Brak zdjęcia

Wirtualny adres + pełna obsługa listowa + podstawowa kurierska nr 463714

Lokalizacja: Łódź (woj. łódzkie)Więcej: przy sklepie Stokrotka

INFORMACJE
Cena
120 / miesiąc
Kontakt
ADDICTIVE STYLE
Wyślij e-mail
Struga 6, lokal 2
90-046 Łódź

tel: 792296557
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
Wg zlecenia klienta
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Świadczymy usługi udostępniania adresu pod rejestrację firmy,obsługi korespondencji, wirtualnych skrytek pocztowych. Pełne zestawienie naszych usług znajduje się w kilku przejrzystych ofertach. Posiadamy bardzo dobrą lokalizację - w centrum Łodzi, między dwoma głównymi ulicami miasta, czyli Kościuszki i Piotrkowską. Nadanie Twojej firmie naszego adresu czy to stałego, czy korespondencyjnego z pewnością wpłynie na atrakcyjność wizerunku Twojej firmy. Ta opcja dla firm, które potrzebują adresu pod rejestrację firmy z pełną obsługą listową oraz podstawową przesyłek kurierskich. Obejmuje więc przyjmowanie listów zwykłych, odbieranie korespondencji poleconej oraz przesyłek kurierskich a także powiadomienia mail. Przesyłki kurierskie odbierane są w ilości do 15 sztuk/miesiąc i bez opcji sprawdzenia zawartości przy kurierze. Na życzenie następuje skanowanie kopert oraz zawartości listów. Nie ma limitu osobistego odbierania korespondencji, w komlpecie jest również jej wysyłanie raz na miesiąc (tylko listy, reszta jest odbierana osobiście). Umowa jest podpisywana na czas nieokreślony (minimum miesiąc), z możliwością miesięcznego wypowiedzenia.

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU paola78
brak opinii neutralnych - pokaż wszystkie opinie

Wirtualny adres + pełna obsługa listowa + podstawowa kurierska Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Wirtualny adres + pełna obsługa listowa   Następna usługa: Wirtualny adres + pełna obsługa listowa + szersza kurierska