Kursy motorowodne, żeglarskie, szkolenia, rejsy stażowe i szkoleniowe

Kursy motorowodne, żeglarskie, szkolenia, rejsy stażowe i szkoleniowe nr 448464

Lokalizacja: Białystok (woj. podlaskie)Więcej: Zalew Dojlidy

INFORMACJE
Cena
500 / osoba
Kontakt
Wyślij e-mail
Białystok
tel: 731-448-625
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Wyślij e-mail px; line-height: 20px;">Motorowodni Białystok - kursy motorowodne na patent sternika motorowodnego prowadzimy na zalewie Dojlidy w Wyślij e-mail px; line-height: 20px;">Białymstoku, na terenie BOSIR w  formule popołudniowo-weekendowej i weekendowej. Kurs kończy się egzaminem na patent sternika motorowodnego.
Wyślij e-mail px; line-height: 20px;" /> Wyślij e-mail px; line-height: 20px;">Kursy żeglarskie na stopień żeglarza jachtowego prowadzimy na zalewie Dojlidy w Wyślij e-mail px; line-height: 20px;">Białymstoku, na terenie BOSIR, w formule popołudniowo-weekendowej i weekendowej.  Szkolenie żeglarskie kończy się egzaminem na patent żeglarza jachtowego.
Wyślij e-mail px; line-height: 20px;" /> Wyślij e-mail px; line-height: 20px;">Dla młodzieży, grup kilkuosobowych oraz stałych klientów stosujemy rabaty. Godziny pływań dostosowujemy do potrzeb i możliwości uczestników.Wyślij e-mail px; line-height: 20px;"> Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU motorowodnibialystok
Kursy motorowodne, żeglarskie, szkolenia, rejsy stażowe i szkoleniowe - galeria
Kursy motorowodne, żeglarskie, szkolenia, rejsy stażowe i szkoleniowe Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Transport, przeprowadzki, odbiór agd   Następna usługa: Remonty - solidnie i profesjonalnie!