favore.pl
LOT Profesjonalne usługi galwanizacyjne

LOT Profesjonalne usługi galwanizacyjne nr 3691

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Lot Auto Services
Wyślij e-mail
ul. 17 Stycznia 39
02-148 Warszawa

tel: 22 606685022 6066850
tel: 22 606901422 6069014
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 07:00-15:00
OPIS USŁUGI

LOT AUTO SERVICES

Firma nasza powstała w 1995 roku jako efekt jednego z etapów restrukturyzacji Polskich Linii Lotniczych LOT S.A. , który polegał na wydzieleniu części przedsiębiorstwa i utworzeniu samodzielnego podmiotu gospodarczego. Początek działalności to kontynuacja prowadzonej wcześniej w strukturach PLL LOT S.A. obsługi i naprawy samochodów, lotniskowych pojazdów i urządzeń specjalnych oraz usług transportowych.

W latach kolejnych Spółka rozszerzyła zakres wykonywanych prac wdrażając przy tym nowe technologie i system organizacji pracy. Naszym głównym profilem działalności było i jest świadczenie usług na rzecz PLL LOT S.A. i spółek zależnych. Dodatkowo kierujemy naszą ofertę usługową do instytucji, firm i klientów indywidualnych. Obecnie dla PLL LOT S.A. i spółek serwisujemy i naprawiamy samochody, pojazdy specjalne i urządzenia służące do obsługi samolotów, konserwujemy instalacje elektryczne i hydrauliczne, wykonujemy prace remontowe i budowlane oraz prowadzimy prace porządkowe.

Lotnisko to miejsce wymagające najwyższej fachowości i solidności. Nasi pracownicy są doskonałymi fachowcami w większości z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, nieustannie doskonalącymi swoje umiejętności. Posiadamy dobrze wyposażone specjalistyczne warsztaty naprawcze, a w zakresie badań kontrolnych pojazdów najnowszej generacji sprzęt diagnostyczny. Wdrożyliśmy nowoczesny informatyczny system wspomagający zarządzanie. Stałym klientom oferujemy korzystne zasady rozliczeń oraz rabaty na ceny usług i części zamiennych. Wykonywane naprawy objęte są gwarancją na usługę oraz części zamienne.


GALWANIZACJA

Galwanizacja - naszą specjalnością jest obróbka galwaniczna w systemach zawieszkowym i bębnowym. Dysponujemy wannami galwanicznymi mogącymi pomieścić na zawieszkach elementy do obróbki o wymiarach 500 x 1000mm. Przyjmujemy do wykonania nietypowe prace renowacyjne, przy których pomocne są nasze technologie (renowacje zabytkowych lamp, okuć, lichtarzy, elementów bram, sejfów, balustrad, części motoryzacyjnych, itp..). Sprawdzamy na bieżąco grubość powłok galwanicznych oraz jakość powierzchni wg zamówienia Klienta. Wykonujemy obróbkę galwaniczną elementów konstrukcyjnych w samolotach pasażerskich dla Polskich Linii Lotniczych LOT S.A. Posiadamy wymagane dla tych operacji uprawnienia, co świadczy o dużej fachowości naszych pracowników oraz niezwykłej staranności z jaką wykonują oni swoją pracę.

Nasza galwanizernia świadczy również usługi galwanizacyjne dla odbiorców zewnętrznych. Ci z Państwa, którzy budują domy lub remontują mieszkania mogą zamówić wykonanie bram, furtek, elementów balustrad, poręczy ze stali kwasoodpornej oraz innych prac ślusarskich. Jeśli cenią sobie Państwo walory estetyczne i trwałość wyrobów, to możemy wykonać powłoki chromowane, niklowane lub inne zabezpieczenia antykorozyjne.

Cena za usługę galwaniczną ustalana jest indywidualnie w zależności od rodzaju, wielkości i ilości elementów, grubości powłoki lub powłok oraz materiału z jakiego są wykonane. Jesteśmy otwarci na współpracę z Klientami stawiającymi różne wymogi technologiczne, które można zrealizować na istniejącym parku maszynowym.

Oferujemy:

• anodowanie twarde

• anodowanie w kwasie siarkowym

• chromowanie techniczne

• fosforanowanie

• kadmowanie cyjankaliczne

• niklowanie

• miedziowanie

• zdejmowanie powłok galwanicznych

• usuwanie kamienia kotłowego

• produkcja wody demineralizowanej i destylowanej

• analiza roztworów chemicznychZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Lot Auto Services
Wyślij e-mail
ul. 17 Stycznia 39
02-148 Warszawa

tel: 22 606685022 6066850
tel: 22 606901422 6069014
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 07:00-15:00
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
LOT Profesjonalne usługi galwanizacyjne - galeria
LOT Profesjonalne usługi galwanizacyjne Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 11)
Poprzednia usługa: Zabiegi chirurgiczne MekMed SOLIDNIE I TANIO!!   Następna usługa: KOŁO KOŁA DWUMASOWE REGENERACJA gwar12mcy