Szkolenia pierwszej pomocy

Szkolenia pierwszej pomocy nr 458254

Lokalizacja: Rzeszów (woj. podkarpackie)

INFORMACJE
Kontakt
Firma Szkoleniowo Edukacyjna PASSIO
Wyślij e-mail
Cicha 2
35-326 Rzeszów

tel: 531 382 147
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 8:00-16:00
sb: 8:00-16:00
nd: 8:00-16:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Szkolenia pierwszej pomocy dla firm i instytucji

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleń z zakresu pierwszej pomocy kierowanych do firm i instytucji. Nasza kadra to wykwalifikowani oraz dyplomowani ratownicy medyczni z wieloletnim doświadczeniem w zakresie ratownictwa i szkoleń. Szkolenia realizujemy w oparciu o liczne ćwiczenia praktyczne, realistyczne symulacje w odniesieniu do zagrożeń w miejscu pracy.

Program dopasowujemy indywidualnie do każdego Klienta. Najważniejsze jest to, że nie działamy wyłącznie w sferze biznesu. PASSIO to największa liczba kampanii społecznych, projektów woluntarystycznych na rzecz mieszkańców Podkarpacia.
Nie czekaj i nie pozwól, aby za Twoją niewiedzę, ktoś zapłacił najwyższą cenę!​

Warsztaty zdrowego odżywiania

Nieprawidłowe odżywianie prowadzi do wielu negatywnych skutków dla naszego organizmu i może być przyczyną ponad 80 różnych chorób, w tym układu krążenia i nowotworów. Jednak świadomość Polaków w kwestii prawidłowego odżywiania się w ostatnim czasie rośnie i coraz więcej osób przywiązuje wagę do zdrowej diety.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Firmy PASSIO – warsztatów zdrowego odżywiania, gdzie oprócz praktycznej wiedzy przekazanej przez doświadczonych instruktorów, samodzielnie będzie można przygotować sałatkę oraz pyszny koktajl.

Nie czekaj, zgłoś się już dziś i postaw na swoje zdrowie!

Pokazy pierwszej pomocy dla najmłodszych „Klinika Doktora Misia”

Zasady postępowania w nagłych wypadkach powinien znać każdy, nawet kilkuletnie dzieci. Warto więc jak najwcześniej uczyć się prawidłowego działania, gdyż zdarza się, że to właśnie dzieci są jedynymi świadkami wypadków, kiedy może zależeć od nich ludzkie życie.

Dzięki naszym zajęciom dzieci mogą nauczyć się podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy, a nawet tak skomplikowanie brzmiąca resuscytacja to w rzeczywistości kilka prostych czynności.

Warto, by z naszą pomocą dzieci zdobyły wiedzę z zakresu ratowania ludzkiego życia, gdyż w każdej chwili może spotkać ich najważniejszy w życiu egzamin, gdzie ceną będzie życie człowieka

Pokazy kryminalistyki

Wszyscy pewnie pamiętamy, gdy byliśmy dziećmi, jak interesujące były wszelkie zagadki, czy odkrywanie tajemnic. Wspominasz ten czas z sentymentem? Możesz zapewnić swoim podopiecznym podobne doznania!

Oferujemy organizację kreatywnych zajęć i pokazów kryminalistyki „Tajni agenci” dla dzieci i młodzieży, gdzie będą mogły rozwinąć zdolność logicznego myślenia, pobudzą wyobraźnię i będą mogły poczuć się niczym zawodowi detektywi.

Podczas pokazów wykorzystywany jest specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu każdy może samodzielnie ściągnąć odciski palców, czy dokładnie przeanalizować linie papilarne za pomocą lupy.

Organizacja wydarzeń/animacja czasu wolnego

Zapraszamy do skorzystania z organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń dla firm i instytucji, gdzie pracownicy firm będą mieli okazje do integracji i wspólnej zabawy.

Firma PASSIO do każdego Klienta podchodzi indywidualnie i razem z przedstawicielami Firmy wspólnie układany jest harmonogram wydarzenia.

Podczas imprez, czy innych wydarzeń proponujemy również animację czasu wolnego, gdzie gwarantujemy dobrą zabawę, poprawę integracji w zespole i budowanie więzi zaufania.

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPINIE O UŻYTKOWNIKU passio_rzeszow
Nauka pierwszej pomocy dla dzieci jest niezwykle ważna - Szkolenia pierwszej pomocy
Szkolenia pierwszej pomocy Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: TEN - DENT STOMATOLOGIA oferuje usługi z zakresu stomatologii   Następna usługa: Skrzat. Studio stomatologii