favore.pl
Gorzów, gospodarka odpadami niebezpiecznymi

Gorzów, gospodarka odpadami niebezpiecznymi nr 4595

Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski (woj. wielkopolskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
ul. Teatralna 49
66-400 Gorzów Wlkp.

tel: 95 722538595 7225385
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

ZUO Sp. z o.o. został powołany w 1992 roku przez Zarząd Miasta Gorzowa Wlkp. w celu koordynacji gospodarki odpadami w mieście. W 1994 roku oddano pierwszą kwaterę nowoczesnego składowiska, w 1998 roku nastąpił rozruch technologiczny RZUO o powierzchni zabudowy około 2,5 ha oraz powierzchni składowiska 1,8 ha. Zakres działalności Zakładu obejmuje odbiór, obrót i unieszkodliwianie odpadów komunalnych, przemysłowych i niebezpiecznych oraz sprzedaż surowców wtórnych. Zakład jest zdolny przerobić 40.000 Mg/rok odpadów komunalnych i 3.200 Mg/rok osadów ściekowych. ZUO dysponuje technologią ograniczającą o około 40% ilość składowanych odpadów i wydłużającą 3,5-krotnie żywotność składowiska. W ciągu ponad 10-letniej historii firmy charakterystyczny jest jej ciągły rozwój organizacyjny oraz rozszerzanie zakresu świadczonych usług.

W 2000 roku uruchomiona została linia do doczyszczania i rozdrabniania surowców wtórnych, uzupełniona o prasę do belowania, głownie makulatury oraz puszek aluminiowych. W 2001 roku otwarte zostało Centrum Recyklingu Odpadów Budowlanych.

W 2000 roku wprowadzono w Gorzowie Wlkp. selektywną zbiórkę odpadów opartą na gromadzeniu trzech rodzajów surowców tj:

 • makulatury;
 • szkła;
 • tworzyw sztucznych.

   

  ZUO podejmuje działania, których celem jest usprawnienie istniejących rozwiązań selektywnej zbiórki oraz budowanie nowych, efektywnych systemów tego programu. Ważnym aspektem działalności Zakładu jest prowadzenie akcji edukacyjnych promujących ekologiczne postawy, jak również współpraca ze Związkiem Celowym Gmin MG-6 w zakresie stworzenia wspólnego programu gospodarki odpadami dla północnego regionu województwa lubuskiego.

  ZUO jest organizatorem konkursu "Zielona Szkoła-Zielone Przedszkole", którego celem jest propagowanie selektywnej zbiórki odpadów oraz rozwijanie świadomości ekologicznej młodego pokolenia.

  Spółka w ramach swoich działań inwestycyjnych uruchomiła gospodarstwo bio-eko-energetyczne w Stanowicach oraz laboratorium chemiczne.

  EKO-BIO-Energetyczne Gospodarstwo Rolne Stanowice Zakład zlokalizowany jest w odległości 15 km od Gorzowa w miejscowości Stanowice. Posiada grunty rolne klasy bonitacyjnej III-V o łącznym areale 365 ha. Grunty skupione są w dużych kompleksach obszarowych, co ułatwia w znacznym stopniu prowadzenie prac agrotechnicznych. W posiadaniu Zakładu są budynki gospodarcze o łącznej powierzchni zabudowy ponad 7700 m kw. oraz maszyny rolnicze. W skład dzierżawionej nieruchomości wchodzi park ze stawem o powierzchni ca. 8 ha oraz zabytkowy pałac z XVIII wieku.

  Wyślij e-mail

  W ramach ciągłego rozwoju Firmy oraz budowania wzajemnego zaufania w relacjach z klientami wdrożony został Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem zgodnie z normami ISO 9002 oraz ISO 14001, co zostało potwierdzone uzyskanym Certyfikatem. ZUO Sp.z o.o. jest również laureatem wielu prestiżowych konkursów promujących ekologię.

  Obecnie w Firmie zatrudnione są 83 osoby, w tym 54 pracujących w systemie dwuzmianowym w Chróściku.

  W przypadku ZUO ekologia wpisana jest na stałe w filozofię funkcjonowania zakładu. Wyraża się to podejmowaniem nowych zadań i rozwiązań technicznych, technologicznych i organizacyjnych oraz respektowaniem aktów prawnych w zakresie ochrony środowiska.

 • Oferta handlowa

  Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp. utylizuje odpady komunalne i przemysłowe, a także oferuje kompleksową usługę odbioru do unieszkodliwienia odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne.

  Przyjmujemy do unieszkodliwiania:

   przeterminowane leki i odczynniki chemiczne, w tym trucizny - m. in. rtęć, arsen, cyjanki i ich związki

  (Usługa obejmuje: weryfikację odczynników pod względem ich właściwości fizyko-chemicznych, ważenie, a następnie pakowanie do naszych pojemników, w celu ich bezpiecznego transportu, wystawienie karty przekazania odpadów.)
  • odpady izolacyjne i konstrukcyjne zawierające azbest,
  • agrochemikalia,
  • zużyte źródła światła,
  • odpady budowlane,
  • sprzęt komputerowy,
  • odpady przemysłowe,
  • zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny RTV/AGD (przy ulicy Teatralnej 49 w Gorzowie Wlkp. został utworzony punkt przyjmowania sprzętu elektrycznego i elektronicznego.)

  Szczegółowe informacje odnośnie cen, sposobu odbioru itp. można uzyskać pod nr. tel. (095) 722-53-85 w. 17.

  Zapewniamy kompleksową usługę, w tym transport odpadów do naszego Zakładu.

  Ponadto oferujemy:

  • doradztwo w zakresie planu gospodarki odpadami,
  • sprzedaż surowców wtórnych,
  • przeglądy ekologiczne,
  • instrukcje eksploatacji składowisk,
  • informatyczny "System Gospodarki Odpadami" (Złoty Medal na Targach Poleko)- przeznaczony dla firm zajmujących się gospodarką oraz utylizacją odpadów.  Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
  Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
  Wyślij zapytanie przez formularz


  INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
  INFORMACJE
  Kontakt
  Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.
  Wyślij e-mail
  ul. Teatralna 49
  66-400 Gorzów Wlkp.

  tel: 95 722538595 7225385
  Pokaż na mapie
  Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
  Strona WWW
  brak
  Godziny
  pn-pt: 10:00-18:00
  sb: 10:00-14:00
  rozwiń
  OPINIE O UŻYTKOWNIKU
  Gorzów, gospodarka odpadami niebezpiecznymi - galeria
  Gorzów, gospodarka odpadami niebezpiecznymi Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 10)
  Poprzednia usługa: Auditur - Profesjonalna pielęgnacja grobów   Następna usługa: Opieka INFORMATYCZNA dla firm! Profesjonaliści!