favore.pl
Gospodarstwo Szkółkarskie Tomasz Dębski

Gospodarstwo Szkółkarskie Tomasz Dębski nr 457228

Lokalizacja: Końskowola (woj. lubelskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Postępu 14A, 02-676Warszawa.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Tomasz Dębski
Gospodarstwo Szkółkarskie Tomasz Dębski
Wyślij e-mail
Młynki 130
24-130 Końskowola

tel: (81) 881 79 10(81) 881 79 10
tel: (81) 881 72 80(81) 881 72 80
fax: (81) 881 71 82
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
telefonicznie
OPIS USŁUGI

Nasza szkółka została założona przez seniorów rodu - Teresę i Mieczysława Dębskich w 1955 roku w Zagórzu k. Rawy Mazowieckiej, potem w Pożogu, a następnie w Młynkach k. Puław.

Obecnie istnieje dziewięć szkółek pod nazwą 'Bracia Dębscy' na łącznym obszarze ponad 200 ha. Zajmujemy się produkcją : bylin (rocznie 2 mln szt.); drzew i krzewów iglastych oraz liściastych w kontenerach (rocznie ponad 1,8 mln szt.); oraz w gruncie (około 0,5 mln szt.).

Nasi klienci to: centra i hurtownie ogrodnicze, firmy zajmujące się obsadzaniem terenów zielonych, oraz odbiorcy detaliczni. O wysokiej jakości naszego materiału najlepiej świadczy fakt, iż ponad 50 proc. produkcji exportujemy na wymagające rynki Europy (m.in. Szwecja, Norwegia, Niemcy, Wielka Brytania, Rosja i Ukraina). Osobą odpowiedzialną za export jest nasz brat Jerzy Dębski oraz córka Andrzeja – Anna Dębska. Co roku jesteśmy obecni na najważniejszych wystawach branżowych w kraju i za granicą.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
INFORMACJE
Kontakt
Tomasz Dębski
Gospodarstwo Szkółkarskie Tomasz Dębski
Wyślij e-mail
Młynki 130
24-130 Końskowola

tel: (81) 881 79 10(81) 881 79 10
tel: (81) 881 72 80(81) 881 72 80
fax: (81) 881 71 82
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
telefonicznie
OPINIE O UŻYTKOWNIKU braciadebscypl
Gospodarstwo Szkółkarskie Tomasz Dębski - galeria
Gospodarstwo Szkółkarskie Tomasz Dębski Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Sprzątanie terenów przemysłowych   Następna usługa: Adaptacje poddaszy, sufity podwieszane, ścianki działowe, gładzie