Kompleksowa ewidencja czasu pracy kierowców GDAŃSK

Kompleksowa ewidencja czasu pracy kierowców GDAŃSK nr 382941

Lokalizacja: Gdańsk (woj. pomorskie)Więcej: obok RENK, SELGROS, LOTOS OSOWA, REAL OSOWA

INFORMACJE
Cena
50 / sztuka
Kontakt
TACHO DRIVER
Wyślij e-mail
Maciejewicza 8 l.3
80-299 Gdańsk

tel: 511 209 234
tel: 511 209 236
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 7:00-20:00
sb: 10:00-14:00
ODBIORY OSOBIŚCIE LUB POCZTA/KURIER
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Tacho Driver oferuje Państwu pełny zakres usług w zakresie ROZLICZANIA CZASU PRACY KIEROWCÓW ZAWODOWYCH wykonujących przewozy krajowe oraz międzynarodowe. W ramach współpracy partnerskiej z Pomorskim Stowarzyszeniem Przewoźników Drogowych Tacho Driver oferuje Państwu preferencyjne warunki na korzystanie z usług w zakresie prowadzenia kompleksowego rozliczania ewidencji czasu pracy kierowców zawodowych wykonujących przewozy krajowe oraz międzynarodowe (zarobkowy lub na potrzeby własne). Prowadzimy elektroniczną analizę danych z wykresówek, kart kierowców i tachografów cyfrowych dla ITD oraz PIP . Sporządzamy raport wykroczeń kierowcy z uwzględnieniem wysokości kar. W ramach obsługi zapewniamy bezpłatny dojazd do klienta na terenie Trójmiasta i całego województwa pomorskiego po odbiory i zwroty dokumentów, jak również pobieranie danych z kart kierowców oraz tachografów cyfrowych. Cena naszych usług ustalana jest indywidualnie w zależności od Państwa potrzeb i wymagań. Członkowie Pomorskiego Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych, którzy zdecydują się na współpracę z naszą firmą otrzymają stały rabat w wysokości do 18% od wynegocjowanej ceny. Gwarantujemy niezawodność usług zgodnie z oczekiwaniami klienta, elastyczność oraz terminowość. Przy współpracy z Fundacją Akademia Transportu z siedzibą w Bydgoszczy organizujemy regularne szkolenia w zakresie przepisów dotyczących czasu pracy kierowców oraz obsługi urządzeń rejestrujących.

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

OPCJE DODATKOWE
Ewidencja ITD+ PIP rozwiń Cena: 70 zł Kompleksowa dokumentacja dla przewoźnika dot. kierowców, aby przekazywać dokumenty dla Inspekcji transportu drogowego czy inspekcji pracy w razie kontroli oraz działów kadr i płac co miesiąc
OPINIE O UŻYTKOWNIKU tachodriver
Kompleksowa ewidencja czasu pracy kierowców GDAŃSK - galeria
Kompleksowa ewidencja czasu pracy kierowców GDAŃSK Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 12)
Poprzednia usługa: Skup zużytych akumulatorów   Następna usługa: Kursy szybkiego czytania i technik pamięciowych