favore.pl
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania nr 4080

Lokalizacja: Rzeszów (woj. podkarpackie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Postępu 14A, 02-676Warszawa.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
310 / osoba
Kontakt
WSIiZ
Wyślij e-mail
H. Sucharskiego 2
35-225 Rzeszów

tel: 17 866118817 8661188
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI


WSIiZ Rzeszów
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w RzeszowieWyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania jest największą niepaństwową szkołą wyższą w regionie Polski południowej i jedną z największych w Polsce.

Obecnie, na studiach licencjackich, inżynierskich i magisterskich, na dziewięciu kierunkach, w trybie dziennym i zaocznym studiuje prawie 9000 studentów.

Infrastruktura

WSIiZ dysponuje kompleksem budynków położonych w Rzeszowie oraz koło Rzeszowa, gdzie znajduje się Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ. Łącznie Uczelnia dysponuje własną bazą naukowo-dydaktyczną o powierzchni prawie 19 hektarów.Budynek głównyW skład powierzchni dydaktycznej wchodzą nowoczesne sale wykładowe, ćwiczeniowe oraz stale dostępne dla potrzeb studentów laboratoria komputerowe, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt oraz dostęp do Internetu o przepustowości 10 Mb/s. W głównym budynku Uczelni znajduje się biblioteka, czytelnia, zakład poligrafii oraz Klub Akademicki.

Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZW kompleksie funkcjonuje jedna z trzech największych w Polsce a równocześnie największa w województwie podkarpackim, hala rekreacyjno-sportowa o powierzchni użytkowej ponad 4500 m2 z siłownią, gabinetami odnowy biologicznej i masażu, zespołem laboratoriów i gabinetów specjalistycznych (fizjoterapii, hydroterapii, anatomii prawidłowej i fizjologii wysiłku, ratownictwa medycznego) oraz hotelem. Obok znajdują się otwarte boiska do siatkówki i koszykówki, a na okolicznych wzgórzach przebiegają oznakowane trasy rowerowe.

Na rzeszowskim Rynku studenci mają swój Index Pub zarządzany przez Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów WSIiZ.

Akredytacje

WSIiZ posiada akredytację Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej Forum na trzech kierunkach: Ekonomia - studia licencjackie, Ekonomia - studia uzupełniające magisterskie, Informatyka i Ekonometria - studia licencjackie oraz akredytację Państwowej Komisji Akredytacyjnej na kierunku Turystyka i Rekreacja - studia licencjackie

Rankingi

"Wprost" uznał nas za jedyną uczelnię o klasie międzynarodowej z Podkarpacia, a w klasyfikacji ogólnopolskiej tej gazety uzyskaliśmy 2 miejsce.
W "Home & Market" znaleźliśmy się na 3 miejscu wśród niepaństwowych uczelni w Polsce.
6 miejsce wśród 74 uczelni kształcących w zakresie ekonomii i zarządzania w rankingu W "Polityki", to także bardzo wysoka pozycja.
Dziennik "Rzeczpospolita" przyznał naszej uczelni 1 miejsce pod względem ilości bezpłatnych miejsc na studiach.
W zestawieniu prawie 300 uczelni niepaństwowych z całej Polski opublikowanym przez "Perspektywy", w dwóch kategoriach WSIiZ uzyskała 1 miejsce: jako jedyna uczelnia oferuje studentom ponad 1000 komputerów z dostępem do internetu oraz kształci najwięcej - bo ponad 100 obcokrajowców. Wysoko także oceniono naszą liczbę stypendiów - w roku akademickim 2004/2005 stypendium otrzymało około 40% studentów, co oznacza, że otrzymał je prawie co drugi student naszej uczelni. Unikatowy w skali kraju System Bezpłatnych Miejsc pozwala najlepszym kandydatom na studia przez 1 semestr studiów uczyć się bezpłatnie lub za połowę czesnego.

Międzynarodowe certyfikaty:

- informatyczneW czerwcu 2004 roku Akademia CISCO przy naszej uczelni, jako jedyna w kraju, została awansowana na Centrum Szkoleniowe Akademii Cisco - najwyższy z możliwych do uzyskania poziomów w hierarchii Akademii, co daje uprawnienia do szkolenia i certyfikowania instruktorów dla wszystkich polskich uczelni czy Akademii Regionalnych Cisco. Na ofertę Centrum składa się osiem certyfikowanych szkoleń. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie jest oficjalnie zarejestrowana jako centrum egzaminacyjne Prometric. Dzięki temu nasi studenci mogą zdobyć certyfikaty liczących się na świecie firm informatycznych takich jak: Microsoft, Novell, Sun Microsystems czy SAP. 30% osób posiadających w Polsce Europejskie Certyfikaty Umiejętności Komputerowych uzyskało je w naszej uczelni.- językoweStudenci mają też duży wybór certyfikatów językowych, honorowanych w Unii Europejskiej. Centrum Języków Obcych WSIiZ jest Centrum Egzaminacyjnym The European Language Certificates oraz London Chamber of Commerce and Industry Examinations Board. Przeprowadza egzaminy z języka angielskiego i niemieckiego, na wielu poziomach zaawansowania.

Kierunki studiów


Licencjackie:Ekonomia
Turystyka i Rekreacja
Zdrowie Publiczne
Administracja
Europeistyka
Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna
Informatyka i Ekonometria
Politologia


Inżynierskie:Informatyka


Magisterskie:Ekonomia
Informatyka i Ekonometria
Turystyka i Rekreacja


Uzupełniające magisterskie:Ekonomia
Informatyka i Ekonometria
Turystyka i Rekreacja

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Cena
310 / osoba
Kontakt
WSIiZ
Wyślij e-mail
H. Sucharskiego 2
35-225 Rzeszów

tel: 17 866118817 8661188
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania - galeria
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 11)
Poprzednia usługa: Ogrzewanie i klimatyzacja - Bart Import Poland   Następna usługa: Klimatyzowane sale, wesela, bankiety, rozsądne ceny!