Wróżka, wróżki, horoskop, Joanna Stawińska, wróżka Stawińska

Wróżka, wróżki, horoskop, Joanna Stawińska, wróżka Stawińska nr 450395

Lokalizacja: cała PolskaWięcej: na stronie www.wrozka24.com

INFORMACJE
Cena
2,46 / sztuka
Użytkownik
wrozka24 (1)Ranga użytkownika
Dowiedz się więcej »
ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Wyślij e-mail
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Nazywam się Joanna Stawińska.

 

Z wykształcenia jestem językoznawcą. Jednak to nie zawiłości języka, ale karty Tarota stały się moją prawdziwą życiową pasją. Choć przyznaję, że i językoznawstwo w dużym stopniu mnie ukształtowało. Połączenie tych dwóch elementów: to jest filologii i kart Tarota sprawiają, że każde moje słowo jest niezwykle przemyślane i wyważone. Nie można bowiem zapomnieć o tym, że każde ze słów odnoszących się do życia i przyszłości danej osoby ma niezwykłą moc. W związku z tym ani wróżba ani użyte w niej słowa nie mogą być nieprecyzyjne i przypadkowe.

 

Mogę śmiało powiedzieć, że Tarotem od wielu lat zajmuję się zawodowo, co bynajmniej nie oznacza, że podchodzę do tego bezdusznie, z rutyną. Od lat towarzyszy mi ta sama pasja i zaangażowanie, cały czas się dokształcam i rozwijam. Podchodzę do tego z pełnym profesjonalizmem.Szerszej publiczności jestem znana dzięki swoim programom autorskim, emitowanym między innymi w ITV, ale też w innych stacjach telewizyjnych, gdzie stawiany przeze mnie Tarot był uzupełnieniem innych programów. Przygotowywałam i nadal przygotowuję horoskopy dla różnego rodzaju mediów. Swoją przygodę z telewizją zakończyłam w styczniu 2013 roku, co nie oznacza jednak, że zaprzestałam swej działalności jako wróżka.

Swoich doświadczeń z telewizją bynajmniej nie żałuję. Dzięki nim mogłam pokazać bowiem swoje umiejętności szerszej publiczności oraz stać się bardziej wiarygodna. Moi klienci nigdy nie pozostawali bez odpowiedzi na nurtujące ich pytania, a żadna prośba o pomoc nie została zlekceważona. Dzięki temu moi dawni i obecni klienci darzą mnie szacunkiem i zaufaniem, które to wartości są bardzo istotne w relacji klient-wróżka. Brak kamer zaś sprawia, że znacznie łatwiej jest otworzyć im przede mną swoje serca i umysły.

Bardzo dużą wagę przywiązuję do relacji tworzonych z klientami. Zdaje sobie sprawę z tego, że często zwracają się oni do mnie z problemami, z którymi nie mają odwagi zwrócić się nawet do najbliższych osób. W związku z tym staram się być uważnym słuchaczem, wnikliwym obserwatorem, a do stawianej wróżby podchodzę profesjonalnie i z pełną odpowiedzialnością. Niezwykle pomocne są właśnie karty Tarota, które bardzo często pokazują mi również to, czego klient nie potrafi z różnych przyczyn zwerbalizować.

To pozwala na odkrycie prawdziwej istoty problemów oraz znalezienia najlepszego wyjścia z trudnej sytuacji i dobranie idealnej drogi życiowej.

 

Bardzo często udaje mi się odkryć pewien potencjał, którego klient do tej pory w ogóle sobie uświadamiał, a który jest w stanie odmienić jego życie na lepsze. Dzięki podpowiedziom, jakie niosą za sobą karty można wyjść nawet z największych życiowych opresji i odmienić swój los.

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

połączenie z telefonu na numer Wyślij e-mail
koszt połączenia 4zł (4.92zł z VAT) za minutę połączenia

SMS o treści wr25.data urodzenia+pytanie na numer 72095
koszt wiadomości SMS to 2zł (2.46zł z VAT)

Więcej informacji na stronie firmy, z którą współpracuję:
Wyślij e-mail

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPCJE DODATKOWE
Wróżba indywidualna rozwiń Cena: 150 zł Http://www.wrozka24.com/wrozba-indywidualna/
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU wrozka24
pozytywna
rozwiń jest swietną tarocistką Wystawiona 02-01-2019 13:11 przez maria (82.139.184.*)   Zgłoś nadużycie
Wróżka, wróżki, horoskop, Joanna Stawińska, wróżka Stawińska - galeria
Wróżka, wróżki, horoskop, Joanna Stawińska, wróżka Stawińska Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 10)
Poprzednia usługa: SERWIS GSM NAWIGACJE LAPTOPY   Następna usługa: Projekt elewacji. Wizualizacja na podstawie zdjęcia przez Internet