TWÓJ SUKCES I NIEZALEŻNOŚĆ W MLM !

TWÓJ SUKCES I NIEZALEŻNOŚĆ W MLM ! nr 38431

Lokalizacja: Wadowice (woj. małopolskie)

INFORMACJE
Kontakt
Katarzyna Paśnik
Gold Life
Wyślij e-mail
os. Pod Skarpą 19/54
34-100 Wadowice

tel: 602 666 837
tel: 509 593 868
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
www.zdrowie-wellstar.eu
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGIWspółpraca z WellStar

MLM to nowoczesny sposób podejścia do spraw biznesowych, który opiera się na klasycznych solidnych podstawach sprawdzających się od dawna. Ważne jest, że w takiej formie biznesu eliminowany jest praktycznie wkład początkowy, nie musisz brać żadnych kredytów na start firmy. Liczą się tylko i wyłącznie Twoje chęci odniesienia sukcesu w MLM.

W MLM nie ma czegoś takiego jak ograniczenia zarobkowe. Zaczynając współpracę w MLM dostajesz gotowy sprawdzony pomysł na biznes - marketing sieciowy. Dostajesz gotowy produkt, sprawdzony plan marketingowy oraz system pracy. Tylko od Ciebie zależy co z tym zrobisz.


Twój sukces w tym biznesie zależy wyłącznie od Twojej wiary oraz oczywiście od Twojego zaangażowania, poświęconemu czasu oraz umiejętności pracy z ludźmi.

 

Najważniejsze są Twoje dobre chęci ! Na starcie możesz liczyć na moją pomoc.

Bo zaczynałam tak samo jak Ty ;)

Jakie możliwości daje MLMNieograniczony awans finansowy.

Praca konwencjonalna to z reguły codzienne 8 godz. pracy bez perspektyw awansu. W networku perspektywy, możliwości awansu są nieograniczone.  W tradycyjnej pracy twoje zarobki zawsze będa ograniczone np. nie możesz zarobić więcej niż kierwonik, dyrektor. W MLMie Twoje zarobki zależą tylko i wyłącznie od Ciebie - nie ma żadnego pułapu gdzie firma powie - STOP, Pan/i już nie może więcej zarabiać.


Pracujesz kiedy chcesz

 

W pracy tradycyjnej poświęcasz z reguły 8 godz. dziennie na pracę lub przebywanie w pracy 8 godz. to 1/3 życia człowieka dorosłego,jesteś zawsze uzależniony od szefa, od swego otoczenia. W networku pracujesz kiedy chcesz. Możesz pracować dziennie 1 godzinę, a możesz również pracować 24 godziny :) - sam dla siebie jesteś szefem.

 

Ciekawi ludzie. Ciekawe miejsca.

 

W pracy tradycyjnej najczęściej masz do czynienia z tymi samymi ludźmi. Nie jest łatwo zmienić środowisko w pracy (np. gdy są konflikty, gdy atmosfera się zagęszcza ). Zmiana środowiska w pracy konwencjonalnej, to często zmiana pracy.

Network daje Ci możliwość kontaktu z różnymi ludźmi. Nie jesteś skazany na to samo towarzystwo. Poprzez cykliczne spotkania organizowane przez firmę przy okazji poznania wspaniałych ludzi możesz zwiedzić najciekawsze miejsca w Polsce a także Europie!

 

Emerytura.

 

Wiesz ile będzie wynosiła Twoja emerytura za 1/3 życia spędzonego w pracy? Dokładnie tyle samo ile wynoszą obecne emerytury.

Tu Twoja emerytura, to grupa współpracowników, którą udało Ci się przez lata zbudować. Ta grupa, która będzie się rozrastała, będzie dla Ciebie pracować.

 

I co najważniejsze biznes MLM jest dziedziczny - czyli to co wypracujesz możesz przekazać potem swoim dzieciom, wnukom.

 

DOŁĄCZ DO NAS I ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE NA LEPSZE .

UWIERZ W SIEBIE A SPEŁNISZ SOJE MARZENIA

JA WYBRAŁAM -

dziś cieszę się wolnością i kolejno spełniam swoje marzenia

 

TERAZ JEST CZAS DLA CIEBIE

Aby podjąć współpracę z firmą  wystarczy skontaktować się ze mną.

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU GoldLife_WellStar
TWÓJ SUKCES I NIEZALEŻNOŚĆ W MLM ! - galeria
TWÓJ SUKCES I NIEZALEŻNOŚĆ W MLM ! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 18)
Poprzednia usługa: Lipoliza   Następna usługa: Meble apteczne / magazynowe sprzedam używane