favore.pl
PozostałePraca   rozwińzwiń
Praca MAJSTER BUDOWY w zachodniopomorskim

Praca MAJSTER BUDOWY w zachodniopomorskim nr 460713

Lokalizacja: Szczecin, Police, Gryfino, Przecwał, Mierzyn (woj. zachodniopomorskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Użytkownik
MartaPB ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
Justyna Kulpa
Pracownicy Budowlani Sp. z o. o.
Wyślij e-mail
Korczaka 4
07-410 Ostrołęka

tel: 798056274798056274
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Godziny
pn-pt: 08:00-18:00
OPIS USŁUGI

Firma z 26 letnim doświadczeniem w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym w Polsce jak i za granicą poszukuje Kandydatów na stanowisko:

MAJSTER BUDOWY

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • organizacja pracy pracowników, w tym Brygadzistów oraz podwykonawców na budowie
  • nadzór nad porządkiem pracy i porządkiem organizacyjnym na placu budowy
  • koordynacja gospodarki materiałowej i zasobów pracy na budowie
  • ewidencja i dbałość o sprzęt na budowie, w tym kontrola stanu technicznego
  • inne zadania zlecone przez kierownictwo

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne budowlane
  • doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej oraz obsługa komputera
  • znajomość przepisów i prawa budowlanego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowa współpracy
  • Niezbędne narzędzie do pracy
  • Stałą współpracę

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji na adres e-mail Wyślij e-mail

lub kontakt telefoniczny z Justyną Kulpa pod nr: 798 056 274