Obróbka blach gięcie, cięcie, wykrawanie, spawanie, malowanie

Obróbka blach gięcie, cięcie, wykrawanie, spawanie, malowanie nr 465173

Lokalizacja: Olsztyn (woj. warmińsko-mazurskie)Więcej: przy Kauflandzie

INFORMACJE
Użytkownik
jova7 ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Jowita
MSI Metalowa Spółdzielnia Mieszkaniowa
Wyślij e-mail
Metalowa 4
10-685 Olsztyn

tel: 895330696
tel: 895337675
https://www.facebook.com/gwarancja.olsztyn/
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 07:00-15:00
przyjmie zlecenia, szybka wycena,wolne moce produkcyjne
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Poszukujemy partnerów do współpracy. Zajmujemy się produkcją metalową, wykonujemy wszelkiego typu elementy (małe i duże) ze stali zwykłej, posiadamy wolne moce przerobowe. Rozważymy każdą propozycję współpracy. 

Nasza Spółdzielnia Produkcyjna podążając za zmianami trendów w branży produkcyjno -usługowej oraz coraz bardziej powszechnym outsourcingiem, chętnie podejmie współpracę z firmami branży metalowej i nie tylko, w zakresie wytwarzania pojedynczych elementów oraz gotowych wyrobów dla potrzeb tych wszystkich gałęzi przemysłu, w których mogą mieć zastosowanie (mile widziane serie powtarzalnych wyrobów lub detali).

Możliwości technologiczne: cięcie, gięcie, wiercenie, wykrawanie, walcowanie, spawanie, malowanie metodą proszkową. Wolne moce produkcyjne, przystępne ceny. Szybka wycena zapytań. Serdecznie zapraszamy do współpracy. 

Szybkie terminy i niska marża.

Jesteśmy firmą PRODUKCYJNĄ a nie pośrednikiem.

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU jova7
Obróbka blach gięcie, cięcie, wykrawanie, spawanie, malowanie - galeria
Obróbka blach gięcie, cięcie, wykrawanie, spawanie, malowanie Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Profesjonalne biuro aranżacji, projektowania wnętrz   Następna usługa: Instalacje elektryczne budowa rozbudowa przebudowa naprawa remont