Regeneracja turbosprężarek, turbo , turbiny

Regeneracja turbosprężarek, turbo , turbiny nr 364948

Lokalizacja: Tarnowskie Góry, Cała Polska (woj. śląskie)

INFORMACJE
Cena
Rabat 10% tylko dla klientów z Favore.pl
Kontakt
Omnibus Sp.Jawna
Wyślij e-mail
Towarowa 8
42-600 Tarnowskie Góry

tel: 32 285-54-08
www.omnibus-serwis.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 10%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 7:00-21:00
sb: 7:00-16:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
 

Proponujemy Państwu usługę polegającą naprofesjionalnej  regeneracji Turbosprężarki ewentualnie Turbosprężarek. Poniżej przedstawiamy poglądowy opis jak ta usługa przebiega w naszym serwisie.

 Regenerację Turbosprężarki w naszym serwisie rozpoczynamy od jej wstępnego oczyszczenia.Po oczyszczeniu zostaje rozebrana na części pierwsze. Obudowa trafia do szkiełkowania a reszta podzespołów do myjki ultradźwiękowej. Następnie po umyciu wszystkie elementy zostają poddane weryfikacji uszkodzeń oraz pomiarom , ustalana jest również potencjalna przyczyna uszkodzenia Turbosprężarki. Na tym etapie zostaje dokonana kalkulacja kosztów naprawy , która zostaje przedstawiona zleceniodawcy. Należy nadmienić , że standardowo wymieniamy na nowy oryginalny zestaw naprawczy takie elementy turbosprężarki jak : łożyska oporowe wzdłużne oraz poprzeczne , panewki , odrzutniki oleju , pierścienie uszczelniające , oraz wszystkie elementy łączące i zabezpieczające. Po akceptacji kosztorysu naprawy przez zleceniodawcę przystępujemy do naprawy Turbosprężarki. Polega ona na wymianie wszystkich uszkodzonych podzespołów wraz z wymienionym wcześniej zestawem naprawczym , wyważeniu wałka i koła kompresji na wyważarce wolnoobrotowej. Zmontowaniu rdzenia Turbosprężarki wraz z wałkiem i kołem kompresji. Tak zmontowany element turbosprężarki poddajemy wyważeniu na wyważarce średnio obrotowej . Następnie rozpoczynamy wyważanie na wyważarce wysokoobrotowej do 200 000 obr.min w warunkach zbliżonych do tych które panują podczas pracy Turbosprężarki w samochodzie. Wyważanie wysokoobrotowe pozwala nam , na spełnienie norm fabrycznych oraz na potwierdzenie jej szczelności. Cały przebieg regeneracji jest udokumentowany wraz z stosownymi wydrukami z przeprowadzonych wyważań i zostają one przekazane zleceniodawcy wraz z nową naprawioną Turbosprężarką i zaleceniami co do uszkodzeń. Na wszystkie regenerowane przez nas Turbosprężarki udzielamy 12 miesięcznej gwarancji bez limitu przebiegu.


Naprawa przeprowadzana na tym poziomie przywraca Turbosprężarce sprawność części fabrycznej.

Nie ma więc powodu aby wydawać czasem po kilka tysięcy złotych na nową – to się po prostu nie opłaca!


Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do skorzystania z naszych usług Wyślij e-mail

Mariusz Ochocki





Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

RABATY
Rabat 10 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
OPINIE O UŻYTKOWNIKU OMNIBUS-TG
Regeneracja turbosprężarek, turbo , turbiny - galeria
Regeneracja turbosprężarek, turbo , turbiny Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 15)
Poprzednia usługa: Kompleksowe utrzymanie czystości, sprzątanie   Następna usługa: Budowa domów drewnianych