favore.pl
KSERODRUK  -  BINDOWANIE już od 1, 50 ZŁ  -  SPRAWDŹ

KSERODRUK - BINDOWANIE już od 1, 50 ZŁ - SPRAWDŹ nr 4647

Lokalizacja: Gliwice (woj. śląskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Postępu 14A, 02-676Warszawa.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
1,50 / sztuka
Kontakt
Wyślij e-mail
ul. Akademicka 2
44-100 Gliwice

tel: 32 231148432 2311484
tel: 505 502522505 502522
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Parę słów o Nas....

Nasza firma zajmuje się wszystkim co jest związane z pojęciem tzw. małej poligrafii. Oferujemy usługi skanowania, drukowania, kopiowania i oprawy dokumentów. Obsługujemy klientów detalicznych jak i biznesowych. 10 lat działalności na rynku pozwoliło nam stworzyć system druku oraz kopiowania dokumentów po najniższych cenach na rynku. Duży i nowoczesny park posiadanych maszyn pozwala nam wykonywać zlecenia zawsze w najwyższej jakości i zawsze na czas. Ceny, które proponujemy, pozwalają obniżyć koszty prowadzenia działalności oraz reklamowania własnej firmy. Zazwyczaj są również niższe od kosztów eksploatacji własnego urządzenia (kosztów papieru, tonerów, części eksploatacyjnych, serwisu oraz kosztu zakupu własnego urządzenia). Na terenie śląska zapewniamy także odbiór i dowóz zleceń. Zapraszamy Państwa do współpracy.


 

OFERTA
Spośród wielu usług, świadczonych przez Naszą firmę, proponujemy zapoznanie się z ofertą:

Wyślij e-mail

BINDOWANIE

Do 20 kartek - 1,5 zł

Od 20 do 60 - 2 zł

Od 60 do 100 - 3 zł

Powyżej 100 - 4 zł


Bindownice do grzbietów plastikowych i drutowych.
System łączenia kartek grzbietami plastikowymi lub drutowymi jest najbardziej znanym i cenionym na świecie sposobem oprawiania dokumentacji. Możesz w ten sposób oprawić nawet 500 kartek w formacie od małego notesu do A3.

Dokumentacje są wygodne w użyciu, gdyż rozkładają się płasko na stole. Łatwo wykonasz kserokopie dowolnej strony. Zawartość dokumentacji możesz wielokrotnie aktualizować.

Grzbiet plastikowy można ponownie rozciągnąć i dodać lub wyjąć wybraną kartkę. Po zdjęciu grzbietu drutowego aktualizujesz dokumentację i zakładasz nowy grzbiet. Bindowanie-system uniwersalny!

Zastosowanie:

w pracy:
oferty handlowe, materiały reklamowe, cenniki, materiały na konferencje, narady, zebrania, ekspertyzy, instrukcje obsługi, plany, raporty, materiały szkoleniowe, faktury, teczki kadrowe, procedury, dokumenty archiwalne, zestawienia, artykuły prasowe, czasopisma fachowe, foldery, książki.

w szkole:
prace dyplomowe, licencjackie, magisterskie, inżynierskie, doktorskie, opracowania szkolne, gazetki, wszelkie pomoce naukowe.

w domu:
zalaminowane przepisy kulinarne, porady prasowe, podniszczone książki, instrukcje obsługi, wydruki z drukarki komputerowej, ulubione czasopisma.

JAK TO ROBIMY?
Dziurkujemy kartki i okładki. Przedziurkowane kartki mogą być oprawione grzbietem plastikowym, drutowym lub listwą zamykaną.
Wybieramy plastikowy grzbiet (odpowiedniej średnicy i koloru), rozciągamy go na bindownicy a następnie nakładamy plik kartek z okładkami. Po zwolnieniu naciągu grzbietu dokumentacja jest GOTOWA!
Oprawiając dokumentację grzbietem drutowym przeciągamy go ręcznie przez otwory w kartkach i okładkach, a następnie zaciskamy w specjalnej szczelinie bindownicy.

TERMOBINDOWANIE- od 3 zł

Termobindowanie to najprostsza metoda oprawiania dokumentacji. Wystarczy umieścić dokumenty w okładce i włożyć do termobindownicy. Cokolwiek oprawisz prezentuje się doskonale, pozostaje na zawsze w komplecie, bez wypadania kartek.

Dokumentacje są lekkie, płaskie i odporne na uszkodzenia - możesz wysyłać je pocztą. Proces oprawiania trwa zaledwie kilkadziesiąt sekund, nawet gdy oprawiasz 500 kartek!

Twoje dokumentacje wyglądają naprawdę fantastycznie i ogromnie podnoszą jakość prezentacji Twojej firmy. Masz do dyspozycji szeroką ofertę okładek produkcji OPUS.

Zastosowania:

w pracy:
oferty handlowe, materiały reklamowe, cenniki, materiały na konferencje, narady, zebrania, instrukcje obsługi, listy obecności, opisy stanowisk, plany, raporty, ekspertyzy, kosztorysy, procedury, materiały szkoleniowe, certyfikaty, dyplomy, zaświadczenia, listy referencyjne.

w szkole:
prace dyplomowe, licencjackie, magisterskie, gazetki szkolne.

w domu:
artykuły prasowe, podniszczone książki, wydruki z drukarki komputerowej.

JAK TO ROBIMY?
Po skompletowaniu umieszczamy dokumentację w okładce.
Wsuwamy termookładkę z dokumentacją do rozgrzanej termobindownicy i włączamy zegar wewnętrzny urządzenia.
Po usłyszeniu sygnału przenosimy dokumentację do stojaka w celu jej schłodzenia.

SPIRALOWANIE
- od 2 złWyślij e-mail

 Zapraszamy również do sieci Naszych tanich punktów:
  • ZABRZE - Roosevelsta 29, 33, 35
  • KATOWICE - Gallusa 5
  • BYTOM - Modrzewskiego 12A


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Cena
1,50 / sztuka
Kontakt
Wyślij e-mail
ul. Akademicka 2
44-100 Gliwice

tel: 32 231148432 2311484
tel: 505 502522505 502522
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
pozytywna
rozwiń Najlepsze ksero na Śląsku. Szybkie maszyny i szybka obsługa Wystawiona 17-01-2018 19:30 przez Kamil Gabryś (109.95.232.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Najlepsze ksero na Śląsku. Szybkie maszyny i szybka obsługa Wystawiona 17-01-2018 19:30 przez Kamil Gabryś (109.95.232.*)   Zgłoś nadużycie
Zobacz wszystkie

Wystaw opinię
KSERODRUK - BINDOWANIE już od 1, 50 ZŁ - SPRAWDŹ - galeria
KSERODRUK - BINDOWANIE już od 1, 50 ZŁ - SPRAWDŹ Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 15)
Poprzednia usługa: Czyszczenie sieci wodociągowych i kanalizacji   Następna usługa: Usługi księgowe KOMPLEKSOWO I FACHOWO!!