favore.pl
Naprawa pikseli licznika BMW, E38, E39, X5

Naprawa pikseli licznika BMW, E38, E39, X5 nr 452450

Lokalizacja: Komorniki (woj. wielkopolskie)

INFORMACJE
Cena
400 / sztuka
Użytkownik
fugo ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Piotr Wiśniewski
Elektronic Service
Wyślij e-mail
Stanisława Staszica 30
62-052 Komorniki

tel: 601736241601736241
tel: 618107772618107772
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Podstawowym problemem występujących w starszych pojazdach marki BMW to głównie stopniowo zanikające piksele na centralnym wyświetlaczu licznika.

Jest to usterka nagminna, na którą jedynym lekarstwem jest niezwykle precyzyjna naprawa polegająca na skutecznej wymianie taśmy łączącej szkło wyświetlacza z płytą główną licznika.

W wyniku działania czasu ścieżki na tej taśmie ulegają utlenieniu i przestają przewodzić, co prowadzi do zaniku wyświetlania.

W zależności od skali usterki czasami konieczna jest też wymiana całego wyświetlacza.

Najgorszym scenariuszem to taki, kiedy ktoś niedoświadczony próbował wcześniej swoich sił przy naprawie tych liczników. Wtedy możemy spodziewać się dodatkowo uszkodzonych silniczków i innych kosztownych do usunięcia niespodzianek.

Dodać należy, że żadne internetowe recepty typu nakłuwanie igłą, dociskanie cudownymi gumkami nie mają szans powodzenia.

Zakup używanych liczników też nie rozwiązuje problemu, ponieważ koniecznym było by kupienie identycznego typu modułu a następnie jego przeprogramowanie tak, aby zechciał właściwie działać w naszym aucie.

Tylko fachowa wymiana na wysokiej jakości podzespoły przywraca dawną świetność i działanie tych liczników i jest rozwiązanie stosunkowo najtańszym i najbardziej bezpiecznym pod względem finansowym.

 Ten sam problem dotyka w samochodach BMW E38 / E38 wyświetlaczy konsoli radioodbiornika i klimatyzacji.

W przypadku innych usterek liczników, które nie ominęły firmy BMW także wiemy jak im zaradzić. Skontaktuj się z nami a szczegółowo omówimy problem i zaproponujemy najbardziej korzystne rozwiązanie.

 W razie potrzeby wykonamy stosowne programowanie danych całego zestawu wskaźników w celu naprawy jego wskazań lub w razie konieczności dopasowania go do konkretnego samochodu.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Naprawa pikseli licznika BMW, E38, E39, X5 - galeria
Naprawa pikseli licznika BMW, E38, E39, X5 Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 16)
Poprzednia usługa: Sprzątanie , utrzymanie czystości, mycie okien ,   Następna usługa: Naprawa licznika Renault Scenic, Espace IV