Odpylanie, filtrowentylacja

Odpylanie, filtrowentylacja nr 40474

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)Więcej: Odpylacz typu elektrofiltr PEFO 1000, - filtr mgły olejowej, emulsyjnej, chłodziwa

INFORMACJE
Kontakt
Jakub Rydz
Patron Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
Al. Matejki 2
50-333 Wrocław

tel: 71 7244532
tel: 71 7244533
fax: 71 322 03 79
www.patron.biz.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
www.patron.biz.pl
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

KONTAKT DZIAŁ HANDLOWY PATRON

tel. Wyślij e-mail - DH

tel. Wyślij e-mail - DH

Wyślij e-mail       Wyślij e-mail

Szanowni Państwo!

Chcielibyśmy zainteresować Was firmą PATRON z Wrocławia jako producenta     urządzeń filtrowentylacyjnych przy pomocy których, rozwiązujemy problemy z zanieczyszczeniami powietrza powstającymi w wyniku procesów produkcyjnych ( pyły dymy spawalnicze, mgła olejowa, pyły szlifierskie itp. ). Szeroka oferta handlowa firmy PATRON może zaspokoić    zróżnicowane wymagania naszych klientów (urządzenia przejezdne, stacjonarne, centrale       filtrowentylacyjne – filtry elektrostatyczne typu „PEFO” , filtry blokowe, patronowe ). Dzięki      wysokiej skuteczności oczyszczania powietrza proponujemy potencjalnym użytkownikom jego powrót na halę co ma istotnie znaczenie w okresie zimowym. Na życzenie wykonujemy    projekty instalacji filtrowentylacyjnej wraz z doborem urządzeń,   montażem instalacji,       uruchomieniem, pomiarami. Gwarantujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Istnieje ponadto możliwość podpisania umowy na stałą obsługę serwisową wykonanych przez nas instalacji i     dostarczonych urządzeń, obejmującą okresowe przeglądy techniczne; czyszczenie, konserwację, drobne naprawy.

Nasz czas reakcji usuwania nieprzewidzianych awarii zgłoszonych przez użytkownika to 24 godzin.

Zapraszamy do współpracy.

We wszystkich kwestiach, pozostajemy zawsze chętni do Państwa dyspozycji.

 

Z poważaniem

Mgr inż. Tomasz Janecki

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPINIE O UŻYTKOWNIKU patron2008
Elektrofiltr PEFO wydajność 4500 m3/h -filtr mgły olejowej - Odpylanie, filtrowentylacja
Odpylanie, filtrowentylacja Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: PRZEWÓZ OSÓB - WYNAJEM BUSÓW   Następna usługa: Inteligentne budynki, EIB, projekt, montaż, serwis