favore.pl
Instalacje Elektryczne i Elektroniczne

Instalacje Elektryczne i Elektroniczne nr 3711

Lokalizacja: Kraków (woj. małopolskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
ELIKA
Wyślij e-mail
Teatralne 24
31-946 Kraków

tel: 12 644300412 6443004
tel: 12 643060312 6430603
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI
O FIRMIE ...

FIRMA ...

Istniejemy od 1992 roku. Te kilka lat pozwoliło nam mocno ugruntować swoją pozycję w gronie najlepszych firm województwa krakowskiego. Pierwsze kroki stawialiśmy jako firma specjalizująca się w usługach
z zakresu instalatorstwa elekrtycznego.
W 1993 roku rozwinęliśmy swoją ofertę o działalność handlową
w branży elektrotechnicznej.
Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku w 1994 roku podpisaliśmy umowę handlową z francuską firmą LEGRAND. Jako jej bezpośredni dealer uprawniony do występowania w obrocie prawnym zgodnie
z wymaganiami ustawowymi, realizujemy na najwyższym poziomie wszelkie zamówienia w branży elektrotechnicznej.

 

STRUKTURA ...

 

Siedziba firmy znajduje się w Krakowie os.Teatralne 24. Posiadamy również pawilon wystawowy na terenie stałej wystawy budownictwa przy ul.Klimeckiego 14 w Krakowie, gdzie prezentujemy nowoczesne rozwiązania firmy LEGRAND. Powstałe w nim biuro projektowe wspomaga naszych klientów w nowatorskich rozwiązaniach tego światowego lidera. Celem naszej działalności jest nawiązanie trwałej, wieloletniej współpracy z odbiorcami naszych usług i oferowanych przez nas produktów. Nowych klientów zdobywamy przez udział w wystawach, organizowanie prezentacji i bezpośredni marketing.
Wyrazem uznania naszego 80 osobowego zespołu są liczne rekomendacje, między innymi od:
Zakładu Energetycznego S.A., Telekomunikacji Polskiej S.A., Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Zakładów Kablowych Tele-Fonika w Myślenicach, Międzynarodowego Lotniska w Pyrzowicach oraz licznych Banków, Urzędów, Zakładów, osiedli mieszkaniowych w Krakowie
i województwie

KIERUNKI ROZWOJU ...

 

Nowością w naszej ofercie jest (będący efektem wieloletniej współpracy czołowych firm europejskich) otwarty system EIB zarządzania i sterowania urządzeniami elektrycznymi w budynkach. System EIB umożliwia realizację zamówień związanych z tworzeniem tzw. "Inteligentnych Budynków".
Firma ELIKA dąży do zapewnienia swoim klientom pełnej satysfakcji
z wzajemnej współpracy, poprzez ciągłe wprowadzanie sprawdzonych światowych nowości i podnoszenie jakości świadczonych usług. Wykonywane przez nas instalacje i rozdzielnie niskiego napięcia spełniają wymagania norm polskich i unii europejskiej. Pragniemy aby sukcesy naszch klientów służyły dalszemu rozwojowi naszej współpracy.
 
Usługi ...

Zwracamy się z ofertą kompleksowego projektu i wykonastwa robót
w zakresie następujących instalacji:


1. ENERGETYCZNEJ - wykonanie linii średniego i niskiego napięcia.

2. ELEKTRYCZNEJ - tradycyjnej lub w oparciu o najnowocześniejszy system EIB - globalnego zarządzania urządzeniami elektrycznymi.

3. TELETECHNICZNEJ I TELEFONICZNEJ - w systemie okablowania strukturalnego w zakresie instalacji wewnętrznej LAN i integracji z zewnętrznymi sieciami rozległymi (Internet, ISDN, łącza satelitarne).

4. SYSTEMU DOZORU MIENIA, KONTROLI DOSTĘPU I TELEWIZJI PRZEMYSŁOWEJ.

5. PRZECIWPOŻAROWEJ.

6. ODGROMOWEJ I PRZECIWPRZEPIĘCIOWEJ - zabezpieczającej przed skutkami wyładowań atmosferycznych.

7. ALARMÓW TECHNICZNYCH Z WIZUALIZACJĄ - system komputerowy.

8. ANTENOWEJ NAZIEMNEJ - skoordynowanej ze stacją czołową telewizji satelitarnej (systemy HIRSCHMAN)

9. OŚWIETLENIA wewnętrznego, zewnętrznego i efektów specjalnych.


Działalność
produkcyjna ...

Nasz Zakład Prefabrykacji rozdzielni wykonuje rozdzielnice i tablice elektryczne niskiego i średniego napięcia wraz z wyposażeniem w postaci aparatury modułowej.

Działalność produkcyjna tablic i rozdzielnic opiera się przede wszystkim na wykorzystaniu technologii i know-how światowego lidera w produkcji aparatury niskoprądowej tj. firmy LEGRAND.

Rozdzielnie są wykonywane na podstawie dokumentacji inwestora lub przygotowanej przez naszych specjalistów - projektanów, z wykorzystaniem programu informatycznego XL-PRO, a także realizowane wg indywidualnych wymagań naszych partnerów .

Produkowana szeroka gama tablic i szaf rozdzielczych typu XL, ALTIS, ATLANTIC, EKINOXE, INOX, MARINA, PLEXO, ARMURAL i innych jest każdorazowo opracowywana ze szczególną starannością, biorąc pod uwagę potrzeby inwestora, stąd mogą być one dopasowane do każdego otoczenia.

Wszystkie tablice, obudowy i rozdzielnie firmy LEGRAND charakteryzują się nienagannym wykonaniem, długoletnią gwarancją i możliwością doposażenia przy pomocy tych samych modułowych akcesoriów wyposażeniowych.

Dają poczucie pełnego bezpieczeństwa, całkowitej wygody zarówno montażu, jak i w użytkowaniu niezależnie od wielkości.

Urządzenia naszej produkcji znalazły zastosowanie w wielu obiektach użyteczności publicznej, budownictwa przemysłowego jak też u indywidualnych klientów, dzięki nienagannemu wykonaniu, łatwości montażu i obsługi jak również perfekcyjnej ich jakości.

Wyślij e-mailZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
ELIKA
Wyślij e-mail
Teatralne 24
31-946 Kraków

tel: 12 644300412 6443004
tel: 12 643060312 6430603
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Instalacje Elektryczne i Elektroniczne - galeria
Instalacje Elektryczne i Elektroniczne Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Kick_Boxing w Krakowie, szkoła z tradycjami!   Następna usługa: Ekom - izolacje, odgrzybianie, iniekcje