TRANSMISJE LIVE, FILMOWANIE EVENTÓW, REALIZACJE NA ŻYWO, MONTAŻ

TRANSMISJE LIVE, FILMOWANIE EVENTÓW, REALIZACJE NA ŻYWO, MONTAŻ nr 462468

Lokalizacja: Przeworsk (woj. podkarpackie)

INFORMACJE
Cena
Rabat 10% tylko dla klientów z Favore.pl
Kontakt
Marek Młynarski
Marek Młynarski Vision Red
Wyślij e-mail
Chruściela 48
37-200 Przeworsk

tel: 607654356
tel: 607654356
fax: 607654356
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 10%)
Strona WWW
Godziny
pn-pt: 09:00-18:00
sb: 09:00-15:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

FIRMA VISION RED OFERUJE PROFESJONALNE REALIZACJE VIDEO, PRODUKCJĘ FILMOWĄ I TELEWIZYJNĄ

W ramach naszej działalności wykonujemy zlecenia dla firm korporacyjnych oraz produktowych, instytucji publicznych oraz wspólnot i organizacji Kościoła Katolickiego. Współpracujemy również z dużymi stacjami telewizyjnymi, dla których realizujemy między innymi krótkie reportaże oraz newsy.

TRANSMISJE LIVE

Realizujemy transmisje internetowe z dowolnych wydarzeń. Streaming produkcji odbywa się poprzez popularne, ogólnodostępne serwisy internetowe. Możemy również wykonać streaming na stronę internetową klienta.

 

 

PRODUKCJA TELEWIZYJNA

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu produkcji telewizyjnych. Dzięki temu możemy zagwarantować niezmiennie wysoki poziom realizacji.

 

 

FILMOWANIE EVENTÓW

Wykonujemy wielokamerowe realizacje wideo zarówno na terenie województwa podkarpackiego, jak i poza nim. Filmowanie eventu może zostać także połączone z transmisją live do Internetu. Na życzenie klienta zapewniamy również obsługę dziennikarską imprezy.

 

 

PRODUKCJA EWANGELIZACYJNA

Realizujemy różnego rodzaju produkcje ewangelizacyjne, w ramach których mieści się rejestracja między innymi rekolekcji, wykładów, koncertów oraz innych eventów katolickich.

 

 

WIDEO DLA BIZNESU i INSTYTUCJI

Oferta stworzona specjalnie dla firm, które chcą zaprezentować się w nowym świetle, wyróżnić na tle konkurencji i tym samym pozyskać nowych klientów.

 

 

PRODUKCJA MUZYCZNA

Zajmujemy się także wielokamerową realizacją video z koncertów z możliwością transmisji internetowej na żywo.

 

 

SZKOLENIA MEDIALNE

Prowadzimy także szkolenia medialne oraz szkolenia z wystąpień publicznych, dedykowane osobom mającym wpływ na kształtowanie wizerunku firmy, urzędu lub organizacji.

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


RABATY
Rabat 10 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Vision_Red
TRANSMISJE LIVE, FILMOWANIE EVENTÓW, REALIZACJE NA ŻYWO, MONTAŻ - galeria
TRANSMISJE LIVE, FILMOWANIE EVENTÓW, REALIZACJE NA ŻYWO, MONTAŻ Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Obsługa cudzoziemców   Następna usługa: Programowanie, wdrażanie i utrzymanie stron i aplikacji intenetowych.