favore.pl
Branding, strategia marketingowa, social media, blog, artykuł,

Branding, strategia marketingowa, social media, blog, artykuł, nr 435545

Lokalizacja: Katowice (woj. śląskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Postępu 14A, 02-676Warszawa.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
100 / sztuka
Kontakt
Justyna Poluta
Wyślij e-mail
Katowice
tel: 698577659698577659
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

 

Witam : ) Szukam dodatkowych zleceń z obszaru sektora kreatywnego - Potrafię poprowadzić brand bloga, stworzyć komunikację marki w mediach, napisać artykuł o designie/sztuce/kulturze.

Jestem otwarta na propozycje współpracy i nowe branże. Skończyłam kulturoznawstwo, teraz studiuję studia miejskie. Mój profil zawodowy to: Town centre management/concept making (marketing)/flow&career coaching. Na moje dotychczasowe doświadczenia zawodowe składało się sprawowanie obowiązków: event marketing specialist, projektantki marki w mediach, storytellera/reportażystki, analiyka prasowego, jak również animatora twórczości. Warsztat pracy zdobywałam także uczestnicząc w projektach z zakresu zarządzania potencjałem Pokolenia C, opiniowania reklamy outdoorowej, Poza rozwojem zawodowym zajmuję się autorskimi projektami z pogranicza kultury: Prowadzę magazyn oparty o własny pomysł - Magazyn Międzypokoleniowy oraz katowickiego bloga na kształt warszawskiego Minta Eats. Moje zainteresowania zawodowe to: Twórcze pisanie (publikowałam w kilkunastu pismach: VU Mag, Confashion, BE i inne), wartość pracy w różnych kulturach, mediatyzacja życia publicznego, projektowanie usług, zarządzanie różnorodnością. Ponad to angażuję się w działalność charytatywną: Projektuję kampanie społeczne, odpowiadam za wizerunek marki Fundacji w przestrzeni miejskiej i rekrutuję ludzi do współpracy z Organizacją. Moimi kluczowymi kompetencjami są: Zarządzanie kilkoma projektami jednocześnie, twórcze myślenie, krótkie procesy decyzyjne, wrażliwość społeczna.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszam do kontaktu mailowego: Wyślij e-mailZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
INFORMACJE
Cena
100 / sztuka
Kontakt
Justyna Poluta
Wyślij e-mail
Katowice
tel: 698577659698577659
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU JustynaPoluta
brak opinii negatywnych - pokaż wszystkie opinie
Branding, strategia marketingowa, social media, blog, artykuł, - galeria
Branding, strategia marketingowa, social media, blog, artykuł, Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Remonty, usługi ogólnobudowlane - obiekty wielkopowierzchniowe!   Następna usługa: Rehabilitacja, fizjoterapia, fizykoterapia, aquaterapia, gimnastyka