favore.pl
Oświetlenie ledowe, ledy,

Oświetlenie ledowe, ledy, nr 408153

Lokalizacja: Olsztyn, Biskupiec, Mrągowo, Szczytno (woj. warmińsko-mazurskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Postępu 14A, 02-676Warszawa.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Wojciech
Wyślij e-mail
Olsztyn, Biskupiec, Mrągowo, Szczytno
tel: 506 599 523506 599 523
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Źródła światła zostały zaprojektowane by zastępować konwencjonalne lampy żarowe i wyładowcze. Światło led emitowane przez stosowane w naszych produktach diody elektroluminescencyjne typu LED SMD, LED COB oraz Hi-Power jest w pełni bezpieczne i przyjazne zdrowiu: nasze lampy led nie zawierają rtęci, nie emitują lub emitują śladowe ilości promieniowania UV i IR. Oferowane oświetlenie led jest bardzo odporne na spadki napięć i prąd udarowy, wykazuje większą odporność na wstrząsy mechaniczne oraz emituje minimalną ilość ciepła, gwarantując wyższy poziom bezpieczeństwa przeciwpożarowego w porównaniu do lamp konwencjonalnych.

Żywotność oświetlenia led wynosi nawet 50.000 godzin, nie skraca jej ich częste włączanie i wyłączanie, nie potrzebują czasu na rozgrzanie się, doskonale radzą sobie pracując w bardzo niskiej temperaturze otoczenia. Dzięki stosowaniu diod LED o znakomitej sprawności kwantowej, skuteczność świetlna źródeł światła pozwala na realną, nawet dziewięciokrotną oszczędność energii elektrycznej w stosunku do wypieranych żarowych źródeł światła, oraz dwukrotną w stosunku do lamp wyładowczych.

Najpopularniejszymi produktami w naszej ofercie są: żarówki LED, taśmy LED, lampy i oprawy ledowe, naświetlacze LED, oświetlenie uliczne LED, oświetlenie podwodne LED, zasilacze LED, akcesoria oraz osprzęt LED.

Starając się zaspokoić coraz bardziej wygórowane wymagania amatorów energooszczędnego oświetlenia LED, stale poszerzamy naszą ofertę o nowe modele źródeł światła LED, modernizujemy i ulepszamy modele będące w ofercie od dawna. Lampy LED wyposażone w nasze źródła światła amortyzują się najszybciej spośród dostępnych na rynku przynosząc bardzo szybko wymierne korzyści w postaci realnej oszczędności energii elektrycznej.

Dla nas najistotniejsza jest satysfakcja klienta, który powracając po latach dokonuje ponownie zakupu naszych źródeł światła LED celem doposażenia. Osiągnięcie takiego stanu rzeczy umożliwia nam synergia wysokiej skuteczności świetlnej, bardzo dobrych parametrów światła, długiej żywotności produktów i atrakcyjnej ceny.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INFORMACJE
Kontakt
Wojciech
Wyślij e-mail
Olsztyn, Biskupiec, Mrągowo, Szczytno
tel: 506 599 523506 599 523
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU WellnessBiznesSystem
Oświetlenie ledowe, ledy, - galeria
Oświetlenie ledowe, ledy, Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Tynki cementowo wapienne , kompleksow wykonczenia   Następna usługa: Uczciwosc dokladnosc sumiennosc