favore.pl
Sieć GROT SOLNYCH na Dolnym Śląsku!!!!!!!!!!

Sieć GROT SOLNYCH na Dolnym Śląsku!!!!!!!!!! nr 3876

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, CS Group Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz Panorama Firm Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
EQUIP-MED S.C. Sławomir Strąk, Jarosław Wiśniewski
Wyślij e-mail
ul. Grabiszyńska 241
53-234 Wrocław

tel: 512 360350512 360350
tel: 512 360370512 360370
fax: 71 3153026
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI
GROTY SOLNE:

KARPACZ
KUDOWA ZDRÓJ
ŚWIERADÓW ZDRÓJ
WROCŁAW

Karpacz

Wyślij e-mail Karpacz leży u stóp Śnieżki w dolinach rzeki Łomnicy i jej dopływów: Łomniczki, Bystrzyka, Budniczej Strugi, Dzikiego Potoku, Płomnicy. Obecnie jest jednolitym organizmem miejskim, który jednak powstał z kilku dawniejszych osiedli, wsi, osad, oraz skupisk bud pasterskich.

Tuż przed wybuchem I wojny światowej Karpacz stał się znanym i bardzo często odwiedzanym karkonoskim kurortem. Ludzie tu żyjący bardzo szybko zorientowali się z korzyści płynących z bliskiego sąsiedztwa ze Śnieżką i przystosowując swoje domy, zagrody i w konsekwencji całą miejscowość, zmienili Karpacz w taki sposób, żeby niektóre jego walory można było w pełni docenić. Niestety kolejne inwestycje czynione w następnych dziesięcioleciach zmieniły pierwotny sielski obraz miejscowości. Coraz trudniej spotkać tutaj pełne kwiecia, pachnące łąki, górskie panoramy, nie zeszpecone ostatnimi zdobyczami cywilizacji, zakątki, w których cisza gra swoją muzykę.. A w ładnym biurze podróży nie można zamówić wczasów w przedwojennym stylu.

Zapraszamy do naszej Groty Solnej Inhalacyjnej przy ul Mickiewicza 2 w Domu Wczasowym Mieszko w samym centrum miasta codziennie od poniedziałku do niedzieli od 9.00 do 21.00.

Seanse zaczynają się o każdej pełnej godzinie i trwają 45 minut.
Rezerwacja pod nr tel. (075) 76 19 021
lub: Wyślij e-mail

 

 

Kudowa Zdrój

Wyślij e-mail KUDOWA ZDRÓJ jest najstarszym uzdrowiskiem w Europie. Dokumenty podające o istnieniu osady w miejscu dzisiejszej Kudowy pochodzą z XV wieku. Pierwsza jej nazwa (czeska) to LIPOLITOV. W drugiej połowie XVIII w nosiła nazwę CHUDOBA, później KUDOBA. Od drugiej połowy XIX w pojawiła się nazwa KUDOWA ZDRÓJ. Swój rozwój i rozgłos zawdzięcza przede wszystkim źródłom wód mineralnych. Data odkrycia źródeł nie jest znana. O ich istnieniu pierwsza wzmianka pojawiła sie pod koniec XVI w.

Kudowa Zdrój jest uroczym, posiadającym bogate tradycje, zakątkiem ziemi kłodzkiej. Malownicze krajobrazy, zmieniające sie wraz z wysokością, liczne źródła wód mineralnych, bogactwo kształtów gór, dolin i form skalnych, zaliczanych do rzadkich osobliwości w Europie - to elementy potęgujące atrakcyjność tego regionu.

Liczne trasy rowerowe i szlaki turystyczne pozwalają na piesze wędrówki po okolicznych wzgórzach. Spokojny krajobraz i łagodny klimat wpływają dodatnio na samopoczucie i dostarczają wielu niezapomnianych wrażeń. Kudowa słynie z lecznictwa uzdrowiskowego.

Grota Solna Inhalacyjna powstała tutaj w grudniu 2004 roku (otwarcie 24.12.04)

GROTA SOLNA INHALACYJNA JODOWA - SOLANA
ul .Zdrojowa 52 , tel.(074) 866 19 97
lub: Wyślij e-mail

Czynne codziennie w godz. 9:00-21:00 Seanse rozpoczynają się o pełnych godzinach i trwają 45 minut.


Świeradów Zdrój

Wyślij e-mail Z powstaniem miejscowości wiąże się legenda. Według niej słowiańskie plemię Milczan utworzyło tu w XII wieku pogański ośrodek kultowy. Czcili oni posąg złotego lwa, postawiony opodal cudownego źródła.

Za swoje godło Świeradów ma rycerza w zbroi i zieloną żabę. Symbole te łączą się z najdawniejszymi legendami. Lekarz Leonard Thurneyssen obserwował przez dłuższy czas martwą żabę leżącą w jednym ze źródeł i ze zdziwieniem stwierdził, że wcale się nie rozkłada. Oczywiście wtedy nie wiedziano jeszcze o radonie, lecz był to już dowód niepowtarzalnych właściwości tych wód i ich zawartości.

Pierwsze udokumentowane wzmianki o osadzie pochodzą z początku XVI wieku. W 1572 roku w księgach śląskiego lekarza Leonarda Thunnessera znalazł się opis źródeł wód mineralnych. W 1739 roku specjalistyczna komisja Hrabiego Schaffgotscha naukowo stwierdziła lecznicze działanie wód z okolicznych źródeł. Wkrótce powstał pierwszy dom zdrojowy. W 1811 roku odkryto nowe źródło i nadano mu nazwę Dolny Zdrój. Od tej pory oprócz stanowiących specjalność Świeradowa kąpieli świerkowych zaczęto stosować zabiegi borowinowe. W 1895 roku pożar zniszczył część budynków uzdrowiska, jednak już w 1899 roku powstał nowy, rozbudowany kompleks zdrojowy.

Dzisiaj Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa jest jednym z nielicznych uzdrowisk w Polsce, w którym cisza, spokój i brak zgiełku wielkich wczasowisk sprawiają, że można tu się leczyć i doskonale wypoczywać przez cały rok. Atrakcyjność Świeradowa Zdroju potęgują tryskające źródła wód mineralnych oraz specyficzny śródgórski mikroklimat.

Do naszej Groty Solnej Inhalacyjnej przy ulicy Zdrojowej 2 zapraszamy codziennie od poniedziałku do niedzieli od godz. 9.00 do 21.00.
Seanse zaczynają się o każdej pełnej godzinie i trwają 45 minut.
Rezerwacja pod nr tel. (075) 78 16 292
lub: Wyślij e-mail

 

Wrocław

Wyślij e-mail Wrocław, stolica Dolnego Śląska, jest jednym z najstarszych i najpiękniejszych miast w Polsce. Położony u podnóża Sudetów, nad rzeką Odrą , poprzecinany jej licznymi dopływami i kanałami, jest wyjątkowym miastem 12 wysp i 112 mostów. Bogata i burzliwa historia miasta wpisana jest w jego mury.

Wrocław jest ważnym węzłem komunikacyjnym; międzynarodowy port lotniczy, przebiegająca przez obrzeża miasta autostrada A4, dworce kolejowe, porty żeglugi rzecznej, zapewniają połączenie z całym światem.

Największą rolę w gospodarce regionu odgrywa przemysł środków transportu, maszynowy, elektrotechniczny, konstrukcji metalowych oraz przemysł spożywczy. Wrocław jest przepięknym miastem o bogatej historii i niepowtarzalnej urodzie. Doceniają to już zarówno jego mieszkańcy, jak i goście.

Do naszej Groty Solnej Inhalacyjnej przy ulicy Grabiszyńskiej 241 zapraszamy codziennie od poniedziałku do niedzieli od godz. 9.00 do 21.00.
Seanse zaczynają się o każdej pełnej godzinie i trwają 45 minut.
Rezerwacja pod nr tel. (071) 784-30-45
Lub: Wyślij e-mailZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
EQUIP-MED S.C. Sławomir Strąk, Jarosław Wiśniewski
Wyślij e-mail
ul. Grabiszyńska 241
53-234 Wrocław

tel: 512 360350512 360350
tel: 512 360370512 360370
fax: 71 3153026
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU equip_med
Sieć GROT SOLNYCH na Dolnym Śląsku!!!!!!!!!! - galeria
Sieć GROT SOLNYCH na Dolnym Śląsku!!!!!!!!!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 24)
Poprzednia usługa: WYMIANA opon, regeneracja felg alu stal napra. opon   Następna usługa: Naprawa felg alu , stalowych , naprawa , naprawa