Badania umożliwiające potwierdzanie autentyczności składu produktów

Badania umożliwiające potwierdzanie autentyczności składu produktów nr 445390

Lokalizacja: Olsztyn (woj. warmińsko-mazurskie)Więcej: Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny, budynek L2

INFORMACJE
Użytkownik
Exon ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Alicja Stachura
Centrum Diagnostyki Molekularnej Exon
Wyślij e-mail
Trylińskiego 12
10-683 Olsztyn

tel: 89 6120880
tel: 690623612
fax: 690623612
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 8:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Identyfikacja gatunkowa

Identyfikacja, różnicowanie i potwierdzanie procentowej zawartości składników pochodzących z różnych gatunków roślin i zwierząt stanowi ważny etap kontroli jakości wielu firm. Pozwala to na stały monitoring procesu produkcji oraz identyfikację potencjalnych źródeł zanieczyszczeń. Uzyskanie pewności o autentyczności składu wybieranego produktu jest również bardzo istotne dla wielu konsumentów. Przyczyną mogą być względy zdrowotne, światopoglądowe lub po prostu chęć upewnienia się o jakości produktu. Analizy oferowane przez Centrum Exon umożliwiają producentom, dystrybutorom oraz konsumentom uzyskanie szybkiej i wiarygodnej odpowiedzi na pytania: 

Czy produkt zawiera dodatek rośliny lub zwierzęcia określonego gatunku Wyślij e-mail

Ile procent stanowi interesujący nas składnik w badanym produkcie?  Wyślij e-mail

Oferowane przez Centrum Diagnostyki Molekularnej Exon badania identyfikacji gatunkowej opierają się na bardzo czułej i specyficznej metodzie molekularnej – real-time PCR. Pozwala ona na szybkie wykrywanie materiału genetycznego (DNA) rośliny lub zwierzęcia konkretnego gatunku. Do tego celu wykorzystywane są specjalnie zaprojektowane sondy molekularne identyfikujące fragment DNA tylko badanego organizmu.

Metoda ta jest bardzo czułym narzędziem analitycznym. Pozwala na ilościowe oszacowanie badanego składnika na poziomie <0,1%. 

Co ważne, analizowany fragment DNA wykazuje dużą stabilność podczas obróbki termicznej produktu. Dlatego możliwe jest uzyskanie wiarygodnych i powtarzalnych wyników zarówno w analizach surowej, jak również przetworzonej żywności oraz w karmach i paszach dla zwierząt.

Wyślij e-mail

 

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Exon
Badania umożliwiające potwierdzanie autentyczności składu produktów - galeria
Badania umożliwiające potwierdzanie autentyczności składu produktów Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Badania obecności alergenów w produktach żywnościowych   Następna usługa: Wykrywanie mikroorganizmów powodujących psucie się piwa