LWM Inwest sp. z o. o. Leszek Mentel

LWM Inwest sp. z o. o. Leszek Mentel nr 457127

Lokalizacja: Białystok (woj. podlaskie)

INFORMACJE
Kontakt
Leszek Mentel
LWM Inwest sp. z o.o. Leszek Mentel
Wyślij e-mail
Marii Skłodowskiej Curie 3 lok. 110
15-094 Białystok

tel: 602270396
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Większość istniejących Funduszy inwestuje kapitał polskich inwestorów za granicą osiągając gigantyczne zyski nie dając w zamian polskim inwestorom proporcjonalnie wysokich dochodów. Wielokrotnie inwestycja w wyżej wymienione fundusze kończy się dla polskiego inwestora brakiem jakichkolwiek zysków, a główną przyczyną takich zdarzeń jest brak kontroli inwestora nad wpłaconymi pieniędzmi.

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU funduszlwm
LWM Inwest sp. z o. o. Leszek Mentel - galeria
LWM Inwest sp. z o. o. Leszek Mentel Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 2)
Poprzednia usługa: Tanie i dobre biuro rachunkowe Wrocław, biuro rachunkowe Kiełczów   Następna usługa: Bogdan Glass. Centrum szkła i luster.