napis "LISTY". Tylna klapka do wyjmowania listów zamykana jest na zamek z kluczykiem.

Dodatkowe złącze

Urządzenie posiada złącze którego zwarcie powoduje otwarcie drzwi na 5 sekund. Umożliwia to podłączenie małego, niedostępnego z zewnątrz przycisku dzwonkowego, który naciskać będą osoby wychodzące z posesji.

Montaż i obsługa

Cała elektronika znajduje się na jednej płytce, a wszystkimi funkcjami zarządza mikroprocesor. Montaż kasety odbywa się bez użycia lutownicy. Połączenia klawiatury, wyświetlacza, głośnika i mikrofonu z płytką elektroniki wykonane zostały za pomocą tasiemek ze złączami wielostykowymi BH i WF, natomiast linie wyjściowe, zasilanie i elektrozaczep, dołączane są za pomocą złącz śrubowych ARK. Płyta czołowa przytwierdzana jest przy pomocy nitów ze zrywanym łbem, a całe urządzenie osadzone jest na pudełku z udaroodpornego tworzywa sztucznego.

Ergonomia

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU radbit
Skrzynka na listy z bramofonem - czytnik kart - Skrzynka na listy z bramofonem - czytnik kart
Skrzynka na listy z bramofonem - czytnik kart Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: Tłumacz Przysięgły Języka Niemieckiego   Następna usługa: Naprawa protez, protezy elastyczne, porcelana, korony