favore.pl
Grota solna, kryształy, rebirthing, gongi

Grota solna, kryształy, rebirthing, gongi nr 394225

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)Więcej: Grota Solna Centrum Relaksu, ul. Leszczyńskiego 4, centrum Wrocławia

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, CS Group Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz Panorama Firm Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Użytkownik
babskie ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Zuzanna
Wyślij e-mail
Wrocław
tel: 664018395664018395
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
31.03. 2012 godzina: 10:00 - 16:00
OPIS USŁUGI

Odetchnij od ciężkiej pracy, pozwól sobie na chwilę relaksu, zadbaj o zdrowie i rozwój duchowy.
Uwolnij się od codziennych trosk i wyrusz z nami w rewitalizującą podróż. 31. 03. 2012 zapraszamy na Babski Łykend Oczyszczający.

Skumulowana energia 3 fantastycznych trenerek w jednym fantastycznym miejscu.


"Nikt nie może uzdrowić innego człowieka, uzdrawiacz może jedynie stworzyć warunki, w których możliwe będzie samo-uzdrowienie organizmu. Nikt nie może zmienić punktu widzenia innego człowieka. Jedynie on sam może tego dokonać"

Cel warsztatów:


* oczyszczenie ciała i ducha dzięki sesji oddechowej, koncertowi gongów i mis tybetańskich oraz spotkaniu z kryształami
* głęboki relaks
* dotlenienie organizmu w nadmorskim klimacie groty solnej ( 6 godzin w grocie to jak 12 dni nad morzem)
* pogłębienie świadomości bycia Tu i Teraz, skupienie się na Twoich potrzebach i pragnieniach
* pobudzenie witalności i dodanie energii

Opis Łykendu Oczyszczającego:


- 6 godzin w grocie solnej to jak 12 dni nad morzem. Chcąc zaczerpnąć jodu i doznać maksymalnego relaksu spędź z nami czas w grocie solnej powstałej z 24 ton masy solnej, 6 ton soli himalajskiej i 8 ton soli kłodawskiej . Miejsce, w którym bez konieczności wyjazdu z miasta można zregenerować organizm i poczuć nadmorski mikroklimat. Naukowo zostało udowodnione, że 1 godzina spędzona w grocie równa się 2-dniowemu pobytowi nad morzem. Nasz 1-dniowy pobyt będzie jak 12 dni nad morzem. Wizyta w grocie solnej pozwala na uzupełnienie niedoborów jodu, który jest bardzo ważnym składnikiem mineralnym niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Działa zbawiennie na tarczycę, wpływa na prawidłową pracę mózgu, odpowiada za spalanie tłuszczu, opóźnia starzenie się organizmu oraz wzmacnia włosy.


warsztaty z rebirthingu (prowadzone przez Agnieszkę Gołębiowską) Świadomość tego, że zdrowie psychofizyczne naszego organizmu w dużej mierze zależy od prawidłowego oddychania jest informacją, z której powinna korzystać każda z nas. Rebirthing, inaczej zwany jogą oddechową, uczy nas świadomego, pogłębionego i rytmicznego oddychania wyzwalającego w nas energię, która prowadzi do rozluźnienia mięśniowych i psychicznych blokad. Wraz z odprężeniem napływa do nas uczucie wszechogarniającej ulgi, radości i naturalnej swobody.


koncert mis tybetańskich i gongów (prowadzony przez Agatę Białoszewską) Wibracje dźwięku mis i gongów jako fale dźwiękowe przenikają struktury fizyczne każdej komórki ciała. Regenerują, odprężają nasz organizm w sposób głębszy niż nocny odpoczynek. Fala akustyczna rozluźnia partie ciała napięte pod wpływem działania stresu. Terapia dźwiękiem przyczynia się między innymi do poprawy zdrowia fizycznego oraz zwiększenia odporności psychicznej. Zwiększa szanse pozytywnego reagowania na trudne sytuacje i stany lękowe, a także doprowadza do rozluźnienia procesów myślowych i zwiększenia koncentracji. Cały proces polepsza samopoczucie i daje większą swobodę bycia oraz wiarę w swoje możliwości, siłę i odwagę.


spotkanie z kryształami (prowadzone przez Katarzynę Bratumiłę Barczyńską) Zbawienny wpływ kryształów i kamieni szlachetnych w medycynie znany jest od tysiącleci. Niezwykłe właściwości kryształów pozwalają nam uruchomić nasz pierwotny potencjał energetyczny - przypomnieć sobie informacje jak być zdrowym i szczęśliwym. Przebywanie i oddychanie w obecności kryształów pobudza naszą witalność, dodaje energii życiowej oraz odtwarza zdolności samouzdrawiania. Po warsztatach będzie możliwość zamówienia kryształów z indywidualną intencją.

Trenerzy:


Agnieszka Gołębiowska  - Od 2005r. pracuje metodą rebirthingu. Skończyła dwuletnią szkołę trenerów pracy z oddechem Prana Visions. Mieszka we Wrocławiu. Ma dwóch wspaniałych synów. Bodźcem do poszukiwań i pracy na rozwojem osobistym był dla niej poważny kryzys w życiu osobistym- rozwód. Musiała przewartościować wszystko i zobaczyć co tak na prawdę liczy się dla niej w życiu. Pomogła jej w tym właśnie metoda rebirthingu, do której serdecznie zachęca.

Agata Białoszewska - Od 2006r. jest certyfikowaną masażystką dźwiękiem według metody Petera Hessa, którą systematycznie pogłębia codzienną pracą i warsztatami. Pracę z gongami pogłębiła na warsztacie z Donem Conrou - mistrzem gongu. Ważnym doświadczeniem w jej życiu jest prowadzenie terapii dźwiękowej w Zakładzie Karnym z osobami osadzonymi, daje jej to możliwość pogłębienia swojej wrażliwości i empatii. Prowadzi terapie dźwiękiem za pomocą mis tybetańskich i gongów. Jest absolwentką szkoły Rani Spets Prana Vision. Od ponad 20 lat jestem osobą poszukującą. Na samym początku było spotkanie z wegetarianizmem. Od 1996 pracuje z rebirthingiem, który otworzył ją na nowe doznania, nowe możliwości i pomógł jej odnaleźć prawdziwą siebie. Zajmuje się również Reiki I i II stopień, które dały jej fantastyczne dopełnienie do pracy z ciałem i duszą.


Katarzyna Bratumiła Barczyńska - fizycznie: jest matką dwojga dzieci: Emila – lat 20 i Natalii – lat 8, doktorem historii architektury na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej i wykładowcą na Uniwersytecie Wrocławskim. Energetycznie: specjalizuje się w obiektach sakralnych XIII i XIX wieku oraz wczesnych, megalitycznych cywilizacji i krain „wiedzy kobiet” pod kątem ich energetyki i inicjacji procesów energetycznych w transformacji świętych ścieżek Europy i całej Ziemi. Posiada przygotowanie praktyczne pozwalające na wielopoziomowe uzdrawianie metodami naturalnymi, szczególnie oddechowymi i pranicznymi oraz szlify profesjonalnej psychoterapii lęku przed śmiercią i w stanach depresji – uzyskanej w praktyce po traumatycznym i transformującym doświadczeniu śmierci 5,5 letniego syna w wypadku samochodowym. Współpracuje z wieloma osobami aktywnymi w pracy nad odtwarzaniem starej struktury krystalicznej Świętych Ścieżek i transformowania ich do obecnego wzrostu wibracji Ziemi. Po medytacji i inicjacji z niezwykle przyjacielską Istotą Krystaliczną przekazuje wiedzę o sposobach korzystania z kryształów w procesach aktywacji pola krystalicznego i odtwarzania struktur krystalicznych na użytek terapii ciała i duszy ludzi, ich przestrzeni życiowej i przestrzeni Ziemi.

data: 31.03. 2012 godzina: 10:00 - 16:00 z przerwą na catering (w cenie)

miejsce: Grota Solna Centrum Relaksu, ul. Leszczyńskiego 4, centrum Wrocławia

cena promocyjna: 290zł do 25 marca, potem 350zł

kontakt: Zuzanna Dolińska, tel. Wyślij e-mail liczba uczestników: max 13 osób
więcej informacji: http://www.babskielykendy.pl

Następne terminy:
12.05- z intencją oczyszczania relacji z matką
2.06- z intencją oczyszczenia relacji z dzieckiem
23.06 z intencją oczyszczenia relacji z ojcem

Uwaga: Prosimy o zabranie ciepłego stroju wraz z dodatkową parą skarpetek, temperatura w grocie wynosi 16 stopni Celsjusza.

Zgłoszenie uczestnictwa należy przesłać wysyłając e-mail z informacją na zawierającą imię i nazwisko, adres, numer telefonu, swój adres e-mailowy na nasz adres:  Wyślij e-mailZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
INFORMACJE
Użytkownik
babskie ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Zuzanna
Wyślij e-mail
Wrocław
tel: 664018395664018395
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
31.03. 2012 godzina: 10:00 - 16:00
OPINIE O UŻYTKOWNIKU babskie
Grota solna, kryształy, rebirthing, gongi - galeria
Grota solna, kryształy, rebirthing, gongi Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 8)
Poprzednia usługa: NAGROBKI. HUTR. DETAL. KAMIENIARSTWO BANASIAK.   Następna usługa: Gadgety reklamowe