Odlewnictwo stopów aluminium  -  Aluminium Giesserei

Odlewnictwo stopów aluminium - Aluminium Giesserei nr 462375

Lokalizacja: Choszczno (woj. zachodniopomorskie)Więcej: Naprzeciwko Miejskiich Wodociągów

INFORMACJE
Użytkownik
aradeo_pl ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Krzysztof Dłużyński
Aradeo Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
Dąbrowszczaków 29
73200 Choszczno

tel: 957658989
tel: 607302720
fax: 957658989
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 09:00-15:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Odlewnia zakładu produkcyjnego ARADEO Sp. z o.o. została utworzona w 2003 roku. Od samego początku przedmiotem działalności było wykonywanie odlewów ze stopów aluminium na rzecz niemieckiego kontrahenta z powierzonych w użytkowanie form odlewniczych. Owocna współpraca jest kontunuowana do dnia dzisiejszego.

 
Wykonujemy odlewy w formach metalowych, grawitacyjnych (kokilach) o ciężarze jednostkowym 0,004 – 40 Kg i grubości ścianki od 3 mm. W programie produkcyjnym posiadamy odlewy ze stopów aluminium z krzemem (Al-Si) np. :
• 44100 , 44200 / 230
• 47000 , 47100 / 231
• 43000 , 43100 / 239
• 43200 / 233
• 42100 / Pantal 7
• 46200 / 226
oraz aluminium z magnezem (Al-Mg) , np. :
• 51100 / 242
 
Topienie metalu odbywa się w piecach elektrycznych o pojemności 250-350 kg ciekłego stopu. Na odlewach jest przeprowadzana ręczna i mechaniczna obróbka.
 
Posiadamy dużo wolnych mocy przerobowych. Dla Klienta zainteresowanego podjęciem współpracy, z przyjemnością przedstawimy niezwłocznie wiążącą ofertę cenową. Prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny, albo drogą elektroniczną. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi oraz poufność wymiany informacji handlowych.

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU aradeo_pl
Ciekły stop aluminium - Odlewnictwo stopów aluminium - Aluminium Giesserei
Odlewnictwo stopów aluminium - Aluminium Giesserei Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Organizacja imprez   Następna usługa: MEBLE BIUROWE PROSTO OD PRODUCENTA, NAJWIĘKSZY WYBÓR, NAJLEPSZE CENY