favore.pl
Osuszanie, ogrzewanie, uzdatnianie

Osuszanie, ogrzewanie, uzdatnianie nr 4063

Lokalizacja: Gdynia (woj. pomorskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
ul. Akacjowa 50B
81-520 Gdynia

tel: 58 664929658 6649296
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI
Informacje o firmie


Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu naszą firmę i zaoferować zarówno partnerską współpracę jak i wzbogacenie Państwa oferty o urządzenia grzewcze niemieckiej firmy Kroll. 
W branży grzewczej rozpoczęliśmy działalność w Polsce w imieniu reprezentowanej firmy Kroll przejmując całość obsługi krajowych klientów. Jesteśmy generalnym przedstawicielem i dystrybutorem urządzeń grzewczych Kroll w Polsce. 
Firma Kroll jest światowym potentatem zwłaszcza w zakresie produkcji urządzeń ogrzewających ciepłym powietrzem, jak i wykorzystania zużytego oleju jako źródła energii cieplnej. W technice ekologicznego spalania olejów zużytych, czyli przepracowanych, firma Kroll na swym koncie ma szereg rozwiązań patentowych. 
Proponujemy Państwu partnerską współpracę w zakresie dystrybucji, sprzedaży i instalacji urządzeń grzewczych marki Kroll na swoim terenie działania. Jesteśmy partnerem wielu firm na terenie kraju. Wybrali nas nie przez przypadek. Stosowana przez nas konsekwentna polityka handlowa i cenowa daje gwarancję efektywnego i korzystnego współdziałania. 
Zapraszając do współpracy w sieci dealerskiej sądzimy, ze uprości to kontakty i umili współdziałanie w zakresie dystrybucji i sprzedaży. Naszym życzeniem jest, aby informacje oraz pomoc handlowa i techniczna docierały szybko i bez kłopotów, aby wyeliminować pomyłki i zaoszczędzić Państwu czasu i wysiłku, a równocześnie stworzyć możliwość rozszerzenia oferty i atrakcyjnego obrotu towarowego w interesie Państwa klientów i zaspokojenia ich potrzeb. Odtąd Państwo należą do tych, o których chcemy i lubimy się troszczyć. 
Oferta

Oferujemy Państwu pełną paletę urządzeń grzewczych - olejowych, gazowych i elektrycznych. Oferta nasza kierowana jest do: 
 • instytucji branży grzewczej,
 • firm handlowych,
 • firm instalatorskich,
 • firm budowlanych,
 • firm projektowych
 • serwisów samochodowych,
 • odbiorców indywidualnych.
W naszej podstawowej ofercie znajdują się następujące kategorie urządzeń grzewczych: 
 • palniki olejowe, gazowe, uniwersalne (olej zużyty i opałowy)
 • piece ogrzewające ciepłym powietrzem w układzie bezpośrednim lub kanałowym
 • kotły grzewcze do instalacji centralnego ogrzewania
 • ogrzewacze i nagrzewnice stacjonarne i przewoźne
 • klimatyzatory i osuszacze powietrza - pomieszczeń
 • instalacje przemysłowe - grzewcze, technologiczne
 • instalacje i oprzyrządowanie do ekologicznego spalania zużytych olejów
 • promienniki ciepła i parasole grzewcze
 • przewoźne centrale grzewcze - kotłownie kontenerowe
 • systemy uzdatniania wody
Do dyspozycji jest też specjalny program komputerowy "PC SAYMON-KROLL" do obliczania zapotrzebowania ciepła, parametrów układu kanałowego i planowania naszego know how. Wachlarz dostępnych urządzeń jest tak szeroki, iż pozwala na dopasowanie odpowiedniego urządzenia do Państwa potrzeb. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy także specjalny formularz konsultacyjny, dzięki któremu łatwo i szybko uzyskacie Państwo fachową poradę naszego specjalisty. 

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
ul. Akacjowa 50B
81-520 Gdynia

tel: 58 664929658 6649296
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Osuszanie, ogrzewanie, uzdatnianie - galeria
Osuszanie, ogrzewanie, uzdatnianie Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Zakład Radioimmunologii - nowoczesny sprzęt! W - wa   Następna usługa: AGAdendron - rewal. parków i ogrodów TYLKO U NAS