Biuro rachunkowe, Rachunkowość, Księgowość, Księgowa  Przemyśl

Biuro rachunkowe, Rachunkowość, Księgowość, Księgowa Przemyśl nr 465731

Lokalizacja: Przemyśl (woj. podkarpackie)

INFORMACJE
Kontakt
Mateusz Oleszek
Wyślij e-mail
Przemyśl
tel: 784056735
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-17:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Nasze biuro powstało z myślą o przedsiębiorcach małych i średnich firm, a także klientach indywidualnych prowadzących działalność gospodarczą, ze szczególnym uwzględnieniem podmiotów ekonomii społecznej. Głównym celem przedsiębiorstwa jest kompleksowe wsparcie działalności biznesowej, aby finanse naszych klientów prowadzone były w przejrzysty i rzetelny sposób.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPINIE O UŻYTKOWNIKU masato1994
Biuro rachunkowe, Rachunkowość, Księgowość, Księgowa Przemyśl - galeria
Biuro rachunkowe, Rachunkowość, Księgowość, Księgowa Przemyśl Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Odstraszanie kun, zwalczanie kun, kuny, antykuna - skutecznie   Następna usługa: Malarstwo