favore.pl
INDYWIDUALNE KONTO EMERYTALNE

INDYWIDUALNE KONTO EMERYTALNE nr 44610

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)Więcej: PZU Zycie ul. Targowa 37

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Adam Peszkin
Agencja PROMETEUSZ
Wyślij e-mail
ul. Targowa 37
03-728 Warszawa

tel: 22 618 56 1822 618 56 18
tel: 504 217 386504 217 386
SMS o treści IKE PZU na nr 504 217 386
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
Dzień i godzina do uzgodnienia z klientem.
rozwiń
OPIS USŁUGI

IKE PZU

W ramach konta IKE PZU Życie SA oferuje indywidualne ubezpieczenie na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym. W ubezpieczeniu tym są wydzielone części: ochronna i inwestycyjna.

Indywidualne konto emerytalne PZU Życie SA to:

 • dodatkowe zabezpieczenie emerytalne
 • optymalne programy inwestowania
 • zyski bez podatku
 • całość środków lokowana w funduszach inwestycyjnych
 • wpłaty regularne lub dowolne
 • atrakcyjne zniżki w opłatach
 • dodatkowe, proste i tanie ubezpieczenie na życie na niewielką sumę

Nie tylko dla młodych

W przeciwieństwie do innych ubezpieczeń emerytalnych przeznaczonych głównie dla młodych Indywidualne Konto Emerytalne odpowiada również potrzebom starszego pokolenia (np. jako nieopodatkowana średnioterminowa lokata kapitałowa).

 

 

Twoje IKE - korzyści

Gromadzenie środków na IKE w PZU Życie SA zapewnia wiele korzyści:

 • rekomendowany lub indywidualny program oszczędzania
 • łatwy wybór programu inwestowania dostosowanego do indywidualnych potrzeb,
 • możliwość dokonywania wpłat systematycznie lub w terminach dogodnych dla oszczędzającego,
 • lokowanie nadwyżek wpłat ponad roczny limit przewidziany Ustawą o IKE w wybranym funduszu i swobodny dostęp do zgromadzonych w ten sposób środków,
 • możliwość przedterminowego wycofania wszystkich środków zgromadzonych na IKE bez dodatkowych opłat*, z jedyną konsekwencją w postaci utraty ulgi podatkowej,
 • przejrzyste i niskie opłaty z atrakcyjnymi zniżkami przy wpłatach przekraczających 2.500 zł, a także dla osób powyżej 40-tego i 50-tego roku życia.
 • dodatkowe, tanie i proste ubezpieczenie na życie na niewielką sumę

* Dodatkowe opłaty nie są pobierane przy zwrocie środków po 12 miesiącach od daty zawarcia umowy o prowadzenie IKE.

 


Dlaczego IKE...?

Ograniczone świadczenia emerytalne w I i II filarze

Gromadzenie środków na dodatkową emeryturę to konieczność - zmniejszająca się proporcja osób pracujących zmniejszy zasoby budżetowe w następnych latach, a świadczenia emerytalne w dotychczasowych formach ulegną dalszemu ograniczeniu. W szczególnej sytuacji znajdują się również osoby, które opłacają relatywnie niskie składki na obowiązkowe zabezpieczenie emerytalne, np. przedsiębiorcy czy rolnicy.

Zabezpieczenie na przyszłość

Środki, dzięki ciągłemu inwestowaniu w dochodowe instrumenty finansowe będą stanowić długoterminowe zabezpieczenie przyszłości Twojej i Twoich bliskich. IKE to optymalna forma gromadzenia oszczędności dla każdego i to nie tylko na emeryturę.

Inwestycje bez podatku

Brak 19% podatku od dochodów kapitałowych, w połączeniu z dochodowością funduszy inwestycyjnych, tworzą idealne warunki dla ponadprzeciętnego wzrostu zgromadzonych oszczędności.

Optymalne w każdym wieku

IKE może być traktowane jako średnioterminowa lokata inwestycyjna i jest atrakcyjne nie tylko dla osób młodych - 5-letni minimalny okres inwestycyjny skrócony jest do 3 lat (osoby urodzone przed 31 grudnia 1945 r.) albo 4 lat (osoby urodzone w 1946 r.).

Gwarancja ochrony prawnej

Fundusze inwestycyjne oraz zakłady ubezpieczeń podlegają szczególnemu nadzorowi, a ich działalność jest regulowana odrębnymi przepisami. Przepisy te są już od wielu lat dostosowane do prawa europejskiego, które bardzo rygorystycznie podchodzi do nadzoru nad tą formą lokowania oszczędności. Ponadto IKE spełnia wymogi ustawy poświęconej specjalnie tylko temu produktowi. Dlatego każdy posiadacz IKE ma zapewnione maksymalne bezpieczeństwo powierzonych środków.

 

 

Na IKE skorzysta każdy

Optymalne inwestowanie oszczędności stwarza szansę wypracowania wysokiego kapitału emerytalnego i skorzystania ze znacznej ulgi podatkowej*. Osoby blisko wieku emerytalnego mogą natomiast traktować IKE jako formę średnioterminowej bezpiecznej lokaty o ponadprzeciętnych zyskach, wolnej od podatku od dochodów kapitałowych.

PRZYKŁADY:

Pani Agnieszka ma 25 lat. Niedawno skończyła studia i rozpoczęła swoją pierwszą pracę. Wprawdzie do emerytury jeszcze daleko, ale Pani Agnieszka wie, że wczesne rozpoczęcie oszczędzania zapewni jej maksymalne korzyści. Na razie stać ją na odkładanie 50 zł miesięcznie. Co 5 lat planuje podwyższać tę kwotę o 50 zł. Jaki kapitał zgromadzi na IKE?

Pan Artur ma 35 lat. Jest prywatnym przedsiębiorcą i opłaca relatywnie niewielkie składki w ramach I i II filaru systemu emerytalnego. Ma świadomość, że w jego przypadku zapewnienie dodatkowych zasobów na emeryturze jest szczególnie istotne. Może odkładać 250 zł miesięcznie. Jaki kapitał zgromadzi na IKE?

Pan Zygmunt ma 45 lat. Jest nauczycielem, jego zarobki są zbliżone od średniej krajowej. Mimo że regularne odkładanie na przyszłą emeryturę stanowi dla niego duże obciążenie, chciałby na emeryturze zrealizować kilka swoich marzeń. Postanowił odkładać 150 zł miesięcznie. Jakimi zasobami będzie dysponował w chwili wypłaty środków z IKE w wieku 65 lat?

Pani Urszula ma 55 lat, jest lekarzem. Czuje się pełna sił i bardzo angażuje się w swoją pracę. Pani Urszula odłożyła już trochę oszczędności z przeznaczeniem na okres emerytalny, ale czuje, że powinna odkładać więcej i w najbardziej efektywny sposób (bez podatku). Postanowiła co rok wpłacać na IKE 3500 zł. Jakimi dodatkowymi zasobami będzie dysponować w chwili przejścia na emeryturę?

* W powyższych symulacjach przyjęto następujące założenia: regularne wpłaty dokonywane na początku każdego okresu (miesiąca lub roku), roczna nominalna stopa zwrotu - 7%, opłata manipulacyjna pobierana od wpłat - 2%, wypłata z IKE dokonywana w wieku 65 lat.

* Dodatkowa składka na ubezpieczenie na życie wynosi 50 zł. rocznie (za 12 miesięcy ochrony).

 

Minimalna pierwsza wpłata

na IKE wynosi 100 zł, a minimalna wysokość każdej kolejnej wpłaty - 50 zł. Można dokonywać wpłat wyższych - jednorazowo lub regularnie. W okresie początkowych 10 miesięcy od chwili zawarcia umowy należy dokonać łącznych wpłat w minimalnej wysokości 500 zł. Po tym okresie można dokonywać wpłat w dowolnej wysokości, z tym że pojedyncza wpłata nie może być niższa niż 50 zł. Wpłaty przekraczające ustawowy roczny limit będą lokowane we wskazanym funduszu.

 

Tekst pochodzi ze strony Wyślij e-mail

 
Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


PLIKI DO POBRANIA
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Adam Peszkin
Agencja PROMETEUSZ
Wyślij e-mail
ul. Targowa 37
03-728 Warszawa

tel: 22 618 56 1822 618 56 18
tel: 504 217 386504 217 386
SMS o treści IKE PZU na nr 504 217 386
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
Dzień i godzina do uzgodnienia z klientem.
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU adam_prometeusz
Emerytura I klasa - INDYWIDUALNE KONTO EMERYTALNE
INDYWIDUALNE KONTO EMERYTALNE Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: Profesjonalne Wykończenia Wnętrz   Następna usługa: Randki Bank samotnych serc Serenada. pl