System motywacyjny, pakiet sportowy, zniżki, bony, vouchery do kina

System motywacyjny, pakiet sportowy, zniżki, bony, vouchery do kina nr 463827

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Użytkownik
Motivizer ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Michał Majecki
Motivizer Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
Hanki Czaki 2/18
01-588 Warszawa

tel: 515 113 130
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 08:00-18:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Motivizer Sp. z o.o. to firma, która stworzyła platformę skupiającą w sobie szeroki wybór dodatków pozapłacowych dla pracownika. Jej celem się bezpośredni, indywidualny dostęp pracownika do benefitów, które najbardziej go interesują oraz takich, które są mu w danym okresie najbardziej potrzebne.

Produkty oferowane przez platformę firmy Motivizer Sp. z o.o. dotyczą m.in. działów:

- zakupy,

- kultura,

- podróże,

- sport,

- zdrowie,

- szkoła językowa,

- karty podarunkowe Edenred,

- usługi.

Dzięki współpracy z Motivizer Sp. z o.o. pracodawca może jeszcze lepiej zmotywować swojego pracownika, poprawić jego samopoczucie oraz więź z firmą. W tej chwili konkurencja na rynku pracy jest tak ogromna, że oby sprostać oczekiwaniom dobrych specjalistów, należy zaproponować im coś więcej niż kartę na siłownię czy do lekarza. Motivizer Sp. z o.o. to system motywacyjny dedykowany dla pracowników firm inaczej nazywany kafeteryjnym, którego celem jest łatwe zarządzanie środkami Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Platforma Motivizer Sp. z o.o. działa całą dobę, posiada wewnętrzny sklep w którym można znaleźć różnego typu benefity, które może dla siebie wybrać pracownik.

Motivizer Sp. z o.o. współpracuje z wieloma firmami, oferującymi bogaty wybór produktów oraz usług. Logując się do systemu pracownik, może wybrać interesujące go produkty według wytycznych, które dostał od swojego pracodawcy. Dzięki temu w każdym momencie będzie mógł wykorzystać benefity, którymi jest najbardziej zainteresowany, a nie dlatego, że tylko takie oferuje mu firma.

Pracownicy Motivizer Sp. z o.o. z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania odnośnie dostępnej oferty oraz możliwości zawiązania współpracy.

 

 

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Motivizer
System motywacyjny, pakiet sportowy, zniżki, bony, vouchery do kina - galeria
System motywacyjny, pakiet sportowy, zniżki, bony, vouchery do kina Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Serwis ekspresów Koszalin naprawa Saeco Siemens Bosch DeLonghi Krups   Następna usługa: Praca dla inżyniera robót budowlanych