favore.pl
Garaże stalowe tynkowane od Producenta najtaniej!

Garaże stalowe tynkowane od Producenta najtaniej! nr 413894

Lokalizacja: Toruń, Bydgoszcz, Gdańsk, Olsztyn (woj. kujawsko-pomorskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Postępu 14A, 02-676Warszawa.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
450 / sztuka
Użytkownik
garaze-tynkowane-pl ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Zakład usługowo handlowy Michał Matla
Wyślij e-mail
tel: 694936468694936468
tel: 790272633790272633
http://www.garaze-tynkowane.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 00:00-24:00
sb: 00:00-24:00
nd: 00:00-24:00
rozwiń
OPIS USŁUGI
 
 
 
Tradycyjny budynek murowany na trwale związany z gruntem wymaga od inwestrora wiele cierplwości i nakładów finansowych jeszcze przed rozpoczęciem jego budowy. Sam projekt wraz z adaptacją, gedetą to koszt od 3 tysięcy złotych w zwyż. Czy uważasz, że warto tyle pieniędzy poświęcić , a do tego walczyć z biurokracją i czekać na pozwolenia nawet do roku?
 
Nie Warto!!!
 
Nasza firma poprowadzi Cię od początku, aż do końca i pomoże postawić twój wymarzony budynek na twojej działce minimalnym kosztem przy zachowaniu najwyższej jakości zarówno usługi jak i oferowanego produktu.
 
Masz dość pseudo fachowców. Na myśl o lokalnych majstrach, walających się butlekach po piwie, brudzie i bałaganie związanym z tradycyjną budową dostajesz drgawek. Pozwól sobie pomóc i skorzystaj z naszych usług.
 
Wykonamy, dostarczymy i zamontujemy dla Ciebie obiekt garażowy lub gospodarczy jaki będziesz chciał. Oprócz standardowych wymiarów możemy wykonać dla Ciebie Twój wymarzony obiekt pasujący do reszty zabudowań na działce.
 
Wiemy, że garaż blaszany kojarzy Ci się z budynkiem o słabej konstrukcji, cienkich blachach opartych na pojedyńczych kątownikach. Nasza technologia oparta jest bardzo grubych blachach połączonych ze sobą tworzące samonośne ściany o bardzo stabilnej konstrukcji i przede wszystkim płaskie - dające po otynkowaniu efekt płaskiej murowanej ściany. Samonośna ściana kasetowa złożona w 100% z materiału ocynkowanego o grubości 1,5mm rama + 0,7mm wypełnienie kasetowe. Tego typu konstrukcja charakteryzuje się wysoką stabilnością oraz nośnością.

Pytacie o trwałość? No cóż każda nawet najmniejsza śrubka jest w pełni ocynkowana. Nasze garaże nawet po 10 latach wyglądają tak samo jak w dniu montażu. Specjalny tynk strukturalny umożliwia po zabrudzeniu mycie nawet myjkami ciśnienowymi. elewacja zewnętrzna: tynk akrylowy KABE o ziarnistości 2mm w dowolnym kolorze z palety standardowej - po natrysku uzyskiwana jest płaska ściana dzięki czemu obiekt imituje garaż murowany.
 
Każdy garaż możemy wyposarzyć w dowolny rodzaj bramy oraz napęd do niej. Praktycznie tylko od twojej wyobraźni zależy w jakich kolorach i jaki rodzaj pokrycia dachowego zamontujemy na dachu twojego budynku. W celu ograniczenia skraplania się wilgoci, wyposażymy go w specjalną membranę paroprzepuszczalną.
 
Na życzenie klienta zamontujemy regały, półki oraz uchwyty na wędki rowery. W przypadku wyższych konstrukcji możemy także zorganizować tzw. pawlacze.
 
Jesteśmy firmą z Grudziądza. Działamy w promieniu 250km od naszej siedziby na terenie województw: Mazowieckiego, Wielkopolskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Zachodnio-Pomorskiego, Warmińsko-Mazurskiego oraz Pomorskiego.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zapoznaj się z warunkami aukcji. Pamiętaj na tej auckji licytujesz pomiar przez naszego przedtsawiciela. Więcej informacji na temat naszych obiektów oraz technologi ich wykonanywania i montowania znajdziesz tutaj
 
 
 
 
Możesz się też skontaktować z nami telefonicznie lub mailowo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ceny naszych garaży zaczynają się od 450zł/m2

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
INFORMACJE
Cena
450 / sztuka
Użytkownik
garaze-tynkowane-pl ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Zakład usługowo handlowy Michał Matla
Wyślij e-mail
tel: 694936468694936468
tel: 790272633790272633
http://www.garaze-tynkowane.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 00:00-24:00
sb: 00:00-24:00
nd: 00:00-24:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU garaze-tynkowane-pl
Garaże stalowe tynkowane od Producenta najtaniej! - galeria
Garaże stalowe tynkowane od Producenta najtaniej! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 17)
Poprzednia usługa: Sprzedaż hurtowa oraz detaliczna pasz i karm   Następna usługa: USŁUGI BUDOWLANE, TRANSPORTOWE , WYNAJEM SPRZĘTU