Transport i utylizacja odpadow, doradztwo ekolog.

Transport i utylizacja odpadow, doradztwo ekolog. nr 4484

Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski (woj. wielkopolskie)

INFORMACJE
Kontakt
Paweł Schroeder
Przedsiębiorstwo Usług Ekologicznych Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
ul. Koniawska 34 A
66-400 Gorzów Wielkopolski

tel: 601 778371
tel: 95 729-96-11
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

O nas

Jesteśmy firmą działającą na ryku odpadów od 1996 roku. Zajmujemy się kompleksowym odbiorem i zagospodarowaniem odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne.

Odbiór odpadów odbywa się naszym transportem, przy zachowaniu pełnej dokumentacji tj. Karty Przekazania Odpadów, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 11.12.2001r. w sprawie wzorów dokumentów stosowanych na potrzeby ewidencji odpadów.

Z chwilą przekazania odpadów cały obowiązek ich zagospodarowania spoczywa na naszej firmie - stajemy się ich właścicielem.

Transport odbywa się zgodnie z przepisami ADR, pod kierunkiem doradcy ADR.

Działalność prowadzimy w oparciu o decyzje wydane przez Prezydenta m. Gorzowa:

- pozwolenie na transport odpadów na terenie całego kraju

znak: SR.IV.7661-2/5/02,

- pozwolenie na zbieranie i transport odpadów wraz z magazynowaniem 

znak: SR.IV.7661-2/7/03,

- pozwolenie na zbieranie odpadów medycznych i weterynaryjnych

znak: OŚR.IV.7662-2/11/01,

- pozwolenie na zbieranie i transport odpadów komunalnych

znak: SR.IV.7045-1/12/02,

- pozwolenie na gospodarowanie odpadami zawierającymi azbest

znak: OŚ.II.APol.6625-1/02.

- pozwolenie na transport i zbieranie odpadów

znak: SR.IV.7661-2/17/05.

Możemy przyjąć od Państwa między innymi następujące odpady:

- azbest budowlany i izolacyjny,

- odpady medyczne i weterynaryjne, leki,

- chemikalia, agrochemikalia, odczynniki fotograficzne,

- odpady farb i lakierów,

- rozpuszczalniki organiczne i inne odpady z produkcji tworzyw sztucznych, barwników, środków ochrony roślin oraz odpady z przemysłu chemicznego,

- odpady samochodowe - filtry olejowe, oleje, płyny chłodnicze, hamulcowe itp.

- odpady z przeróbki ropy naftowej, z oczyszczania zbiorników, szlamy zaolejone,

- odpady z rolnictwa, sadownictwa, leśnictwa itp.

- odpady z przemysłu spożywczego, drzewnego, skórzanego,

- odpady z obróbki metali, tj. z hutnictwa, odlewnictwa i kształtowania powierzchni,

- świetlówki, złom komputerowy i monitory,

oraz inne odpady zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 27.IV.2001r. w sprawie katalogu odpadów.

Transport odpadów

Przedsiębiorstwo Usług Ekologicznych prowadzi działalność w dziedzinie transportu odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne, zgodnie z przepisami ADR.

Zatrudniamy doradców ADR oraz kierowców posiadających zaświadczenia ADR. Posiadamy szeroki tabor samochodowy, dzięki czemu możemy podjąć się transportu każdego rodzaju odpadów. Dysponujemy półciężarówkami, przez samochody ciężarowe aż po "hakowca" do przewozu kontenerów.

Dzięki temu możemy odbierać odpady poprodukcyjne wytwarzane w dużych ilościach. Oferujemy naszym klientom podstawienie kontenerów na te odpady w miejscu ich wytworzenia.

Naszym kontrahentom dzierżawimy pojemniki na odpady ułatwiające ich zbieranie, a także transport i magazynowanie. Wielkość pojemników dostosowana jest do potrzeb klienta.

Działalność w dziedzinie transportu odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne prowadzimy w oparci o decyzje: na transport odpadów na terenie całego kraju znak SR.IV.7661-2/5/02, oraz na zbieranie i transport odpadów wraz z magazynowaniem znak: SR.IV.7661-2/7/03 i SR.IV.7661-2/17/05.

Zbiórka olejów przepracowanych

Prowadzimy zbiórkę olejów przepracowanych. Klientom naszym dzierżawimy pojemniki do zbiórki olejów. Wielkość pojemników zależna jest od potrzeb - od beczek o poj. 200 l aż po pojemniki 1000 litrowe.

Działalność prowadzimy na podstawie pozwolenia na zbieranie i transport odpadów wraz z magazynowaniem znak: SR.IV.7661-2/7/03.

Odpady medyczne

Prowadzimy działalność w zakresie gospodarki odpadami medycznymi (kod 18 01 01 do 18 01 82) i weterynaryjnymi (kod 18 02 01 do 18 02 08).

Odbieramy odpady medyczne powstające w szpitalach, klinikach specjalistycznych, prywatnych gabinetach lekarskich, stomatologicznych, ambulatoriach, instytutach, laboratoriach badawczych i analitycznych, w punktach weterynaryjnych, zakładach kosmetycznych, przy produkcji leków. Odpady te stwarzają szczególne zagrożenie, nie tylko z uwagi na możliwość kontaktu z otoczeniem występujących w nich drobnoustrojów, ale także z powodu udziału w nich przeterminowanych lekarstw.

Odbierane odpady przekazujemy do Spalarni przy ul. Dekerta w Gorzowie, z którą  mamy podpisaną umową, którą udostępniamy naszym klientom przy zawieraniu umowy na odbiór odpadów.

Oferujemy:

- doradztwo w zakresie zbiórki i przechowywania odpadów,

- odbiór z miejsca wytworzenia do miejsca utylizacji,

- utylizację.

Azbest

Pod tym pojęciem rozumiemy materiały i wyroby zawierające azbest lub bezpośrednio z nimi się stykające. Prawo ochrony środowiska określa, że nie ponownie wprowadzać do obrotu wyrobów zawierających azbest, jako substancji stwarzających szczególne zagrożenia dla środowiska. Tak, więc płyta eternitowa zdjęta z dachu, nawet, jeśli jest w bardzo dobrym stanie, nie może być wykorzystana ponownie, a usunięte wyroby zawierające azbest są odpadami niebezpiecznymi, z którymi postępowanie reguluje ustawa o odpadach (Dz. U. z 2002r. Nr 62, poz. 628, z późn. zm.).

Zgodnie z ustawą o zakazie stosowania wyrobów zawierających azbest z dnia 19 czerwca 1997r., tekst jedn. (Dz. U. 2004 nr 3, poz.20)  wyroby te, w tym głównie eternit oraz wełna mineralna stykająca się z nim, muszą być zlikwidowane do 2032 roku.

Sposób postępowania przy usuwaniu wyrobów zawierających azbest reguluje Rozporządzenie Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z 2 kwietnia 2004r. (Dz.U. nr 71, poz. 649).

Firma nasza oferuje:

- profesjonalny demontaż płyt eternitowych i wełny mineralnej,

- prace budowlane i dekarskie związane z likwidacją płyt eternitowych,

- położenie nowego pokrycia dachowego,

- pakowanie zdemontowanych odpadów azbestowych,

- transport ADR oraz utylizację tych odpadów.

Od momentu wejścia na obiekt ponosimy pełną odpowiedzialność za wytworzone odpady oraz dalsze gospodarowanie nimi.

W celu zapewnienia jak najlepszej jakości świadczonych usług współpracujemy z firmą budowlaną posiadającą wszelkie konieczne pozwolenia.

Utylizacja odpadów

Podstawą działalności Przedsiębiorstwa Usług Ekologicznych jest odbiór i zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne.

Odbiór odpadów odbywa się naszym transportem, przy zachowaniu pełnej dokumentacji tj. Karty Przekazania Odpadów, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 11.12.2001r. w sprawie wzorów dokumentów stosowanych na potrzeby ewidencji odpadów.

Z chwilą przekazania odpadów cały obowiązek ich zagospodarowania spoczywa na naszej firmie - stajemy się ich właścicielem.

Oferujemy wiele sposobów utylizacji odpadów:

- składowanie,

- cementacja,

- spalanie,

- unieszkodliwianie fizyko-chemiczne,

a także odzysk/recykling.

Doradztwo ekologiczne

W zakresie doradztwa ekologicznego oferujemy następujące usługi:

- tworzymy programy gospodarki odpadami,

- pomagamy w uzyskaniu pozwoleń na wytwarzanie odpadów,

- rozwiązujemy problemy techniczne związane ze zbieraniem odpadów, dobieramy pojemniki do zbiórki,

- zapewniamy usługowy transport odpadów,

- pomagamy w znalezieniu sposobu i miejsca unieszkodliwiania odpadów,

a także inne usługi w zależności od potrzeb klienta i naszych możliwości.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Transport i utylizacja odpadow, doradztwo ekolog. - galeria
Transport i utylizacja odpadow, doradztwo ekolog. Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 10)
Poprzednia usługa: PRACE WYKOŃCZENIOWE różne Dla CIEBIE!! TANIO!   Następna usługa: Dermatolog - dermatochirurgia, diagnostyka, leczenie