favore.pl
Wszelakiego rodzaju usługi internetowe

Wszelakiego rodzaju usługi internetowe nr 3728

Lokalizacja: Poznań (woj. wielkopolskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
10 / miesiąc
Kontakt
INFO-COM Spółka z o.o.
Wyślij e-mail
Wyspiańskiego 10
60-749 Poznań

tel: 61 865410761 8654107
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Nasza firma istnieje na rynku usług internetowych od roku 1996. Naszą główną dewizą jest dostarczanie usług pewnych i niezawodnych. Nasz serwis WWW działa na serwerze z procesorem ALPHA pod kontrolą systemu operacyjnego Digital UNIX. Taką konfigurację wybraliśmy aby zapewnić naszym klientom maksimum nieprzerwanego czasu pracy. Usługi internetowe świadczymy na podstawie koncesji Ministerstwa Łączności.

Główne sfery naszej działalności to:

 • usługi internetowe: Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail (zarządzamy domeną wlkp.pl)
 • produkty internetowe: internetowy serwis informacyjny " Wyślij e-mail " oraz oprogramowanie " Wyślij e-mail "
 • sprzedaż wysokowydajnych serwerów firmy Compaq, z procesorami Intel lub Alpha oraz komputerów osobistych
 • sprzedaż akcesoriów komputerowych i sieciowych takich jak: modemy, skanery, routery, switch'e
 • budowa i integracja sieci lokalnych.
Usuługi
Poczta elektroniczna
[ Wyślij e-mail ] [ Wyślij e-mail ] [ Wyślij e-mail ]

Podstawowa usługa sieci Internet. Pozwala na transmisję danych tekstowych, graficznych oraz multimedialnych pomiędzy użytkownikami sieci. Usprawnia komunikację pomiędzy pracownikami w firmie oraz pomiędzy firmą a jej kontrahentami.

Każde konto pocztowe posiada swój adres pocztowy, który jednoznacznie identyfikuje użytkownika w sieci Internet. Adres ten składa się z dwóch części: identyfikatora oraz nazwy domeny połączonych znakiem "@" (ang. "at", potocznie "małpa").

Nasza podstawowa usługa konta pocztowego oferuje konto w domenie info.com.pl. Pojemność skrzynki pocztowej, czyli to ile informacji możesz otrzymać (nie ma limitów dla poczty wysyłanej) wynosi 20 MB. Pojemność tę można powiększyć za dodatkową opłatą.

Umożliwiamy tworzenie identyfikatorów dłuższych niż 8 znaków np. postaci: Imie.Nazwisko

Oto dane do konfiguracji programów pocztowych:
Serwer poczty otrzymywanej: server.info.com.pl
Serwer poczty wysyłanej: server.info.com.pl
Domena pocztowa: info.com.pl

 

Strony WWW
[ Wyślij e-mail ] [ Wyślij e-mail ] [ Wyślij e-mail ]

Strony WWW to możliwość niedrogiej prezentacji informacji o firmie. Spełniają rolę folderów reklamowych opublikowanych w sieci Internet. Na stronach WWW można łączyć tekst z grafiką, dźwiękiem, animacją oraz generować dane z aktualnej bazy danych.

Strony WWW są identyfikowane poprzez ich adres, który na naszym serwerze wygląda następująco:

http://www.info.com.pl/Nazwa_Strony_WWW/

gdzie Nazwa_Strony_WWW jest ustaloną nazwą przyporządkowaną serwisowi klienta.

Nasza usługa obejmuje dwa elementy: utrzymywanie stron WWW na naszym serwerze internetowym oraz projektowanie stron WWW.

Usługa utrzymywania strony WWW obejmuje 10MB przestrzeni dyskowej dla celów WWW oraz 20 MB dla poczty elektronicznej.

Usługi projektowe polegają na stworzeniu indywidualnego projektu graficznego stron klienta oraz skład materiałów tekstowych i graficznych w języku HTML - czyli stworzenie strony WWW gotowej do prezentacji. Koszt projektu graficznego zależy od stopnia zaawansowania i wynosić może od 200,00 zł w górę. Opłata za skład pojedynczej strony WWW również zależy od stopnia skomplikowania strony. Im strona zawiera więcej elementów multimedialnych, programów w językach Java lub JavaScript, tym jej cena jest wyższa. Koszt wykonania najprostszej strony WWW wynosi 100,00 zł. Za pojedynczą stronę WWW rozumiemy zawartość jednego dokumentu HTML.

Użytkownik ma prawo sam umieszczać i modyfikować swoje strony WWW.

 

Wirtualne serwery WWW
[ Wyślij e-mail ] [ Wyślij e-mail ] [ Wyślij e-mail ]

Dla firm pragnących bardziej podkreślić ich silną pozycję na rynku dużo atrakcyjniejszą od zwykłych stron WWW jest usługa wirtualnego serwera WWW. Polega ona na tym, że dla firmy rejestruje się własną domenę internetową, której nazwa najczęściej przyjmuje jedną z form: nazwa_firmy.pl, nazwa_firmy.com.pl, nazwa_firmy.poznan.pl lub nazwa_firmy.wlkp.pl W zależności od wyboru ostatnich członów nazwy domenowej (.pl, .com.pl itp.), firma musi ponieść dodatkowe koszty na rzecz instytucji zarządzających domenami wyższego rzędu. Przykładowo dla domeny .pl opłata ta wynosi 200,00 zł netto rocznie, a dla domeny .com.pl 150,00 zł netto rocznie i jest przekazywana na rzecz NASK.

Za pomocą tej domeny firma może stworzyć serwer wirtualny WWW, którego adres WWW jest postaci: www.nazwa_firm.com.pl (o ile firma zdecydowała się na posiadanie domeny w com.pl).

W ramach naszej usługi serwera wirtualnego firma ma do dyspozycji 30 MB miejsca dla stron WWW oraz 3 konta pocztowe, każde adresowane w domenie firmy.

Użytkownik może niektóre strony swojego serwisu chronić hasłem. Taką konfigurację przygotowujemy na życzenie klienta.

W przypadku, jeśli oferta klienta zawiera bardzo dużo produktów, utrzymywanie aktualnych stron WWW może być bardzo dużym obciążeniem. Oferujemy w takim przypadku stworzenie przez naszego programistę interfejsu do bazy danych, która na pewno usprawni aktualizację oferty oraz pomoże zautomatyzować proces składania zamówień.

Co tydzień wykonywane są statystyki dostępu do stron serwera wirtualnego, które są dostępne za pomocą specjalnego hasła.

Klient ma prawo umieszczać i zmieniać zawartość serwisu WWW tworzącego wirtualny serwer WWW. 

 

Serwis DNS
[ Wyślij e-mail ] [ Wyślij e-mail ] [ Wyślij e-mail ]

Usługa DNS jest usługą dosyć zaawansowaną, choć bez niej nie byłoby możliwe istnienie jakichkolwiek nazw internetowych a komunikacja odbywałaby się za pomocą skomplikowanych i trudnych do zapamiętania adresów liczbowych (IP).

Każda domena internetowa dla swojego działania musi zostać Zarejestrowana w domenie wyższego rzędu oraz posiadać co najmniej dwa serwery DNS - podstawowy i zapasowy.

W naszej ofercie znajdą państwo wszystkie trzy formy usługi:

Po pierwsze nasza firma zarządza domeną o nazwie wlkp.pl, tak więc rejestrujemy wszystkie domeny w postaci: nazwa_firmy.wlkp.pl. Rejestracja domen w domenie wlkp.pl odbywa się zgodnie z zasadami zawartymi w Wyślij e-mail

Po drugie oferujemy utrzymywanie serwerów DNS, zarówno podstawowych jak i zapasowych.

  Real Audio & Video
  [ Wyślij e-mail ] [ Wyślij e-mail ]

  Oferujemy usługę kodowania nagrań dźwiękowych lub video w formacie Real Audio lub Real Video, który charakteryzuje się wysoką kompresją dostosowaną do warunków sieci Internet. Przyjmujemy materiały na kasetach dźwiękowych,CD oraz taśmach VHS.

   

  Konfiguracja PC do Internetu
  [ Wyślij e-mail ] [ Wyślij e-mail ]

  Oferujemy pomoc przy konfiguracji komputerów osobistych dla zastosowań internetowych. Usługa obejmuje konfigurację protokołów sieciowych, programów do obsługi poczty elektronicznej, przeglądarek WWW, instalacje dodatkowych programów internetowych wg życzenia klienta oraz konfigurację modemów analogowych i cyfrowych.

   

  Integracja sieci LAN z Internetem
  [ Wyślij e-mail ]

  Poprzez usługę integracji sieci lokalnej z siecią Internet rozumiemy dosyć szeroki zakres czynności. Poprawnie i bezpiecznie zintegrowana sieć LAN wymaga bowiem często dokładnej analizy jej budowy i funkcjonowania, znalezienia potencjalnych miejsc wymagających szczególnej ochrony.

  Ważnym jej elementem jest oszacowanie potrzeb klienta co do prędkości łącza internetowego, ze względu na ruch o charakterze lokalnym - miejskim, o charakterze krajowym oraz o charakterze międzynarodowym. Czynniki te decydować powinny bowiem o wyborze dostawcy łącza internetwowego.

  Decyzja o rodzaju łącza internetowego implikuje podjęcie decyzji o rodzaju urządzenia łączącego sieć lokalną z siecią. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz urządzeń firm: Cisco, Motorola, 3Com.

  Istotnym elementem sieci podłączonej do Internetem łączem stałym jest serwer realizujący funkcję serwera pocztowego oraz serwera WWW. Oferujemy w tym zakresie pomoc w wyborze producenta sprzętu oraz producenta systemu operacyjnego, dostosowanych do wymagań i potrzeb klienta oraz konfigurację sprzętu i oprogramowania internetowego. W naszej ofercie oprócz popularnych serwerów internetowych zbudowanych w oparciu o procesor Intel, znajdują się również Serwery firmy Compaq z 64-bitowym procesorem ALPHA oraz z nowoczesnym systemem operacyjnym Tru64 UNIX (Digital UNIX).

   

  Opieka administracyjna nad serwerami
  [ Wyślij e-mail ]

  Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu sieciami lokalnymi oraz serwerami. Oferujemy Państwu stałą opiekę naszych administratorów nad sprzętem znajdującym się w firmie. Tego typu usługa znacząco zmniejsza koszty zatrudnienia wykwalifikowanego i doświadczonego personelu informatycznego.

  Posiadamy doświadczenie w zarządzaniu następującymi platformami:

  • Novell 3.xx
  • Novell 4.xx
  • Digital UNIX (obecnie Tru64 UNIX)
  • SunOS
  • Solarix
  • Linux
  • FreeBSD
  Cena usługi jest ustalana na podstawie konfiguracji sieci lokalnej. Zapraszamy.
  Cennik


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Cena
10 / miesiąc
Kontakt
INFO-COM Spółka z o.o.
Wyślij e-mail
Wyspiańskiego 10
60-749 Poznań

tel: 61 865410761 8654107
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Wszelakiego rodzaju usługi internetowe - galeria
Wszelakiego rodzaju usługi internetowe Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Nici Aptos REWELACJA ODMŁADZANIE SPRAWDŹ!!!   Następna usługa: Restauracja w sercu miasta, wytchneinie od zgiełku