favore.pl
Zaopiekujemy się osobami starszymi

Zaopiekujemy się osobami starszymi nr 4472

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)Więcej: w pobliżu Ronda Waszyngtona

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
ul Berezyńska 39
Warszawa

tel: 22 617757822 6177578
tel: 607 899001607 899001
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-16:30
OPIS USŁUGI
 

O FIRMIE


Firma ANIMUS AWG została założona z myślą o ułatwieniu Państwu procesu poszukiwania sprawdzonych i doświadczonych opiekunek do dzieci, osób starszych i chorych, a także gospoś i osób do pomocy w domu i w ogrodzie.

Zdajemy sobie sprawę, że znalezienie właściwej osoby wymaga dużo czasu i energii. Nasza firma wykona to za Państwa.

Każda z osób dobrana jest pod kątem Państwa oczekiwań (wiek, poprzednie doświadczenie zawodowe, wykształcenie, ukończone kursy, profil osobowy etc.).

Polecane przez nas kandydatki/kandydaci są to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem, ale łączy je jedno: mają odpowiednie doświadczenie (poparte referencjami, dokładnie sprawdzonymi przez naszych pracowników), są uczciwe i rzetelnie wywiązują się ze swoich obowiązków.

Wszystkie rekomendowane przez nas osoby są sprawdzane w trakcie szczegółowych rozmów kwalifikacyjnych, dzięki którym poznajemy ich doświadczenie zawodowe oraz predyspozycje do wykonywania określonej pracy. Następnym krokiem jest szczegółowe sprawdzenie ich referencji.

Po otrzymaniu od Państwa zlecenia potrzebujemy do 5 dni na znalezienie kandydatek, które najlepiej spełniają Państwa oczekiwania. W przypadku zlecenia nietypowego czas ten może się wydłużyć.

Informacje na temat kandydatek otrzymują Państwo w postaci szczegółowego RESUME. Znajdą tam Państwo informacje potrzebne do wstępnej weryfikacji rekomendowanych kandydatek i wybrania tych, z którymi chcą się Państwo spotkać.

Spotkanie z wybranymi przez Państwa kandydatkami możemy zorganizować w naszym biurze lub w miejscu wytypowanym przez Państwa (np. w Państwa domu).

Na świadczone przez nas usługi dajemy kilkumiesięczną gwarancję. Pobieramy również jednorazową prowizję, której wysokość jest uzależniona od rodzaju otrzymanego zlecenia. Wysokość prowizji podana jest w trakcie rozmowy z naszą firmą, po otrzymaniu wyczerpujących informacji na temat Państwa zlecenia = jej wysokość jest uzależniona od ilości dni, w jakich taka osoba pracuje dla Państwa.

W trakcie realizacji powierzonego zlecenia jesteśmy w ciągłym kontakcie z Państwem i na bieżąco informujemy o rezultatch naszej pracy (telefonicznie lub drogą e-mailową).

Nigdy nie pozostawiamy żadnego zlecenia bez odpowiedzi.Firma ANIMUS AWG posiada Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy wydany przez Marszałka Województwa Mazowieckiego potwierdzający wpis do rejestru firm prowadzących agencje doradztwa personalnego.

Ponadto baza danych naszych kandydatek jest zarejestrowana w GIODO (Głównym Inspektoracie Ochrony Danych Osobowych).
 

OPIEKA NAD OSOBAMI STARSZYMI I CHORYMI


ANIMUS AWG oferuje różne warianty opieki nad osobami starszymi, chorymi oraz niepełnosprawnymi:

 • całodzienna opieka od poniedziałku do piątku, na życzenie Klienta także w weekendy
 • opieka w godzinach nocnych
 • opieka w wybranych godzinach w ciągu dnia lub w wybranych dniach tygodnia
 • opieka z zamieszkaniem


  Staramy się znaleźć dla Państwa opiekunki cierpliwe, wyrozumiałe, ciepłe, zaradne, także z wykształceniem medycznym (lub ukończonymi kursami medycznymi) lub doświadczeniem w pracy w szpitalu lub domu opieki, dobrze nawiązujące kontakt z podopiecznymi: osobami chorymi, starszymi czy niepełnosprawnymi.

  Rekomendujemy opiekunki w różnym wieku, z doświadczeniem, dokładnie przez nas sprawdzone, posiadające zweryfikowane przez nas referencje z poprzednich miejsc pracy.

  Na Państwa życzenie wybrane kandydatki poddajemy testom psychologicznym, przygotowanym i przeprowadzanym przez współpracującego z nami dyplomowanego psychologa.

  W przypadku zatrudnienia osoby poleconej przez nas pobieramy jednorazową prowizję w wysokości ustalonej w trakcie przyjmowania zlecenia.
 • Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
  Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
  Wyślij zapytanie przez formularz


  INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
  INFORMACJE
  Kontakt
  Wyślij e-mail
  ul Berezyńska 39
  Warszawa

  tel: 22 617757822 6177578
  tel: 607 899001607 899001
  Pokaż na mapie
  Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
  Strona WWW
  brak
  Godziny
  pn-pt: 09:00-16:30
  OPINIE O UŻYTKOWNIKU
  W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
  Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
  Zaopiekujemy się osobami starszymi - galeria
  Zaopiekujemy się osobami starszymi Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
  Poprzednia usługa: ARGS - unieszkodliwianie i utylizacja odpadów   Następna usługa: Gładzie gipsowe Rigipsy PROFESJONALIŚCI!! TANIO!