Brak zdjęcia

Analizy statystyczne dla studentów i pracowników naukowych nr 462299

Lokalizacja: Rzeszów (woj. podkarpackie)

INFORMACJE
Kontakt
Krzysztof Krudysz
Agencja Badawczo-Marketingowa Fast Solutions
Wyślij e-mail
Jasionka 954 E / bud. IT4 nr 223-225
35-002 Rzeszów

tel: 17 785 22 96
tel: 535 290 645
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 08:00-17:00
Obsługujemy głównie w formie online
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Analiza statystyczna do prac naukowych

Oferujemy usługi analizy statystycznej dla studentów, na potrzeby prac licencjackich i magisterskich oraz dla pracowników naukowych, do zastosowania w pracach doktorskich oraz projektach naukowych, np. grantach uczelnianych. 

Działamy na rynku od 2011 roku, posiadamy szerokie doświadczenie w obszarze komercyjnych badań rynku i opinii, a także badań społecznych.

Wykonaliśmy do tej pory ponad 200 projektów. 

 

Analiza statystyczna obejmuje m.in.: 

- Wykonanie obliczeń i interpretacji statystyk opisowych
- Przeprowadzenie konkretnych testów statystycznych, wraz z uzasadnieniem ich wyboru oraz opisem analizy
- Graficzne przedstawienie danych (wykresy, tabele, ryciny itp.)
- Opisowe podsumowanie wyników (często w formie rozdziału analitycznego w danej pracy naukowej). 
 
 

Obliczenia statystyczne to nasza specjalność. 

Co bardzo ważne, wspieramy merytorycznie w zakresie zagadnień metodologicznych i statystyki na wszystkich etapach badań do prac dyplomowych. 
Jesteśmy w stanie pomóc począwszy już od zaprojektowania pytań badawczych i hipotez, następnie wykonując analizę statystyczną, aż wreszcie przeprowadzając analizę wyników wraz z sformułowaniem wniosków końcowych.
 
Na życzenie klienta, do wykonanych prac dołączamy opis zastosowanych metod badawczych oraz testów statystycznych. Przedstawiamy również uzasadnienienia dlaczego zostały one wykorzystane w danym zagadnieniu.  Opisujemy cały proces analizy, wizualizujemy dane (tabele, wykresy), interpretujemy wyniki, dzięki czemu wszelkie materiały mogą zostać wykorzystane bezpośrednio w danej pracy magisterskiej, licencjackiej lub innej. 
 
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego!


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU fs88

Analizy statystyczne dla studentów i pracowników naukowych Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Optymalizacja kosztów za energię elektryczną i gaz dla Firm   Następna usługa: Prace remontowe / wykończeniowe / elewacyjne