favore.pl
LOT Usługi elektryczne i hydrauliczne

LOT Usługi elektryczne i hydrauliczne nr 3699

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Lot Auto Services
Wyślij e-mail
ul. 17 Stycznia 39
02-148 Warszawa

tel: 22 606685022 6066850
tel: 22 606901422 6069014
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 07:00-15:00
OPIS USŁUGI


LOT AUTO SERVICES

Firma nasza powstała w 1995 roku jako efekt jednego z etapów restrukturyzacji Polskich Linii Lotniczych LOT S.A. , który polegał na wydzieleniu części przedsiębiorstwa i utworzeniu samodzielnego podmiotu gospodarczego. Początek działalności to kontynuacja prowadzonej wcześniej w strukturach PLL LOT S.A. obsługi i naprawy samochodów, lotniskowych pojazdów i urządzeń specjalnych oraz usług transportowych.

W latach kolejnych Spółka rozszerzyła zakres wykonywanych prac wdrażając przy tym nowe technologie i system organizacji pracy. Naszym głównym profilem działalności było i jest świadczenie usług na rzecz PLL LOT S.A. i spółek zależnych. Dodatkowo kierujemy naszą ofertę usługową do instytucji, firm i klientów indywidualnych. Obecnie dla PLL LOT S.A. i spółek serwisujemy i naprawiamy samochody, pojazdy specjalne i urządzenia służące do obsługi samolotów, konserwujemy instalacje elektryczne i hydrauliczne, wykonujemy prace remontowe i budowlane oraz prowadzimy prace porządkowe.

Lotnisko to miejsce wymagające najwyższej fachowości i solidności. Nasi pracownicy są doskonałymi fachowcami w większości z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, nieustannie doskonalącymi swoje umiejętności. Posiadamy dobrze wyposażone specjalistyczne warsztaty naprawcze, a w zakresie badań kontrolnych pojazdów najnowszej generacji sprzęt diagnostyczny. Wdrożyliśmy nowoczesny informatyczny system wspomagający zarządzanie. Stałym klientom oferujemy korzystne zasady rozliczeń oraz rabaty na ceny usług i części zamiennych. Wykonywane naprawy objęte są gwarancją na usługę oraz części zamienne.


Usługi Elektryczne i hydrauliczne
 

Nasza oferta skierowana jest do firm i osób prywatnych. Przyjmujemy zlecenia na naprawy i remonty oraz kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznych i hydraulicznych w nowo budowanych obiektach. Gwarantujemy fachowość i wysoką jakość usług.

Zawieramy umowy z inwestorami, wykonawcami i spółdzielniami na realizację dużych prac wykonawczych.  instalacje elektryczne, obsługa, serwis,  stacje energetyczne, klimatyzatory, baterie trakcyjne, wykonawstwo, instalacje wodociągowe, instalacje CO, instalacje CW, Warszawa, mazowieckie, instalacje sprężonego powietrza, instalacje fekalne, transformatory, linie kablowe, szamba, węzły CO, pompy głębinowe, biały montaż, sprężarki, kompresory, akumulatory, prostowniki

Ceny na usługi utrzymujemy na przystępnym poziomie
- w szczególnych przypadkach możemy je negocjować.

    Sekcja elektryczna

• Pomiary elektryczne do 1 KV urządzeń i instalacji elektrycznych - rozdzielnie elektryczne, linie kablowe, transformatory, oświetlenie uliczne, silniki elektryczne, urządzenia wirujące, prostowniki elektryczne, sprzęt AGD.

• Konserwacja i wykonywanie instalacji elektrycznych oraz oświetlenia ulicznego.

• Montaż i konserwacja urządzeń do klimatyzacji (klimatyzatorów) - klimatyzacja pomieszczeń (specjalizujemy się w urządzeniach marki FUJI, CARIER, MITSUBISHI);

• Przeglądy naziemnych stacji energetycznych do 15 KV.

• Konserwacja i naprawa:
- baterii trakcyjnych;
- akumulatorów do wózków i do podnośników;
- akumulatorów samochodowych.

    Sekcja hydrauliczna

• Wykonanie i konserwacja instalacji wodociągowych - zewnętrzne i wewnętrzne instalacje wodociągowe, pompy głębinowe, kompleksowe białe montaże.

• Wykonanie i konserwacja instalacji CO, CW - wymienniki ciepła, grzejniki, termy, podgrzewacze, ogrzewanie podłogowe.

• Wykonanie i konserwacja węzłów CO.

• Wykonanie i konserwacja instalacji sprężonego powietrza - w tym sprężarki, kompresory - obsługujemy warsztaty, zakłady.

• Wykonanie instalacji fekalnych - podłączanie do sieci fekalnych; szamba.

 

 

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Lot Auto Services
Wyślij e-mail
ul. 17 Stycznia 39
02-148 Warszawa

tel: 22 606685022 6066850
tel: 22 606901422 6069014
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 07:00-15:00
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
LOT Usługi elektryczne i hydrauliczne - galeria
LOT Usługi elektryczne i hydrauliczne Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 10)
Poprzednia usługa: NAPRAWA: maglownica, kolumna kierownicza. GWARANCJA   Następna usługa: MODELOWANIE SYLWETKI Lipoliza Ultracontour ZOBACZ!