Brak zdjęcia

Hartowanie, nawęglanie, węgloazotowanie, normalizowanie, odpuszczenie nr 431250

Lokalizacja: Lublin (woj. lubelskie)Więcej: www.alwot.pl

INFORMACJE
Kontakt
ALWOT
Wyślij e-mail
Konstruktorów 5
20-209 Lublin

tel: 81 749-29-46
fax: 749-29-44
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
zakład czynny całą dobę
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

 

ALWOT Sp. z o.o. jest zakładem obróbki cieplnej kontynuującym tradycje wydziału obróbki cieplnej DAEWOO Motor Polska. Po powstaniu Spółki ALWOT doposażono i zmodernizowano stosowane urządzenia.
W roku 2009 uruchomiono obróbkę cieplną stali stopowych z dodatkiem boru (Br), która w procesie technologicznym budowy urządzeń jest spawalna po obróbce cieplnej.
Szerokie spektrum usług pozwala nam na kontrolę materiałów po obróbce, we własnych laboratoriach. Prace wykonuje wysoce wykwalifikowana kadra z długoletnim doświadczeniem.
Zakład pracuje w systemie całodobowym a podstawowe usługi wykonujemy w ciągu 24 godzin.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym zakresem prowadzonych usług.

 

Wykonujemy szeroką gamę usług:
  • hartowania,
  • nawęglania,
  • węgloazotowania,
  • wyżarzania normalizującego,
  • odpuszczania
w piecach komorowych z atmosferą regulowaną.

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU alwot

Hartowanie, nawęglanie, węgloazotowanie, normalizowanie, odpuszczenie Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: KREDYTY, POŻYCZKI   Następna usługa: Zaproszenia i dodatki okolicznościowe ślub, chrzciny / menu, winietki /