favore.pl
SPRZATANIE SIEDLI WSPOLPRACA Z ADMINISTRACJA WSPOLNOTA ORAZ DBANIE ZIE

SPRZATANIE SIEDLI WSPOLPRACA Z ADMINISTRACJA WSPOLNOTA ORAZ DBANIE ZIE nr 451087

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Postępu 14A, 02-676Warszawa.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Użytkownik
c-house ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
EWA ŁAPIAK
CLEAN HOUSE
Wyślij e-mail
KAMERALNA
03406 WARSZAWA

tel: 504016311504016311
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 06:00-19:00
sb: 06:00-14:00
GODZINY PRACY SA DO UZGODNIENIA
rozwiń
OPIS USŁUGI
Zapraszamy do współpracy wspólnoty mieszkaniowe, zarządców budynków, administratorów osiedli, deweloperów. Nasza oferta sprzątania osiedli z całą pewnością Państwa zainteresuje.
 
Sprzątanie bloków, kamienic, osiedli oraz wspólnot mieszkaniowych obejmuje zarówno dbanie o czystość powierzchni wewnętrznych, porządkowanie terenów zewnętrznych jak również pielęgnację obszarów zielonych. Zapewniamy wysoką estetykę i widoczne efekty w utrzymaniu czystości klatek schodowych, chodników, garaży. Zajmujemy się pielęgnacją zieleni oraz zapewnimy opiekę nad terenami przyległymi do budynków. Usługę wykonujemy codziennie lub kilka razy w tygodniu.
 
Proponujemy Państwu szeroki zakres usług:
 
*  sprzątanie wewnątrz budynków: wind, pomieszczeń gospodarczych, piwnic, strychów, czyszczenie koszów i wymiana worków na śmieci, mycie posadzek, sprzątanie parkingów podziemnych itd.
 
*  porządkowanie terenu zewnątrz budynków: zamiatanie chodników z zanieczyszczeń, zamiatanie liści, w zimę odśnieżanie, sprzątanie parkingów, porządkowanie i doczyszczanie dróg osiedlowych, pielęgnacja terenów zielonych, sprzątanie placów zabaw itd.
 
Nasza firma sprzątająca zadba o komfort życia każdego mieszkańca. Zadbane otoczenie, skoszona trawa, bezpieczny chodnik zimą to efekty naszej codziennej pracy. Miły zapach i czyste wnętrze daje każdemu z nas dobre samopoczucie. Każdy mieszkaniec osiedla oczekuje, aby klatka schodowa była przedłużeniem jego mieszkania.
 
Z całą pewnością będziecie Państwo zadowoleni z naszej pracy, a wszystko to poprawi wizerunek osiedla - wszystko z zachowanie konkurencyjnych cen naszych usług.
 
W ramach zlecenia wykonamy:
 
 
*  wyczyścimy, zamieciemy, umyjemy korytarze oraz ciągi komunikacyjne w budynku
 
*  upierzemy wykładziny profesjonalnym odkurzaczem ekstrakcyjnym piorącym Karcher
 
*  umyjemy profesjonalnie sanitariaty
 
*  zajmiemy się pielęgnacją terenów zielonych - koszenie trawy, przycinanie krzewów
 
*  wysprzątamy teren przyzakładowy - zamiatanie liści, zbieranie śmieci
 
Wykorzystujemy tylko profesjonalny sprzęt i środki wiodących firm Karcher, Numatic, Voigt, Septa, Tenzi, Merida oraz innych znanych i mniej znanych polskich i zagranicznych producentów oraz dystrybutorów.
 
Zawsze korzystamy z własnej chemii, specjalistycznego sprzętu i odpowiednich urządzeń. Nasz park maszyn i urządzeń z całą pewnością w zupełności wystarczy na zaspokojenie wszelkich potrzeb i warunków stawianych przez danego Klienta. W szczególnych przypadkach możemy korzystać ze środków oraz sprzętu Klienta - wszystko jest do uzgodnienia.
 
Zapraszamy.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
INFORMACJE
Użytkownik
c-house ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
EWA ŁAPIAK
CLEAN HOUSE
Wyślij e-mail
KAMERALNA
03406 WARSZAWA

tel: 504016311504016311
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 06:00-19:00
sb: 06:00-14:00
GODZINY PRACY SA DO UZGODNIENIA
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU c-house
SPRZATANIE SIEDLI WSPOLPRACA Z ADMINISTRACJA WSPOLNOTA ORAZ DBANIE ZIE - galeria
SPRZATANIE SIEDLI WSPOLPRACA Z ADMINISTRACJA WSPOLNOTA ORAZ DBANIE ZIE Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Remonty kompleksowe wnętrz   Następna usługa: Remonty wykańczanie wnetrz