SKLEP - SERWIS KOMPUTEROWY - NAPRAWA - MODERNIZACJA

SKLEP - SERWIS KOMPUTEROWY - NAPRAWA - MODERNIZACJA nr 43703

Lokalizacja: Włodawa (woj. lubelskie)Więcej: SPRZEDAŻ, NAPRAWA, MODERNIZACJA KOMPUTERÓW, INSTALOWANIE OPROGRAMOWANIA, USUWANIE WIRUSÓW

INFORMACJE
Kontakt
KAIRO SKLEP & SERWIS IT
Wyślij e-mail
Przechodnia 22
22-200 Włodawa

tel: 82 5722111
tel: 500 383283
gg: 5550747 www.kairo.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-17:00
sb: 10:00-13:00
MOŻLIWY SERWIS 24H U KLIENTA - WYMAGANA REJESTRACJA I UMOWA Z KLIENTEM
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksową obsługą informatyczną małych i średnich firm, nie zapominając o potrzebach klienta indywidualnego. W zakresie:

SPRZEDAŻ, MODERNIZACJA, SERWIS KOMPUTEROWY

   W ramach naszej oferty świadczymy usługi serwisowe komputerów dla firm oraz klienta indywidualnego . Zakres naszego serwisu jest bardzo szeroki i może rozpocząć się doradztwem przy zakupie sprzętu, następnie zapewnienie mu sprawnego funkcjonowania, a także ewentualne jego modernizacje lub rozbudowę. Doskonale wiemy, że komputer jest dzisiaj narzędziem niezbędnym do pracy, dlatego w wypadku awarii reagujemy natychmiast. Nie zawsze konieczny jest przyjazd do klienta, czasem nasz serwisant pomoże rozwiązać problem przez telefon prowadząc użytkownika "krok po kroku". Taka forma rozwiązywania problemów skraca czas, w którym nie możemy używać komputera, a także znacznie obniża koszty serwisu. Oczywiście zawsze, kiedy tylko to będzie konieczne nasz serwisant przyjedzie do Państwa.

   Nasz serwis obejmuje serwis i diagnostykę komputera, jego podzespołów i części, zapewnienie optymalnego działania i sprawności oprogramowania, a także zabezpieczenie komputera przed szkodliwym oprogramowaniem. W szczególności są to następujące pozycje
 • Rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem (instalacja programów, "zawieszenie komputera", spowolnione działanie, Internet), sterowniki
 • Naprawa, wymiana podzespołów, modernizacja sprzętu
 • Sprzedaż zestawów komputerowych oraz instalacja u Klienta
 • Czyszczenie i konserwacja wnętrza komputera
 • Porady i wskazówki odnośnie działania i użytkowania sprzętu, również szkolenie i nauka obsługi - odpowiemy na każde Państwa pytanie
 • Instalacja oprogramowania antywirusowego i antyszpiegującego, firewalle, antywirusy
 • Odwirusowanie komputera, wskazówki odnośnie profilaktyki

   Żaden sprzęt nie jest w stu procentach niezawodny, a możliwość wystąpienia problemów zwiększa się z czasem użytkowania. Dlatego stała opieka nad Państwa komputerami może zapobiec przerwom w pracy spowodowanymi awariami komputerów lub oprogramowania. Nasz serwisant nie tylko pomoże w rozwiązaniu każdego problemu, ale także dołoży wszelkich starań, aby tym problemom zapobiec.

   Aby zapewnić maksymalną efektywność naszych działań istnieje możliwość podpisania umowy o stałej współpracy.

KASY FISKALNE
   Dostarczamy rozwiązania wspierające działalność handlu oferując Państwu kasy fiskalne do małych, średnich i dużych placówek handlowych oraz kasy przenośne. Posiadamy duży wybór wag elektronicznych, drukarek, metkownic oraz materiałów eksploatacyjnych po atrakcyjnych cenach.

PROJEKTOWANIE I TWORZENIE STRON WWW
   Strony internetowe zmieniają w obecnej chwili funkcję z wyłącznie informacyjnej na handlową. Witryna internetowa firmy jest zarówno jej wizytówką jak i narzędziem dokonywania wymiany handlowej. Ładna i ciekawa, a przy tym wygodna w nawigacji strona internetowa już na samym początku może pomóc zdobyć przychylność klientów.

   Tworzone przez nas serwisy internetowe przynoszą następujące korzyści:

 • Umożliwiają dotarcie do klienta 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
 • Są doskonałą wizytówką Firmy
Do zagadnienia projektowania i tworzenia stron Wyślij e-mail kompleksowo tak, aby spełnić wszystkie oczekiwania naszego Zleceniodawcy. Przygotowując witrynę internetową dbamy, aby spełniała ona wszystkie swoje funkcje i przynosiła maksymalne korzyści jej właścicielowi. Strony przygotowywane przez naszą firmę są łatwe do pozycjonowania.

Pozycjonowanie to działania mające na celu zapewnienie stronie internetowej jak najwyższej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Działania te skupiają się na trzech podstawowych płaszczyznach:
 • zwiększaniu popularności strony w Internecie
 • zoptymalizowaniu kodu strony
 • przystosowaniu treści, wyglądu i charakteru strony dla grupy docelowej odbiorców i specyfiki branży

Celem pozycjonowania jest dotarcie z witryną internetową do jak największej grupy odbiorców, którzy są naszymi potencjalnymi Klientami. Umożliwia to znaczące zwiększenie ilości pozyskanych zamówień za pośrednictwem Internetu.

   Istnieje tutaj prosta zależność. Im nasza witryna internetowa pokazywana jest bliżej początku wyników wyszukiwania tym mamy większe szanse na pozyskanie klientów. Większość użytkowników wyszukiwarek internetowych przegląda tylko pierwszą lub pierwsze dwie strony wyników wyszukiwania. Jeśli nasza strona będzie w trzeciej dziesiątce lub dalej nie przyniesie nam ona prawie żadnych korzyści!Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU kairo
SKLEP - SERWIS KOMPUTEROWY - NAPRAWA - MODERNIZACJA - galeria
SKLEP - SERWIS KOMPUTEROWY - NAPRAWA - MODERNIZACJA Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 11)
Poprzednia usługa: Praca w domu   Następna usługa: Architektura wnętrz