Korepetycję z języka angielskiego dla tych co nie rozumieją języka

Korepetycję z języka angielskiego dla tych co nie rozumieją języka nr 464904

Lokalizacja: Elbląg (woj. warmińsko-mazurskie)

INFORMACJE
Cena
20 / sztuka
Kontakt
Rafał
Wyślij e-mail
Elbląg
tel: 510083591
Rafall -skype
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn: 16-20:00
wt: 16:00-18:00
śr: 16:00-18:00
cz: 16:00-18:00
pt: 16:00-18:00
sb: 10:00-18:00
nd: 10:00-18:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Korepetycje z języka angielskiego. Jeśli szukasz tylko jednorazowych korków do matury i testów z gramatyki, które nauczą cię wszystkiego w godzinę, to szukaj u droższych ode mnie.

Jeśli jednak umiesz cokolwiek, ale nie rozumiesz angielskiego, to zadzwoń do mnie. Pomogę uporządkować bezład w twoim umyśle. Uczę czytania i tłumaczenia ze zrozumieniem, gdyż słowa angielskie zmieniają znaczenie, w zależności od kontekstu. Czytania i pisania ze zrozumieniem sam się nie nauczysz. Nie da ci tego również żaden podręcznik.

Czytam po angielsku codziennie od 10 lat, więc mnie możesz zaufać, że wiem co mówię, gdy tłumaczę zawiłości języka. Moje doświadczenie życiowe stwierdza wyraźnie: Nikt nie chcę męczyć się/cierpieć sam, dlatego też jestem ja, by tę pustkę wypełnić.

Jeśli u ucznia jest komputer/laptop z internetem, to chętnie wykorzystam go do ćwiczeń słuchania ze zrozumieniem i innych ćwiczeń, które wydatnie uzupełnią papierowe książki do angielskiego.Niestety podręczniki do angielskiego są najczęściej potwornie okrojone z treści multimedialnej. Zwykle ćwiczenia ze słuchu w podręczniku są jedynie na płycie nauczycielskiej, więc nawet jeśli uczeń ma własną płytę, to nie może ćwiczyć rozumienia ze słuchu we własnym zakresie. A rozumienie ze słuchu stało się ważną częścią sprawdzianów i matur.

Ps: Tak, uczę również do matur i nadrabiam zaległości. Nie będę jednak magikiem wmawiającym ci, że nauczę cię wszystkiego w jedną lekcję.

PPs: rozpiętość cenowa zależy od systematyczności lekcji, ilości drukowanych pomocy naukowych, a także jak bardzo obie strony będą się męczyć, by wiedza została przekazana i zrozumiana. Standardowy cennik: 60min.-20zł, 90min.-25zł, 120min.-30 zł.

PPPs: Informacja dla tych co czytają do końca! Jestem skłonny przeprowadzić lekcję reprezentatywną,(darmową) dla potencjalnego ucznia. Zdjęcie przedstawia moją obecną kolekcję podręczników, podzieloną na poziomy zaawansowania, do ćwiczenia fundamentów języka.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Zenla
Korepetycję z języka angielskiego dla tych co nie rozumieją języka - galeria
Korepetycję z języka angielskiego dla tych co nie rozumieją języka Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Tworzenie stron www, Pozycjonowanie SEO, Projektowanie Logo i Reklam   Następna usługa: Sklep GPS - Hertz Systems