Brak zdjęcia

Odlewnictwo aluminium nr 465314

Lokalizacja: Łódź (woj. łódzkie)

INFORMACJE
Kontakt
Ewa Wrótniak
Wifama-Prexer
Wyślij e-mail
Łódź
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-15:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

 

Szanowni Państwo

 

Jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy w zakresie dostaw elementów produkowanych metodą odlewnictwa ciśnieniowego do wykonywanych przez Państwa wyrobów.   

Specjalizujemy się w mechanicznej obróbce detali z pełnym zakresem obróbki powierzchniowej, cieplnej i cieplno - chemicznej, odlewnictwa aluminium w małych, średnich i dużych seriach oraz w zakresie prac narzędziowych.

 

Nasze mocne strony to:

 

Jakość - stosowanie nowoczesnych technologii, sprawdzonych wysokojakościowych materiałów, doświadczona i wykwalifikowana kadra pracownicza, skuteczne procedury zapewnienia jakości (PN-EN 9001:2015, AQAP-2110:2016, 14001:2015; zaświadczenie o sprawnym funkcjonowaniu systemu ISO TS16949:2002) to gwaranty zadowolenia Klienta i najwyższej jakości produktów i usług firmy P.I.W. Wifama – Prexer Sp. z o. o.

 

Nastawienie na potrzeby Klienta - głównym celem, a zarazem strategią firmy jest wychodzenie naprzeciw potrzebom Klienta, któremu podporządkowane są istniejące procedury, Klient jest jednostką "nadrzędną" i decydującą.

 

Doświadczenie - wieloletnie doświadczenie w zakresie obróbki i odlewnictwa aluminium; doświadczona kadra inżynieryjna.

 

Technologia - stosowanie najnowocześniejszych technologii produkcji, nowoczesnych maszyn odlewniczych, numerycznych i oprzyrządowania.

 

Innowacyjność – P.I.W. Wifama – Prexer Sp. z o. o. jest firmą innowacyjno-wdrożeniową, kładącą duży nacisk na badania i rozwój produktów, stosowanych technologii, jak również szkolenie kadr. Jesteśmy otwarci na podjęcie działalności w nowych obszarach i rozwój firmy.

 

Mobilność -  jesteśmy firmą, która w łatwy i szybki sposób może dostosować się do wymagań i potrzeb klienta (zarówno małego, jak i dużego).

 

Konkurencyjność - dzięki stosowaniu najnowocześniejszych technologii i strategicznemu zarządzaniu oferta P. I. W. Wifama - Prexer Sp. z o. o. jest konkurencyjna nie tylko jakościowo, ale również cenowo, zapewniając Klientom redukcję kosztów wytworzenia i stały wysoki poziom jakości.

 

Naszymi stałymi Klientami są firmy z branży:

 

AGD, motoryzacyjnej, budownictwa, pneumatyki, hydrauliki, elektronicznej, elektro-narzędziowej, elektrycznej, maszynowej, automatyki, robotyki, med. – tech., kolejowej.. itp.

 

Główni Klienci:

 

ROBERT BOSCH (Niemcy); BOSCH und SIEMENS Hausgeräte (Niemcy/Polska/Rosja); LG Electronics (Korea/Polska); Electrolux (Włochy/Polska); ASCO Joucomatic (Polska/Holandia); Philips Lighting/Lumileds (Polska); Tornos (Szwajcaria); Wachtler (Szwajcaria); Same Deutz - Fahr - CBM (Włochy/Polska); General Electric Power Controls (Polska); ABB (Kanada/Francja/Chiny); Heroal (Niemcy); Aluprof (Polska), Caillau (Francja); Vector (Polska); VALEO (Polska/Francja); Hutchinson (Polska/Francja); Teleste (Finlandia), Glamox (Estonia), Pride (Polska/USA) ...

 

Oferujemy najlepszą jakość w korzystnej cenie.

 

 

Licząc na nawiązanie współpracy z Państwa firmą, zapraszam do odwiedzenia naszego zakładu w dogodnym dla Państwa terminie.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU wifama2018

Odlewnictwo aluminium Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Konferencja Bezpieczeństwa Narodowego   Następna usługa: Kancelaria notarialna, notariusz, akt notarialny