Projektowanie maszyn i urządzeń użytkowych

Projektowanie maszyn i urządzeń użytkowych nr 463480

Lokalizacja: Starachowice (woj. świętokrzyskie)

INFORMACJE
Cena
50 / godz.
Kontakt
Piotr Jopek
Wyślij e-mail
Starachowice
tel: 733868300
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
nd: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Jesteśmy biurem projektowym pracującym na zlecenie lub umowę o dzieło. Zajmujmy się projektowaniem oraz przygotowaniem całych linii wyrobów począwszy od fazy koncepcji, po wyrób gotowy do sprzedaży. Dbamy o sprawne przygotowanie produkcji do wytwarzania nowych produktów oraz o ulepszanie już istniejących technologii i procesów technologicznych. Główne pomysły i rozwiązania konstrukcyjne tworzymy przy pomocy oprogramowania 3D CAD Autodesk Inventor, Solid Works czy Solid Edge. Kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu parametrycznym dało nam możliwość tworzenia w rozmaitych dziedzinach.
Możemy pracować zarówno zespołowo jak i w pojedynkę. Jesteśmy dyspozycyjni i kreatywni, gotowi do podjęcia współpracy.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU piotrjopek
Projektowanie maszyn i urządzeń użytkowych - galeria
Projektowanie maszyn i urządzeń użytkowych Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Obróbka skrawaniem   Następna usługa: EVTRAD Events - Organizacja eventów, Agencja eventowa