IPhone (iOS)  tworzenie aplikacji mobilnych

IPhone (iOS) tworzenie aplikacji mobilnych nr 465710

Lokalizacja: Gdynia (woj. pomorskie)

INFORMACJE
Użytkownik
matsuu-mobile ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Robert
Matsuu
Wyślij e-mail
al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia

tel: 501412038
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
Godziny
pn-pt: 9-17
sb: 10-14
nd: 10-14
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Przygotujemy dla Państwa firmy aplikację mobilną na iPhone i inne urządzenia z systemem iOS. Mamy wieloletnie doświadczenie z technologiami Apple, naszą specjalnością są rozwiązania korzystające ze sztucznych inteligencji, maszynowego uczenia, wspomaganej i wirtualnej rzeczywistości, grywalizacji, Big Data, biometrii i blockchain. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania, tworząc zarówno frontend jak i backend aplikacji.

Naszą specjalnością są rozwiązania dla świata finansów, bankowości, mobilne sklepy internetowe, oprogramowanie dla służby zdrowia i edukacji. 
Nasi analitycy zadbają o to, by zbudowana przez nas aplikacja spełniała Państwa potrzeby biznesowe i oczekiwania Państwa klientów. Dzięki pracy naszych designerów będzie ona atrakcyjna wizualnie i przyjemna w użytkowaniu. 
 
Skupiamy się na doprowadzeniu roboty do końca. Korzystając z najlepszych praktyk w tworzeniu, utrzymaniu i dostarczaniu oprogramowania, zapewniamy wysoką wydajność i niezawodność. Optymalizujemy czas przeznaczony na budowanie aplikacji, zmniejszamy ryzyko biznesowe i przyspieszamy wprowadzenie gotowych rozwiązań na rynek. 
 
Angażujemy naszych klientów w proces rozwoju oprogramowania zarówno dla pozyskania informacji zwrotnej, jak i wyboru i zatwierdzenia zadań, świadcząc wszelką niezbędną pomoc w przełożeniu biznesowego języka potrzeb i wyzwań w inżynierski język kodu i projektowania. Takie stawiające na współpracę podejście pomaga nam wykorzystać przewagi pracy grupowej i umożliwia dostarczenie jakościowego oprogramowania klientom w Polsce, Europie i Ameryce Północnej.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU matsuu-mobile
IPhone (iOS) tworzenie aplikacji mobilnych - galeria
IPhone (iOS) tworzenie aplikacji mobilnych Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Android tworzenie aplikacji mobilnych   Następna usługa: Pranie wykładzin i dywanów