favore.pl
Spawanie metodą TIG tylko u NAS

Spawanie metodą TIG tylko u NAS nr 4633

Lokalizacja: Bielsko-Biała (woj. śląskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
ul. Leszczyńska 22
43-300 Bielsko-Biała

tel: 33 827087233 8270872
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI
Inżynieria Samochodów Specjalnych powstała w 1988 roku w Bielsku-Białej i od początku swojego istnienia jest firmą prywatną.

Wysoka jakość produkcji i usług, nowatorskie rozwiązania oraz śmiałe inwestycje przyczyniły się do szybkiego rozwoju firmy. Jesteśmy wiodącym producentem pojazdów specjalnych oraz kontenerów logistycznych dla Straży Pożarnej, Policji, Wojska w kraju i za granicą.

 
 

Nasz zakład dysponuje specjalistycznymi urządzeniami spawalniczymi firmy Kemppi (MIG i TIG), pozwalającymi na prowadzenie procesów spawalniczych w technologiach uznanych jako technologie o wyższym poziomie jakości wykonanych połączeń spawanych. Metodą, preferowaną w naszym zakładzie, jest metoda TIG (skrót od Tungsten Inert Gas)..

 
Spawanie tą metoda polega na stapianiu materiału spawanego oraz materiału dodatkowego w wyniku działania wysokiej temperatury, którą uzyskuje się wraz z wytworzeniem łuku elektrycznego pomiędzy spawanym materiałem a nietopliwą elektrodą. Osłona gazowa zabezpiecza ciepły metal spoiny oraz nagrzaną strefę spawania przed dostępem gazów z atmosfery oraz chłodzi elektrodę. Ponadto przy spawaniu tą metodą nie występuje rozpryskiwanie metalu. Nietopliwa elektroda wykonana jest z wolframu lub stopu wolframu z pierwiastkami zmniejszającymi pracę wyjścia elektronów. Funkcję spoiwa w opisywanej metodzie stanowi materiał dodatkowy podawany do miejsca spawania z zewnątrz bez udziału łuku elektrycznego, co umożliwia niezależne sterowanie energią liniową łuku i ilością materiału dodatkowego.
 
Dzięki profesjonalizmowi spawaczy spoina ułożona jest poprawnie, zgodnie z ustaleniami obowiązujących norm, zaś oczekiwane połączenie spawane odpowiada założeniom projektantów konstrukcji bądź innych części różnych układów mechanicznych przez nich zaprojektowanych.
 
Duże znaczenie w osiągnięciu zamierzonego celu tj. wykonaniu w naszym zakładzie wysokiej jakości usług spawalniczych ma prowadzona na bieżąco kontrola jakości każdej fazy procesu przygotowania i wykonania procesu spawania.
Każdy wykonany produkt, bądź wykonana czynność, firmowana jest przez konkretnych, znanych z imienia i nazwiska pracowników zakładu.
 
 Spawanie
Wyślij e-mail Wyślij e-mail Wyślij e-mail  


 
  Cena cięcia laserowego poszczególnych detali uzależniona jest od czasu cięcia jak również od rodzaju materiału.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
ul. Leszczyńska 22
43-300 Bielsko-Biała

tel: 33 827087233 8270872
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Spawanie metodą TIG tylko u NAS - galeria
Spawanie metodą TIG tylko u NAS Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: Pizza, dania włoskie, z rusztu. Sala bankietowa   Następna usługa: Sprzątanie budynków mieszkalnych i biurowych