favore.pl
WARSZTATY RADYKALNEGO WYBACZANIA  -  WROCŁAW

WARSZTATY RADYKALNEGO WYBACZANIA - WROCŁAW nr 382091

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
380 / sztuka
Kontakt
Wróżka Agnieszka
Usługi Ezoteryczne - Wróżka
Wyślij e-mail
Wrocław
53-231 Wrocław

tel: +48 723419686+48 723419686
DWUDNIOWE WARSZTATY RADYKALNEGO WYBACZANIA 21 I 22 STYCZNIA 2012
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
sb: 11:00-17:00
nd: 11:00-17:00
informacje www.wrozkaagnieszka.pl lub pod nr tel. 723419686
rozwiń
OPIS USŁUGI

Nie daj sobie wmówić, że taki Twój los! Tak jak jest, być nie musi!

 

Rozpada się Twój związek? Stoisz w obliczu rozwodu? Separacja jest już faktem? Zdrada ukochanej osoby jest już wiadoma? Dokonanie wyboru między jedną, a drugą osobą, graniczy z cudem? W pracy wcale się nie układa? Długów masz więcej, niż włosów na głowie? Relacje rodzinne są gorsze, niż złe? Ze swoim dzieckiem się nie dogadujesz? Czujesz, że życie zmierza w złym kierunku? Wydaje Ci się, że na większość spraw nie masz wpływu? … a może jesteś cyklicznie oszukiwany, porzucany, pomijany, niezrozumiany, bądź niesprawiedliwie traktowany? Ile razy wyłeś z bezsilności? Ile razy przegadałeś już sprawy z przyjaciółmi, psychologiem, rodziną, a zmian na lepsze nadal nie ma?

Tych znaków zapytania z pewnością jest więcej i dotyczą także innych problemów.  Tylko najprawdopodobniej odpowiedzi – dlaczego tak jest, jak jest – wciąż brak!

 

Magicznej mikstury tu nie otrzymasz. Różdżki działającej cuda, także nikt Ci nie da. Natomiast z pewnością zdobędziesz narzędzia, którymi zdołasz w krótkim czasie uzdrowić każdą z relacji, sytuacji i dziedzin życia. Tymi narzędziami są … Radykalne Wybaczanie, oraz Radykalna Manifestacja Marzeń, których prekursorem jest Colin C. Tipping, a Ireneusz Grzegorz Rudnicki, jest trenerem RW, który potrafi w sposób idealny dla każdego, przekazać ideę RW i prawdziwie nauczyć, jak posługiwać się jej narzędziami. Potrzeba użycia narzędzi Radykalnego Wybaczania powstaje tam, gdzie człowiek „ ściera się „ zmaga ze swoimi ludzkimi, doczesnymi i duchowymi przekonaniami, zadaniami i oczekiwaniami, ale przede wszystkim ze swoimi lękami.

 

Nic nie paraliżuje nas bardziej niż lęk i to właśnie od samego początku skazuje na niepowodzenia, nasze działania, nasze zamiary, nasze marzenia, nasze życie, nas!

Od samego dzieciństwa, jesteśmy wciąż oceniani i krytykowani. Z tego powodu (strach) to, co zostało nam dane jako wrodzona część instynktu samozachowawczego, który ma nas ostrzegać przed niebezpieczeństwem i może ochraniać przed błędnymi decyzjami, przekształca się z powodu ciągłej oceny i krytyki, w fundament naszego istnienia – bezustanny lęk. Lęk przed …kolejną oceną, krytyką, odrzuceniem, samotnością, porzuceniem, zdradą, oszustwem, karą, smutkiem, żalem, niesprawiedliwością, niezrozumieniem, rozczarowaniem, uzależnieniem, lęk przed biedą, chorobą, złą reputacją, utratą pracy, utratą miłości,  akceptacji, zaufania, wsparcia, prestiżu, pozycji społecznej, lęk przed byciem nie dość doskonałym, mądrym, młodym, atrakcyjnym, wydajnym itd. można by tak wymieniać w nieskończoność…

Istotą RW jest uświadomienie tego, że z lęku wynikają dwie postawy, dwie role w które ludzie się wcielają … oprawcy bądź ofiary. Te dwie postawy, które przyjmowane są przez ludzi naprzemiennie, nie pozwalają na trwałe zaistnieć miłości, szczęściu i spełnieniu. Jesteśmy istotami duchowymi, przeżywającymi ludzki los, a to oznacza, że kryzysy, są składowymi naszego życia, jako konstruktywny nacisk, nauka, doświadczenie, z których mamy wyjść z odświeżoną siłą i odmienionym sposobem postrzegania. Nie mamy dźwigać bagaży naszych ciężkich doświadczeń, do końca naszych dni, ale wzrastać, stawać się mądrzejszymi, lepszymi, szczęśliwymi ludźmi właśnie dzięki doświadczeniom. Radykalne Wybaczanie jest narzędziem, przy którego pomocy stajemy się silniejsi emocjonalnie, duchowo, umysłowo, cieleśnie … stajemy się zakorzenieni w miłości, co daje umiejętności uzdrawiania tego, co wymaga w naszym życiu uzdrowienia…

 

 

Oczywiście, że nikt tu nie uzależni Cię od konieczności wielomiesięcznych spotkań i opłat z nimi związanych. Oczywiście, że nikt tu nie będzie Cię straszyć, krytykować i oceniać. Tu zwyczajnie, w prosty, jasny, zrozumiały sposób, nauczysz się, jak doprowadzić siebie, swoje życie oraz relacje z innymi ludźmi do porządku. Tu przyjdziesz po to, by raz na zawsze wyjść z roli ofiary bądź oprawcy. By dostrzec co jest prawdziwym powodem dotychczasowych niepowodzeń i położyć kres tym niepowodzeniom.

 

 DWUDNIOWE WARSZTATY RADYKALNEGO WYBACZANIA I RADYKALNEJ MANIFESTACJI MARZEŃ …

 

Prowadzący ; trener i założyciel Instytutu Radykalnego Wybaczania w Polsce

                                    Ireneusz Grzegorz Rudnicki

 

Organizator ; Wróżka Agnieszka   Wyślij e-mail

 

Zapisy i informacje dodatkowe pod nr tel : Wyślij e-mail

 

Wrocław 21 i 22 stycznia 2012                                                                    

Sobota 11:00 -17:00 niedziela 11:00 – 17:00

Koszt dwudniowych warsztatów 380zł

 

Warsztaty prowadzone są w atmosferze akceptacji i poszanowania dla intymności uczestników. Nie ma

obowiązku dzielić się z grupą swoimi osobistymi przeżyciami.

 

Wyślij e-mail                 ZAPRASZAMY                Wyślij e-mail -tippinga.plZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Cena
380 / sztuka
Kontakt
Wróżka Agnieszka
Usługi Ezoteryczne - Wróżka
Wyślij e-mail
Wrocław
53-231 Wrocław

tel: +48 723419686+48 723419686
DWUDNIOWE WARSZTATY RADYKALNEGO WYBACZANIA 21 I 22 STYCZNIA 2012
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
sb: 11:00-17:00
nd: 11:00-17:00
informacje www.wrozkaagnieszka.pl lub pod nr tel. 723419686
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU agniecha764
WARSZTATY RADYKALNEGO WYBACZANIA - WROCŁAW - galeria
WARSZTATY RADYKALNEGO WYBACZANIA - WROCŁAW Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 10)
Poprzednia usługa: Posadzki wylewki pos. mechaniczne Świętochłowice   Następna usługa: MOPSY - słodkie szczenieta po wybitnych rodzicach